Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

skanuje oczywiscie pasmo automatycznie dvbt , kablówka nadaje 36 kanałów i przy strojeniu pokazuje i wyszukuje 36 i zatwierdzam .a później na liscie kanałów naziemnych jest o 4 mniej (pasmo 722mhz to tu są te 4 kanały brakujące ) może jak poprawią soft to coś poprawi , a nir chcę wydawać na tuner dvbt osobny, miałem ale sprzedałem a 2850 dostałem w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość nick_usuniety

U mnie również kilka kanałów zniknęło wczoraj z Listy Ulubionych Kanałów, ale żadnych zmian nie zauważyłem. Swoja drogą mogliby wrzucić na listę kanały FTA, czyli WATER PLANET, NOVELA TV oraz ITV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam ten dekoder podłączony kablem scart do stacjonarnej nagrywarli dvd Panasonic.

Czasem nagrywam coś na dysk nagrywarki i po wycięciu reklam archiwizucję na płycie dvd.

Ostatnio chcialem tak zrobić z odcinkiem serialu:

Z Archiwum X

nagranym z Tele5

i przy probie nagrywania na płytę dvd wyskakuje komunikat:

Nagranie ograniczone czasowo

pred ostatnią zmianą softu wszystko dzialało bez problemu i podejrzewam żę operator zablokował możliwość kopiowania.

W ramach ekspymentu podłączyłem do nagrywarki dekoder polsatu mini200, i kopiowanie materiału z dysku na płytę działa Ok.

Wiec wina jest w/g mnie w sofcie dekodera ADB.

Jesli ktoś z forumowiczow ma nagrywarkę to mam prosbę aby to sprawdził.

Z gory dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mam problem z kanałem TVP Info, który od kilku dni jest niekodowany, tymczasem u mnie wyskakuje komunikat o kodowaniu (dekoder nieopłacony w trybie FTA).

 

U mnie info o kodowaniu wyskakiwało na

Polsat Sport News z satelty, ale podlaczyłem antene naziemna i ta droga ogladałem ten kanał.

Problem ustal gdy ruszyla aktualna promocja w zwiazku z która doszlo do zmian w kolejnosci listy kanalów.

Prawdopobnie mialem blad w uprawnieniach, i gdy karta odebrala kolejne uprawnienia odbiór jest ok. :brawo:

Zdarzał sie ten sam problem gdy miałem pakiet bez opłat i Eurosport mial otwarte okno, obaz mialem zakryty przez info: kanal kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość nick_usuniety
A wyswietla wam do kiedy macie opłacony pakiet? Bo mi nie. Mam TNK HD

 

Na moim ADB 2850ST wyświetla się komunikat do kiedy był dostępny opłacony pakiet. Aktualnie mam Pakiet Bez Opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość nick_usuniety

Jakieś dwa tygodnie temu przywróciłem ustawienia fabryczne i jeszcze tego samego dnia wyskoczył mi komunikat o doładowaniach. U mnie wszystko się wyświetla, nie mam żadnego problemu. Jedynie po ostatniej aktualizacji softu, dekoder tak z raz na tydzień potrafi się zawiesić i muszę wyciągać wtyczkę z gniazdka.

A i jeszcze jedno, co innego oznacza komunikat ,,WIADOMOŚCI", a co innego ,,DOŁADOWANIA".

W wiadomościach dostałem np. informację, że znika kanał Religia TV, natomiast w doładowaniach jest informacja o numerze konta, czy terminie dostępności danego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odbiornik 2850 st po multiroomie, po resecie, status 3, wisi na ekranie aktywacyjnym. Proszę o odpowiedź, czy:

1. Da się na nim oglądać TV naziemną, bo tylko na tym mi zależy, jeśli nie, to:

2. Czy da się przejść na TV na kartę dzwoniąc do BOK, jeśli nie, to

3. W jaki sposób można go uruchomić.

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...