Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tvn24 i oceniam go dobrze . A jesli tworzy sie kanał sportowy bez praw to po co ten kanał . Informacje sportowe i rozne magazyny HD bez przesady ale ja takiego niechce ja chce mecze piłkarskie siatke hokej kosza a nie magazyn Oe HD. Ale skoro chwalicie Nsport ja majac Ps niechwale tego kanału . PZDR Mozliwe ze bede mial NKe juz niedlugo powód brak HBO na CP oraz Nonstopkino i Filmboxa oraz LM i Uefa cup, oraz Bundesligi i NHL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kami, to oczywiste, tak samo jak oczywisty jest stan na dzien dzisiejszy: oficjalnie kanal informacyjno-publicystyczny. Taki profil jednoznacznie "mowi", ze wiecej jest gadaniny niz transmisji. Ale i tak nie jest zle - wg mnie oczywiscie, bo fanem sportu nie jestem, ale od czasu do czasu sport w HD milo jest ogladac. A jak OE jescze dojdzie to niektorzy zainteresowani beda happy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddali bo C+ obiecaŁ kOKOSY A nie ma kokosów kluby biede klepia . Mecze wieja nuda. Gdzie te mecze z poczatku lat 90tych????? Wtedy TVp pokazywała i było warto obejzec a teraz W LM kiedy gralismy ostatnio??? W grupie P uEFa gralismy 2 razy i oba razy były porazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SportKluby na bałkanach mają francuską, niemiecką, holenderską, portugalską (czyli te najlepsze średnie ligi), a u nas tylko niemiecką mają.

Myślę, że będą wydzierać te ligi od C+ i PS.

 

No hiszpańskiej pewnie nie zdobędą, aczkolwiek chcieli. Gdzieś tam na Węgrzech mają hiszpańską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ..

Liga mistrzów , jak i Bundesliga sie skończyła na pewien czas ....

Co teraz będą oglądać kibice/posiadacze platformy "n " ... ? :lol:

Coś czuje że nie jeden taki " ktoś " cichaczem pójdzie do pubu, z canal + gdzie będzie mógł oglądać wielką piłkę dalej. 8)

Szkoda mi trochę posiadaczy " n " .... bo nie poszli na jakość ....ale na cenę ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze SK stac na odebranie CP tych lig ?

 

CP za sezon OE wylozylo podobno 27mln euro a za ME zaplacili 15mln euro a taka liga ile moze kosztowac ? 7mln ;) mysle ze PS nie odda swoich lig

 

SK moze powalczyc o takie ligi ktore nie sa sztandarami stacji :/ niestety C+ tez nie chce oddac swoich :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...