Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Telefon pewnie zapisało z aktywacji karty. Aktywację wykonuje się wysyłając SMS.

 

Da się ten numer zmienić nie dzwoniąc na ich nieźle "opłacaną" infolinię?

Przecież mógł mi się zmienić numer telefonu czy właśnie jak u mnie zmienić właściciel dekodera.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tnk hd i wygląda to tak byłem ostatnio w media expert i była tam tnkhd za 99zl ale zaglądając na strone nki jest jeden tuner za 199 a drugi za 299 to jakim cudem w expercie za 99 ? Ogólnie się zakręciłem i nie wiem co było by najlepszym rozwiązaniem ten za 299 drogo ale ma dvbt i nagrywanie fajna sprawa a jeszcze mi powiedzcie do takiego tunera można wtyknąć inna karte zamiast tnk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam otoz zamierzam kupic n na karte i nie znam sie w tym temacie. Powiedzcie mi czym sie rozni oferta telewizjinakarte od n na karte -czy to jedno i to samo? i druga rzecz to jakie darmowe kanaly FTP udostepnia n na karte poniewaz duzo osob, moi znajomi sasiedzi etc,,, skarży sie że darmowe kanaly FTA tj jak VIVA TVP KULTURA i inne ,,, sa blokowane i w zaleznosci od doladowania sa one udostepniane. Podajcie jakie Wy macie kanaly FTP albo jakie powinny byc w n na karte dzieki wielkie :)Pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja na kartę rożni się od N na kartę tym, że w TNK masz ważny pakiet bez opłat 12 miesięcy od ostatniego doładowania a w N na kartę pakiet bez opłat jest ważny tylko 1 miesiąc. Ponadto w N na kartę jest na stałe kanał Polsat a w TNK jest on czasowo do końca roku.

Poza tym TNK HD prawdopodobnie będzie z czasem przekształcona w N na kartę.

 

Co do blokowania kanałów FTA w TNK i N na kartę nic nie wiem, bo nie mam dekodera "firmowego". Mam tylko moduł TNK HD i mogę sobie dodawać jakie chce kanały FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie TVP Kultura a TVP Historia chyba, ale ja się zawszę z tym mylę :) Jeden jest FTA tylko z Astry a drugi z Astry i HotBirda. Stąd te problemy. Co do dekodera firmowego to nie ma problemu z odbiorem w nim żadnego kanału FTA.

 

Telewizja na Kartę HD jest martwa, Cyfrowy Dom przestał sprzedawać sprzęt do jej odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm,..a sa takie kanaly jak VIVA POLSKA TELE 5 i wlasnie ta TVP HISTORIA czy nie bo juz nie wiem ?? ;/

 

i z tego co rozumiem to zalezy od platformy N jakie kanaly darmowe FTA sobie udostepni ???

 

i bardzo Was proszę o poadnie dokladnie kanałów FTA w n na karte jakie macie ponieważ co osoba to różna opinia wielkie dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to wiem i wszystko jest ok :) tyle tylko że na tej liście nie ma oficjalnie VIVY POLSKIEJ ani TVP KULTURA a niektórzy moi znajomi właśnie mają te kanały a inni nie i od czego to zależy jak myślicie bo w tym tkwi cały problem tych kanałów FTA które różnią się na liście podanej przez "n" którą podał abcde :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej napisałem chcą zmusić ludzi do przejścia z TNKHD na 'N na kartę to jasne ! To będzie "lepiej wyglądało" finansowo przy sprzedaży ITI . To jest "banda" sprzedali karty z modułami po wielkich kilkuletnich przygotowaniach a teraz znowu szukają kasy. Piszcie co chcecie o C+ ale tam dostaniesz samą kartę bez łaski. Płacisz abonament i masz pakiet jaki chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...