Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem dekoder jak najbardziej ok.

Wadą dla mnie jak na razie jest tylko to, że dosyć długo się włącza.

DVB-T działa bez problemu ze zwykłą starą szerokopasmowa siatkową anteną, skierowana na Śrem.

Jakość bardzo dobra. Świetnie działające epg

Jak narazie nie testowałem funkcji radia online i serwisów www.

Jakieś pytania to pytać to chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam jakość 100% a siły 41% a miałem jeszcze mniej i działało bo trochę przestawiłem antenę.

Jak działa to możesz zostawić, ale spróbuj może Ci się uda jeszcze lepszą uzyskać kręcąc anteną, a jak nie to powrócisz do pierwotnego ustawienia anteny takie jakie masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo: miałem na myśli minute może dwie, wyświetlany jest niebieski ekran z komunikatem uruchamianie dekodera. Dzieje się tak po włożeniu wtyczki do gniazdka, jak już jest w trybie czuwania to odpala od razu i gra.

Piszę długo, ponieważ poprzedni z tnk sd od razu po włożeniu wtyczki do kontaktu można było oglądać tv.

Co do prezentacji to na youtube widziałem już ktoś coś wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Posiadam Dekoder ADB 2850ST TNK HD i z odbiorem kanalow z hotbird nie ma problemów. Natomiast nie moge odbierać kanałów z Astry. Mam obrotnice manualna, i jak ustawie na astre to juz nie łapie sygnału z hotbird, w wyniku czego nie moge ogladac ani kanałow z astry ani z hotbirda (przez ten dekoder). Czy jezeli nie mam DiSEqC to nie moge ogladac kanałów z astry?

 

Na moim starym dekoderze nie było z tym żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podłączyłem dekoder ADB 2850ST TNK HD do monitora LCD kablem HDMI->DVI. Czy moge wygenerowac sygnal 720p (DVI) o częstotliowsci 60Hz, poniewaz dekoder wypuszcza sygnał 720p (DVI) 50Hz i na monitorze wyswietlana srodku ekranu informacje, ze jest za mała czestotliwosc (a mimo to obraz jest przesyłany, ale przez ten prostokąt na srodku ekranu nie idzie nic obejrzec)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe pytanie. Czy w tym dekoderze działa telewizja naziemna DVB-T (można swobodnie wyszukiwać kanały naziemne i oglądać programy naziemne), jeżeli nie jest podłączona antena satelitarna z konwerterem. Zastanawiam się nad zakupem tego tunera, ale tylko pod kątem tunera do telewizji naziemnej DVB-T, a nie wiem czy czegoś głupiego nie wymyślili programiści jak to bywa z tunerami firmowymi od platform cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany po zakupie dekodera ADB 2850ST TNK HD. Wszystko jest zablokowane i ograniczone. Na poczatku beznadziejna aktywacja (nie mozna nic odbierac, nawet FTA, dopiero po aktywacji). Lista kanałow jest zła i nie można jej edytować (chociaz podobno bedzie taka opcja). Nie moge ogladac programów z Astry FTA, bo nie mam jednoczesnie sygnału z Hotbirda. Na dodatek nie można nawet pomyslec o odbieraniu sygnału z innych kanałow niz Astra i Hotbird. Zaczynam żałować swojego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aktywacji tez jestem zaskoczony takim uruchamianiem. Bez podlaczenia poprawnego anteny jedyne co mozna poogladac to informacje o sygnale. Pozniej jak instalacja jest ok to... nadal nic sie nie wyswietla do momentu nadania aktywacji przez operatora. Czyli na poczatku jedynie pasek o sile i jakosci sygnalu z prosba o wyslanie sms. U mnie aktywacja wskoczyla po okolo godzinie.

 

Co do sortowania programow mozna utworzyc wlasna ulubiona liste i nie sprawia to zadnych programow, wiec pod tym kontem nie ma zadnych ogranicznen.

 

W ulotkach dolaczonych do dekodera nie ma informacji o tym, ze jakiekolwiek programy beda dostepne po nie oplaceniu kolejnych miesiecy i juz sie niepokoje co bedzie za 3 miechy. Moze sie okazac ze sprzet za 4 stowki bedzie robic za podstawke pod kwiatki-bo ta dziwna aktywacja jest:). Poza tym zastanawia mnie w jaki sposob mam wiedziec jak oplacac ta platforme? Otrzymalem co prawda sms z numerem rachunku, ale co w przypadku zagubienia tej informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...