Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać, czy ktoś ma przećwiczone jaki najlepiej dysk zewnętrzy kupić do tego modelu dekodera. Wiem że 3,5 calowy z zasilaniem zewnętrznym, nie mniej niż 80GB. Ale to za mało aby kupować w ciemno dysk. Kupię np dysk 1TB i nie będzie mi działał i cóż zbędny będzie wydatek. Dlatego proszę o jakieś info o markach i pojemnościach dysków co już sprawdzone działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działają dwa-sprawdzone.

Pierwszy to 640GB ADATA Superior SH-93, 2,5 cala

Drugi to WESTERN DIGITAL Elements Desktop 1.5 TB z zasilaniem zewnętrznym, 3,5 cala

Oba przechodzą do stanu uśpienia po około 5 minutach od wyłączenia dekodera na programie TVP1-HD

 

Myślałem o tym WD 1TB z zasilaniem więc może pójdzie jak masz przećwiczone.

Jeszcze jedno pytanko czy ten dekoder rzeczywiście pobiera 19W na godzinę? Niezależnie czy uśpiony czy chodzi. Bo przy takim złużyciu prądu wychodzi mi prawie 14KW miesięcznie.

Może lepiej całe to urzadzenie podłączyć do oddzielnej listyw zasilającej i włączać tylko przy oglądaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko czy ten dekoder rzeczywiście pobiera 19W na godzinę? Niezależnie czy uśpiony czy chodzi. Bo przy takim złużyciu prądu wychodzi mi prawie 14KW miesięcznie.

Może lepiej całe to urzadzenie podłączyć do oddzielnej listyw zasilającej i włączać tylko przy oglądaniu.

Przyłączam się do pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie mam problem:

mam wszystkie pakiety, ale nie działa mi kanał Eurosport HD (11278V). moduł mam w Fergusonie Ariva 220. na tym kanale pokazuje komunikat "zakodowane". inne kanały z tego transpondera działają (np Filmbox HD). dzwoniłem na infolinię, wysłali odświeżenie uprawnień, ale nie wiem czy to o to chodzi.

 

przy okazji: w Sat Kurierze opublikowana jest oferta platform cyfrowych i w TNK HD jest kanał Eurosport 2 HD (11258H) - który też mi nie działa - pani z infolinii powiedziała, że tego kanału nie ma w ofercie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zdecydowałem się na ofertę Telewizji na kartę HD, tylko muszę kupić kartę z dekoderem. Mam jeszcze pytanie bo czytałem że n na kartę HD i Telewizja na Kartę HD to zupełnie co innego. Mnie chodzi o tą drugą. Wiecie gdzie nabyć pakiet startowy aby się nie pomylić. W salonach Nki mają chyba n na kartę. Ja myślę o zakupie na allegro i widziałem tam zestaw z tunerem ADB 2849 z kartą doładowaną na 2 m-ce za 279 zł tylko się zastanawiam czy to nie jest czasem to n na kartę (sprzedaje skymedia_pl). Zależałoby mi aby było ważne 12 m-cy bez doładowywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tunerem ADB 2849 szary masz n- na kartę a z tunerem ADB 2850 biały TNK. W N- na kartę po miesiącu opłaconym masz tylko miesiąc darmowego oglądania pakietu bez opłat. A w TNK aktywujesz raz za 20zl lub 2x20zl i oglądasz poźniej przez 11 miesięcy pakiet bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat w promocji do końca roku i 12 miesięcy pakietu darmowego jest w Telewizji na Kartę HD. W n na kartę darmowy pakiet bez opłacania jest tylko przez miesiąc i Polsat na stałe w ofercie. Poza tym wszystko jest tak samo.

 

Dowiedziałem się na infolinii telewizji na karę HD, że teraz już nie sprzedają (czyli nie ma w ofercie) telewizji na kartę, tylko jest n na kartę HD i ważność konta 1 m-c bez doładowywania. Więc wprowadzili rygor doładowywania i oferta nie jest tak elastyczna dla tych którzy np sezonowo nie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...