Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Podłączyłem właśnie moją mydelniczkę i pobrała przed chwilą nowe oprogramowanie. Nie zauważyłem zmian jakie są w tym sofcie.

Rzadko jej używam, jest już po okresie 12 darmowych miesięcy i mam tylko niekodowane kanały.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

OK, dziękuję za informację, bo planuję właśnie taki zakupić, a jak czytałem posty to można wtedy odbierać bez karty kanały z naziemnej.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękuję za informację, bo taki planuję zakupić.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli komuś zależy na odbiorze z sat i DVB-T to warto kupić ADB 2850ST.

Z 12 miesięczna darmową ofertą pakiet bez opłat dawna TNK HD ( czyli podstawowe polskie kanały z sat )  albo N na Kartę ( tu pakiet bez opłata ważny 1 miesiąc ) w prepaid.

3 pakiety Domowy HD - Premium HD - Extra HD.

Każdy pakiet po 20 zł. Opłacasz kiedy chcesz i jaki pakiet chcesz.

Są o wiele trwalsze i mniej awaryjne od ADB 5800S ( BSKA - BSLA itp )

Do tego nagrywanie na dysk USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Coś jest na rzeczy z dekoderem adb 2850.U mnie też zaczął zamulać przy przełączaniu kanałów.

Jest mocne szatkowanie obrazu,spowolnione działanie.Nie wydaje mi się by była to wina dekodera.

Edytowane przez Jura
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie otzymalem informacji o wymianie dekodera. Z reszta przy tnk hd chyba nawet nie ma takiej mozliwosci. Po moim wczorajszym restarcie z odlaczeniem kabli i wyjeciem karty jest troche lepiej.

 

Edit : Niestety dekoder znowu sie zamulil po przelaczeniu na Disney Channel. Pomogl reset wtyczkowy

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam

Dekoder w usłudze TNK ITI2850ST (dekoder własnościowy, karta conax ,oryginalne oprogramowanie) , po włączeniu do prądu ładuje się tylko do ekranu startowego (Witamy.Trwa uruchomienie dekodera.Proszę czekać...) dalej nic się nie dzieje.

Nie dochodzi do siły i jakości sygnału na ekranie .

Od kilku dni jest już ten problem.

Może ktoś z kolegów miał podobny problem i poradził sobie z tym.

Bardzo proszę o podpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...