Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że Cyfrowy Dom gubi się trochę w ofercie TnK. Wprowadzenie kilku marek, różnice w ofercie, niedociągnięcia w doborze i rozmieszczeniu kanałów w pakietach, brak możliwości migracji do abonamentu n... Byłem na początku zainteresowany wersją HD ale entuzjazm słabł, a i konkurencja potrafiła mnie przywiązać do siebie na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z toba torre24 sa nie dociagniecia w pre-paid. A ta promocja jest skierowana dla nie oplacajacych swoich kont zeby zachecic do oplacania a lojalnych sie olewa a powinno byc odwrotnie. Lepiej nie placic a pozniej korzystac z promocji. Jak nie dostane do 01.12 takiej informacji to przestaje placic im haracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dostane do 01.12 takiej informacji to przestaje placic im haracz.

Tak czytam i czytam... Nie wiem czy ktoś kiedyś pomyślał w ten sposób że to jednak nie jest oferta abonamentowa, żadna umowa nas nie wiąże, oni mogą robić co chcą a my kupując zestaw tnk hd na to się godzimy. Czyż nie tak? Więc po co te lamenty? Jeden z drugim płacze o 40zł. Niech mi ktoś napisze że dla niektórych to majątek, to parsknę śmiechem. Skoro stać nas było na kupienie tunera i na płacenie 40zł to chyba jednak nie tak dużo, prawda? Nawet gdyby było to 20zł, to i tak te 40zł jest na dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dostane do 01.12 takiej informacji to przestaje placic im haracz.

Może lepiej sprawdź jaka jest różnica miedzy usługą abonamentowa a usługą prepaid :read:

 

masz konkretna ofertę i od Ciebie zależy co chcesz oglądać czy pakiet niższy czy wyższy w danym miesiącu.

podpisując umowę np. na pakiet Full HD jesteś zobowiązana nieprzerwanie przez 12 miesięcy (infolinia lub internet, w APS jest 15 miesięcy) płacić za niego.

 

Więc jakoś nie rozumiem o jakim haraczu mówisz, przecież jeśli zapłacisz będziesz miała dany pakiet, nikt do niczego Cię nie zmusza :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam... Nie wiem czy ktoś kiedyś pomyślał w ten sposób że to jednak nie jest oferta abonamentowa, żadna umowa nas nie wiąże, oni mogą robić co chcą a my kupując zestaw tnk hd na to się godzimy. Czyż nie tak? Więc po co te lamenty? Jeden z drugim płacze o 40zł. Niech mi ktoś napisze że dla niektórych to majątek, to parsknę śmiechem. Skoro stać nas było na kupienie tunera i na płacenie 40zł to chyba jednak nie tak dużo, prawda? Nawet gdyby było to 20zł, to i tak te 40zł jest na dwa miesiące.

Ja tu nie lamentuję tylko wyrażam swoją opinię. Jeżeli ofertę zrobiliby troszeczkę lepszą (przede wszystkim kanały nSport HD i Eurosport HD byłyby dostępne w niższym pakiecie, a nie ich duble w SD), rozbudowaną o kolejne, możliwe do dokupienia pakiety to praktycznie konkurencji nie ma - Cyfra jest droga i całkowicie nieelastyczna, a Polsat dostępny w kombinowany sposób. Tyle, że na razie Polsat wygrywa właśnie poprzez ofertę - nie ma problemu z wykupieniem u nich kanałów HD czy paczki HBO.

A co do zagmatwania oferty - przysłuchiwałem się rozmowie sprzedawcy z klientem w MediaExpert i nawet sprzedawca nie odróżniał TnK HD od NnK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy koledzy nie ma co narzekać dzisiaj zabrałem ulotkę CYFRY plus i widać że podobny pakiet jaki oferuje TNK-HD za darmo przez 12 miesięcy cyfra plus poleca w promocji za symboliczne 19 zł plus marnej jakości tuner SD za 99 zł lub HD za 15 zł miesięcznie .Ja posiadam tuner TNK-HD i dostałem tą promocje po doładowaniu 40 zł mam pakiet domowy na 4 miesiące plus darmowy do marca 2013 r.Lepszej oferty obecnie na rynku nie ma .POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróce do tematu PSN na kanale 49.

 

Jest ktos komu właczyli ten kanał po interwencji telefonicznej. Bo z tego co czytałem to zaprzeczaja ze taki kanał maja w ofercie a to ze jest na stronie głównej w liscie kanałów to jest błąd. Kilka dni pozniej dodaja ten kanał takze do listy "głębiej w stronie" tz po wcisnieciu wiecej. Wg regulaminu zamieszczonego na ich stronie ten kanał powinien byc dostepny w pakiecie domowy hd!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chodzi o PSN, dzwoniłem dzisiaj w tej sprawie i na początku zostałem poinformowany że ten kanał nie jest dostępny w ofercie TNK HD, lecz tylko w N NK. Powiedziałem ze widnieje on na stronie TNK, sprawdzili, kazali poczekać na informacje, po chwili odezwał się konsultant informując mnie że ten kanał powinien jednak działać w TNK HD. W ciągu 24 godzin ma być dostępny, a jak będzie zobaczymy jutro.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chodzi o PSN, dzwoniłem dzisiaj w tej sprawie i na początku zostałem poinformowany że ten kanał nie jest dostępny w ofercie TNK HD, lecz tylko w N NK. Powiedziałem ze widnieje on na stronie TNK, sprawdzili, kazali poczekać na informacje, po chwili odezwał się konsultant informując mnie że ten kanał powinien jednak działać w TNK HD. W ciągu 24 godzin ma być dostępny, a jak będzie zobaczymy jutro.

Pozdrawiam.

 

To jak mozesz to napisz jutro czy Ci włączyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróce do tematu PSN na kanale 49 ...

Jeśli masz tuner ADB-2850 ST przeskanuj transponder 12 284 H i kanał PSN pojawi Ci się drugi raz na liście, na pozycji dwa tysiące ileś tam. Na tej pozycji będzie świecił. Ja się wnerwiłem, podłączyłem do tunera zwykłą antenę siatkową i PSN już mam, TV6 również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie zastanawia dlaczego nie ma kodowania Conax przy TVP INFO. Druga sprawa: ja dalej nie mam dostepu do Polsatu Sport News z listy TNK HD a mam dekoder ITI 5800s ale jak przelaczylem na liste abonencka N to na kanale 119 mam dostep do tego kanalu ale z kolei do kilku z oferty TNK HD juz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to trochę, a najgorszy to jest kontakt telefoniczny z nimi. Zachowują się jak by byli zupełnie z innej planety, albo jarają w pracy. Tam nikt nic nie wie i mi osobiście na kilka telefonów kiedyś raz udało się trafić na kogoś kompetentnego, kto potrafił mi odpowiedzieć na zadawane pytania i o dziwo wiedział wszystko co powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...