Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie księgowania kasy za pakiety. Wczoraj ok 10 wpłata na ich konto przez internet, a dzisiaj po południu już kanały świeciły.

 

Ja przelałem pieniądze po godzinie 16.00, 22 marca, ale przelew miał potwierdzenie, że poszedł. Dziś (tzn. 24 marzec) około godziny 12 dostałem aktywacje kanałów. Jak pierwszy raz robiłem przelew to było o wiele szybciej. Może przypadek, że teraz ciut dużej. Ważne, że już jest, bo myślałem że błędny przelew wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tnkhd akurat na satkurier mało kto narzeka na TNK HD. Tutaj jest spokój, ale nforum, które przytoczyłeś to tamte narzekanie sięga zenitu.

 

Ogólnie produkt jako TNK jest dobrą ofertą, tylko ma pewnie niedociągnięcia, o których raczej warto pisać. Tester, który pracuje we firmie też narzeka, że coś mu nie działa. Dzięki temu wiadomo, co nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd to wiesz ?? . Nie zwrot kosztów a darmowe doładowanie ja tam i większosć nic nie wysyłam dla mnie kpiną jest że ja musze pisać o to listy jak by nie wiedzieli sami kto ma doładowane konto . Swoją droga ciekawie się robi z pakietem domowym HD :

 

TVN HD ( 1 raz doładujesz 20zł i masz na rok ) ewentualnie TVN SD w dvb-t za free

tvn7 w dvb-t za free

tvp1 dvb-t za free

tvp2 dvb-t za free

tvp info dvb-t za free

religia.tv ( to samo jak z tvn hd )

tv4 dvb-t za free

 

i za co płacić 20zł ??

 

tvn24 ? ok

tvn style ? w wiosne jest co oglądać zimą nie

tvn turbo ? j.w

tvn meteo? powinno być FTA

tvn cnbc ok

tvp sport ?

Discovery Channel ? ok

Kino Polska ? nie warto nic ciekawego

Disney Channel ? gniot nic dla dzieci raczej dla młodzieży

Disney xD ? j.w

Da Vinvi Learning - wartościowy kanał dla dzieci który 1kwietnia zabiorą ;/ a zostaną te dwa gnioty wyżej wymienione siostry 2,5 letnie dziecko trzaska ten kanał kiedy tylko może

AXN ? jakość obrazu nie powala ale ujdzie niestety ramówka marna czasami leci nowszy sezon serialu na TVP 1 niż na AXN

Wojna i Pokój - nie ma często ciekawego filmu ale ujdzie

EskaTV ? nie wiem czy to FTA w końcu czy nie ? ale ok kanał

EuroSport fajny kanał na pewno ale ja oglądam tylko czasami

nSport każdy wie ile tam sportu

OSI może być

TVP Seriale - bulionerzy i lokatorzy seriale z 2001 r mnie nie jarają .

 

Sumując na 26 kanałów z pakietu domowego HD

 

7 jest w DVB-T

1 kanał znika Da Vinvi Learning

8 kanałów jest wartę płacenie

a reszta to gnioty . Ciekawi mnie fakt jak oni chcą mieć w 2012 roku 100tys klientów tnk hd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w krótkim czasie odpadają dwa kanały, a w zamian zapewne nic nie będzie... Dobrze, że na razie mam trzymiesięczny okres za free, w zależności jak się to rozwinie będzie można się ewentualnie decydować dalej. Mam nadzieję, że "eksperci" z Cyfrowego Domu wiedzą, że rynek nie znosi stagnacji i szybko coś wniosą nowego, choć samo dodanie kanałów nie wystarczy. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie kilku pakietów w tym np. jeden obowiązkowy i zarządzanie nimi przez Internet (możliwość zmiany pakietów dodatkowych na każde następne 31 dni) - to chyba oferta wymarzona... a pomarzyć zawsze można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bez sensu byłoby dodawanie tego kanału, tylko po to aby mieć 1 kanał więcej w pseudo hd? wolałbym aby dołączyli Discovery World lub Science, ewentualnie usunąć Disney XD i dać w zamian Boomerang, a co do kanałów HD to mogliby dodać Fox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szczerze powiedziawszy to nie rozumiem dlaczego dla niektórych najbardziej pożądanym nowym kanałem dla TNK HD byłby TVP 1HD. Po pierwsze kanał ten nawet nie próbuje jakościowo naśladować prawdziwego kanału HD a zarazem byłby tylko zdublowaniem standardowego TVP1, po drugie istnieje jeszcze wiele kanałów znacznie ciekawszych od w/w a w końcu po trzecie - kanał uruchomiony w zastępstwie za Da Vinci Learning powinien być zbliżony tematycznie. Myślę też, że skoro "znika" coś z oferty nazwijmy to SD to taki też kanał będzie dodany. Nie łudził bym się więc, że skoro najprawdopodobniej dołączą do "N" National Geographic Channel HD dołączą go również do TNK HD, znając życie taki kanał został by ewentualnie dodany do oferty Premium a to było by nie fer dla użytkowników płacących dotychczas 19,90 za pakiet Domowy - no cóż zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nie rozumiem dlaczego dla niektórych najbardziej pożądanym nowym kanałem dla TNK HD byłby TVP 1HD.

 

Całkowita racja. Program byłby tylko kolejnym dublem. Wiadomo, że osoby które mają ten biały tuner z recyklingu posiadają dziwną listę, gdzie TVP1 jest na 130 pozycji. Wtedy TVP1 HD na pewno by im pomógł, ale przecież ta sprawa to kwestia techniczna i powinna zostać rozwiązana technicznie, a nie poprzez dokładanie tego samego kanału.

 

Obecnie pakiet Domowy stracił program Da Vinci Learning i zgadzam się, aby oferta została wzbogacona programem o podobnej charakterystyce. Tylko czy obecnie w dobe likwidacji TVN Warszawa, spekulowaniu w sprawie Religi.tv jest możliwe, aby TNK HD otrzymała coś w zamian? Wydaje mi się, że nie. W N podrożały pakiety o 1 zł, w TNK HD znikają kanały czyli wyjdzie na to samo, będzie mniej a w tej samej cenie. ITI po prostu brakuje pieniędzy i na pewno nie będą chcieli dawać nam prezentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 dni od przyjęcia dyspozycji dezaktywacji.

Nie da się włączyć sobie pakietu premium w piątek i wyłączyć w poniedziałek, a w następny weekend zrobić to samo, tak aby zaoszczędzić od poniedziałku do piątku. Na wyłączenie musisz czekać 30 dni i za te 30 dni zapłacić. Niestety...

 

PS. Było już wielokrotnie podawane na forum, jest też napisane w regulaminie TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przed rozpoczęciem odbioru telewizji musisz aktywować kartę TNK HD. Dla wygody zapisz sobie numer znajdujący się nad kodem kreskowym karty włożonej do dekodera.

SPOSOBY AKTYWACJI

 

1. SMS

 

Wyślij wiadomość SMS z numerem karty TNK HD na numer (+48) 725 72 72 72

........ "

 

Czy ta aktywacja dotyczy Pakietu domowego HD i Pakietu Domowego HD Premium i jaki jest koszt takiego SMS-a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli po tych trzech darmowych miesiącach chcę oglądać również Pakiet Domowy HD Premium, to wystarczy, że wyślę np. 39,80zł, czy muszę też wysyłać SMS-a z kodem A101?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Po tych trzech miesiącach,jeśli chcesz oglądać pakiet Domowy HD Premium,oprócz wpłacenia 39,90 będziesz musiał również wysłać sms,a o treści: Numer karty TNK HD i kod aktywacyjny A 101 na numer (+48) 725 72 72 72

 

Jeśli nie wyślesz to doładujesz pakiet Domowy HD,ponieważ domyślnie zasilany jest Pakiet domowy HD.

 

W przyszłości jeśli już nie będziesz chciał oglądać tego pakietu,możesz go dezaktywować ten pakiet,będziesz musiał wysłać SMS zawierający numer karty TNK HD i kod dezaktywacyjny D 101.

Mam nadzieję,że pomogłem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...