Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To byłeś gotów zainwestować, żeby mieć Polsat skoro to taki "ochłap"?? Nie potrafię niektórych zrozumieć klną, wyśmiewają, szydzą z Polsatu a robią wszystko żeby go mieć - to jakiś fenomen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłeś gotów zainwestować, żeby mieć Polsat skoro to taki "ochłap"?? Nie potrafię niektórych zrozumieć klną, wyśmiewają, szydzą z Polsatu a robią wszystko żeby go mieć - to jakiś fenomen.

Są rzeczy dla których jestem skłonny zapłacić np: ksw czy lm Co do sumatora to tak czy tak go kiedys kupie bo połowa pakietu domowego tnk hd to kanały puszczane za darmo w dvbt.Nic na to kolego nie poradzę ze iti się w ogóle nie stara rozwinąć oferty tnk hd dlatego polsat nazwałem ochłapem.Przecież patrząc logicznie to za te 20zł powinno być coś więcej niż tylko kilka płatnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile się czeka na doładowanie zwykłego pakietu w tnk hd? zrobiłem przelew w czwartek,biorąc pod uwagę że przelew z mbanku idzie ok 10min a pakiety w tnk hd nie są rozchwytywane zastanawiam się czemu to tak długo trwa? co raz bardziej dochodzi do mnie że dałem sobie wcisnąć kupe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowałem konto (przelew internet) czwartek o12 godz a w piątek o 11godz już śmigał .

Mam pytanie czy wam też blokują POLSAT HD nakanale1002 (jest to kanał z tv naziemnej)

więc dlaczego to robią :>

Powiem że między innymi kupiłem ten tuner też ze względu na dekoder tv naziemnej

i jest on jednak kontrolowany przez tv N A TO JUŻ MNIE się przestaje podobać . :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam naziemna TV 12 prog.mialem tez TV na karte SD lecz juz mi sie skonczyla.Mialem zamiar kupic TV na karte HD.W tej chwili mam dekoder Golden Interstar 870 mialem zamiar kupic G.I.Uni Box 9080 i do tego TV na karte HD.Jednak samej karty nie kupi bo sa parowane z dekoderami i modulami.Nie chce takiego od nich dekodera,kupic modul z karta to dodatkowo 200zl.Czy nie wie ktos czy jest taka mozliwosc kupna samej karty HD ,czy w ogole moze planuja kiedys taka sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na którym kanale masz ten polsat hd? Powyżej tysiąca czy powyżej dwóch? Bo jest też polsat hd z pakietu cyfrowego polsatu i tam jest kodowany więc może poprostu Ci się pomyliłó bo tnk nie ma wpływu na Dvbt

 

Mam na kanale 1002 POLSAT HD i wszystkie naziemne cyfrowe (1001-1014)

 

Zapewne Polsat HD posiada z DVB-T który testowo nadaje z nadajnika w Warszawie.

 

Zgadza się i co , to Polsat blokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...