Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się nowa wersja oprogramowania do dekodera TNK HD. Dekoder aktualizował się tyle samo czasu co przy jego pierwszym starcie. Do menu doszły pozycje takie jak "Doładowania" i "Nagrywanie" i coś w stylu EPG czyli "Szukanie programów". Jedyne co mnie zdziwiło, to to że po podłączeniu pendrive'a, wyskoczył napis " Proszę korzystać z urządzenia o pojemności nie mniejszej niż 80 GB" - no ładnie :/ . Dekoder ogólnie szybciej "kapuje", programy przełączają się szybciej , głośność reguluję się normalniej. Nie widzę funkcji wyszukiwania programów satelitarnych.Może ktoś inny się dopatrzy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam, że pojawił się nowy soft. Sprawdzałem zaraz jak zobaczyłem post wyżej. Aktualizacja dosyć długa moim zdaniem. Według mnie też działa zdecydowanie szybciej. Jak na razie zauważyłem te same zmiany jak użytkownik wyżej. Jak na razie nie ma wyszukiwania kanałów według siebie, szkoda.

Wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ostateczna wersja softu bo dlaczego by ją mieli wypuszczać przed czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy soft i wydaje sie ze w trybie standby sie z aktualizowal bo ja takiej opcji nie wykonywalem. Pierwszy szok to podlaczenie pendriva i komunikat ze za maly nosnik i tylko te powyzej 80GB obsluguje. Ok podlaczylem 500GB dysk i tu znow chce mi kasowac dane dostepne na dysku. Sory ale nie tedy droga. Mam tam inne pliki i nie mam zamiaru formatowac dysku zeby na 5 minut podlaczyc do TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie, że HDD podpięty do ADB2850ST wymaga formatu dysku, a odtwarzanie jest możliwe TYLKO na odbiorniku do którego został podpięty HDD. Nie ma możliwości odtwarzania na kompie, kopiowania itp. itd. Mówili o tym od maja - albo HDD do odbiornika TNK, albo do innego odbiornika, albo do kompa - i tu i tu i tu się nie będzie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokomplikowali z tym trochę -u mnie * na pilocie i 1 to SD1 (CVBS), * i 2 to SD2 (RGB) , * i 3 to 1080i (HDMI) , * i 4 to 720p (HDMI), * i 5 to 576p (HDMI), * i 6 to 576i (HDMI), * i 7 to 576i (DVI) , nie wiem tylko co się dzieje jak czasami dam na pilocie * i 3 , i wyskakuje mi np 1080i (DVI) z brakiem głosu - jest to tryb do podłączenia monitora/komputera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,w instrukcji jest.Jak oglądasz na hdmi wciskasz * i 3.Ja na początku się bawiłem w sprawdzanie jak widać na poszczególnych rozdzielczościach.Jak masz już * i 3 wciśnięte,to wystarczy * naciskać i zmienia się ładnie od 1080i,720p itd. w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...