Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dzięki za wyjaśnienia. Dokładnie tak myślałem, jak mi napisałeś, ale wolałem się upewnić. Również pozdrawiam.

 

Wiadomo coś na temat dołączenia do TNK HD innego kanału w zamian za wycofanie z oferty Da Vinci Learning? Jak jest jakiś porządny kanał to go zabierają. Dzieci oglądały go bardzo chętnie, bo ile to można patrzeć na same kreskówki. Może CP zainteresuje się tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli ale żadna umowa ich nie dotyczy,będą chcieli do dodadzą ...

Tylko, że to działa w dwie strony - My też możemy doładować, lecz nie musimy.

Jeśli Cyfrowy Dom usunie jakikolwiek kolejny kanał i nic nie da w zamian, to na 100 % nie doładuję, może jak zrobią tak inni, to zaczną dbać o klienta.

Zabieranie kanałów, to przesada, dotychczas chwaliłem TNK HD, ale chyba zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cyfrowy Dom usunie jakikolwiek kolejny kanał i nic nie da w zamian, to na 100 % nie doładuję, może jak zrobią tak inni, to zaczną dbać o klienta.

 

Taaaaaaaa i będę oglądał tylko TVP i TVN. Kolego ale masz pomysły :lol2:

Ja w przeciwieństwie do innych nie posiadam innych platform cyfrowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa i będę oglądał tylko TVP i TVN. Kolego ale masz pomysły :lol2:

Ja w przeciwieństwie do innych nie posiadam innych platform cyfrowych :D

Bez przesady są jeszcze inne kanały sat FTA, dodatkowo filmy z neta, DVD czy BD.

Ty jak chcesz to płać, a za chwilę będziesz płacił tylko za paczkę TVN, jak będą w tym tempie usuwać programy. Na TNK HD świat się nie kończy, mam alternatywę - kablówkę, a poza tym telewizja, to nie całe życie, są inne zajęcia i priorytety w życiu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja znalazlem takie cudo pod linkiem http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanaly.html: "Klientom, którzy na dzień dokonania zmiany mieliby Dostęp do Pakietu Domowego przysługuje roszczenie o zwrot niewykorzystanej części Doładowania przypadającego na kanał Da Vinci Learning. Ewentualne roszczenia zaspakajane będą przez dodatkowe doładowanie karty, proporcjonalnie do niewykorzystanego Doładowania przypadającego na kanał Da Vinci Learning.". Czyli mozna chyba reklamacje do nich wysylac :)... Szkoda tego kanalu bo byl wartosciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze po wlaczeniu kanalow Polsatu do N, jakis kanal wpadnie to TNK/TNK HD. Chociazby Polsat/Polsat HD

 

Co nam po Polsacie SD? to żadna rewelacja bo mamy go w MUX 2 lub w tym roku będziemy mieli większość w kraju. Do tego ten z DVB-T MUX 2 jest lepszej jakości niż ten z satelity.

Jeśli już to by mogli dodać Polsat HD i resztę paczki (chociaż Polsat News, Film i JimJam) oraz coś jeszcze z oferty N, jakiś dokumentalny (NGC HD, BBC K HD) i filmowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazlem takie cudo pod linkiem http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanaly.html: "Klientom, którzy na dzień dokonania zmiany mieliby Dostęp do Pakietu Domowego przysługuje roszczenie o zwrot niewykorzystanej części Doładowania przypadającego na kanał Da Vinci Learning. Ewentualne roszczenia zaspakajane będą przez dodatkowe doładowanie karty, proporcjonalnie do niewykorzystanego Doładowania przypadającego na kanał Da Vinci Learning.". Czyli mozna chyba reklamacje do nich wysylac :)... Szkoda tego kanalu bo byl wartosciowy.

 

Tylko nie doczytałeś bo trzeba wysłać również kartę wysłać i to Ci się nie będzie opłacać bo przez ten czas nie będziesz nic oglądał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam moduł TNK HD i 2 moduły CP. Z modułu TNK HD korzystam dla stosunkowo bogatej oferty HD za rozsądne pieniądze. Moduł CP służył głównie jako uzupełnienie oferty o Polsat HD i do pewnego stopnia o Polsat sport/news. Jednak teraz po dodaniu do oferty CP TVN-ów w wersji HD i przy ewentualnie jednoczesnym braku Polsatu HD w ofercie TNK HD zdecyduję się na wprawdzie droższą, ale też nieporównywalnie bogatszą i rozwojową ofertę Premium CP.

Ponadto zaczyna tworzyć się przepaść między najtańszą ofertą telewizji n, a tym co oferuje TNK HD przy niewielkiej różnicy cen. Zamrożenie oferty TNK prowadzić będzie niechybnie do jej samolikwidacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam moduł TNK HD i 2 moduły CP. Z modułu TNK HD korzystam dla stosunkowo bogatej oferty HD za rozsądne pieniądze. Moduł CP służył głównie jako uzupełnienie oferty o Polsat HD i do pewnego stopnia o Polsat sport/news. Jednak teraz po dodaniu do oferty CP TVN-ów w wersji HD i przy ewentualnie jednoczesnym braku Polsatu HD w ofercie TNK HD zdecyduję się na wprawdzie droższą, ale też nieporównywalnie bogatszą i rozwojową ofertę Premium CP.

Ponadto zaczyna tworzyć się przepaść między najtańszą ofertą telewizji n, a tym co oferuje TNK HD przy niewielkiej różnicy cen. Zamrożenie oferty TNK prowadzić będzie niechybnie do jej samolikwidacji.

Prawdą jest, że w aktualnej sytuacji TnK istnieje dzięki Lidze Mistrzów (mówię o wersji SD lub Domowym HD) dla klientów innych operatorów. Nowi klienci z niewielkim budżetem raczej zwrócą się teraz ku CP. Biorąc pod uwagę, że Mini HD można mieć tekże w prepaidzie, na module lub dekoderze, które są znacznie tańsze niż moduł/dekoder TnK HD to należy stwierdzić, że jeśli oferta ITI ma być konkurencyjna to musi zostać uatrakcyjniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Skusilem się na zestawu dekodera TNK HD 2850 z 3miesiecznymi pakietami TNK HD i premium. Poniewaz latem nie ogladam duzo tv, i wystarcza mi kanaly z dvb-t i fta z hotbirda, wymyslilem ze kartę aktywuję np. we wrzesniu, a do tego czasu będe ogladał to co wymienilem. Na forach znalalzlem informację ze nie trzeba aktywowac karty smsem, i dvb-t oraz fta będzie mozna ogladac. taka samą informację uzyskalem z salonu handlujacego tnk hd "Tak, można korzystać z bezpłatnego odbioru kanałów fta i bez aktywacji dvb-t" - no wiec kupilem,

-odbiornik zaktualizował się,

-zazadal włozenia karty

-pojawil sie ekran z wyslaniem smsa aktywacyjnego,

-nie dziala zaden inny klawisz niz setup , ktorym wyszukuję kanaly dvb-t ktore zostają dodane do listy. ale nie mogę oglądac listy.

teraz pytanie - czy ekran

http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... wacja.jpg/

powoduje aktywacje dekodera czy karty? na moje to jesli wyslę smsa to aktywuje mi kartę z 3miesiecznymi pakietami, czego nie chcialem robić..

Czy jest sposob na ogladanie dvb-t i fta bez tej aktywacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie ma na dole zadnej opcji pozwalajacej pominac aktyację :((

nie wiem co zrobić, bo wyglada ze obecnie nie mogę nic z tym pudłem zrobic.

wykonalem reset za pomcą kodu setup 0359157 i sprawdzilem wersję softu - mam 0x21

 

mam koncepcję, ze mam stary soft, ktory mimo ze niby sie zaktualziował to jeszcze nie do najnowszej wersji, i dlatego nie mozna pominac aktualizacji- czy mozecie sprawdzic u siebie jaka wersje softu macie wgrana? juz nie wiem co z tym robic :(( przedtem na tych ustawieniach anteny mialem TNK, i wszystko chodziło jak nalezy..

 

dziekuję za zainteresowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po resecie 0359157 ten typ tak ma. U mnie dopiero po jakimś wydawało by się odległym czasie pojawiła się informacja że odebrano nową konfigurację i dopiero miałem możliwość pominięcia ekranu aktywacyjnego. Nie posiadam opłaconego pakietu i odbieram tylko FTA + DVB-T. Paradoksalnie po restarcie tuner pokazywał że mam zainstalowany nowy soft a mimo tego menu było dokładnie takie jak przy starym sofcie.

Jedyna rada na "taki ekran" to anielska cierpliwość.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...