Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

no tak tylko ja mam antenę po Wizji TV i niestety wcisneli mi c...... umocowanie że żeby dokręcić muszę wychylać się strasznie z okna... może na wiosnę wymienię antenę , kabel i konwenter to i zakupie normalny uchwyt a teraz pozostało mi zaklejenie mocnym klejem te do regulacji anteny góra/dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie skończył się trzy miesięczny gratisowy okres. Mam zablokowane kanały z pakietów. Działa FTA oraz dvb-t. EPG działa na wszystkich programach bez problemów. Pokazuje nawet na kanałach zablokowanych.

Mam pytanie czy trzeba doładować tylko przez przelew lub na poczcie, czy można tak jak w TNK SD, że idzie się z numerem karty do punktu sprzedaży płaci kasę i oni doładowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje... czy oficjalny start TNK HD zapowiadany na wrzesień się przeciąga... czy to może był październik :?:

 

Ciekawe czy dorzucą Polsat podstawowy... a może coś jeszcze z HD... oczywiście za dodatkową... akceptowalną opłatą. Widział bym AXN HD, Fox HD i History HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie skończył się trzy miesięczny gratisowy okres. Mam zablokowane kanały z pakietów. Działa FTA oraz dvb-t. EPG działa na wszystkich programach bez problemów. Pokazuje nawet na kanałach zablokowanych.

Mam pytanie czy trzeba doładować tylko przez przelew lub na poczcie, czy można tak jak w TNK SD, że idzie się z numerem karty do punktu sprzedaży płaci kasę i oni doładowują.

Jak ja kupowałem w autoryzowanym punkcie N tnk hd to koleś powiedział że można u nich doładowywać konto tak jak tnk sd więc można

 

A co do anteny no niby nie droga ale spłukałem się trochę a antena , uchwyt , konwenter kabel i ponad stówka pójdzie jak nic a na razie nie jest to uciążliwe jakoś szczególnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do startowania , to jak nie chcą to niech sobie nie startują oficjalnie. Na dobry początek niech poprawią chociaż problem z przycinkami dźwięku w dekoderze, nie lepiej jest z listami, niech już od biedy dadzą chociaż możliwość dowolnego układania listy ze zmianą numeracji programu. Rozumiem, blokować wszystko w abonamencie n, ale jeżeli dekoder jest własnością użytkownika, to co im przeszkadza udostępnienie skanowania programów? :? Już wolałbym dekoder HD z przaśnym menu takim jak w technisacie do zwykłej TNK, ale mieć swobodę jaką daję taki dekoder, można skanować niebo do woli, układać listy jak się chce itp. Co do dekodera ADB - nportal to cienki bajer, szału można dostać przeglądając allegro. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje... czy oficjalny start TNK HD zapowiadany na wrzesień się przeciąga... czy to może był październik :?:

 

Ciekawe czy dorzucą Polsat podstawowy... a może coś jeszcze z HD... oczywiście za dodatkową... akceptowalną opłatą. Widział bym AXN HD, Fox HD i History HD :D

 

 

A mnie się zdaje że TnK HD oficjalnie wystartowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nowe dekodery Telewizji na kartę HD są testowane od 21 maja 2010 roku, zaś ich komercyjna sprzedaż ma rozpocząć się 1 września 2010r...

Niestety to na razie były testy tylko...

 

Już wolałbym dekoder HD z przaśnym menu takim jak w technisacie do zwykłej TNK, ale mieć swobodę jaką daję taki dekoder, można skanować niebo do woli, układać listy jak się chce itp.

Masz rację... moim zdaniem ciągle czekaja na ruchy konkurencji... bo atmosfera się BARDZO zagęszcza a start miał nastąpić 1 września :!: Pozostaje im tylko jedno "iść na całość..." :D

 

Mnie w TNK HD podoba się tylko jedno... oferta... Standard + wszystko w HD :brawo:

------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit...

Post numer 666 hehehe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje... czy oficjalny start TNK HD zapowiadany na wrzesień się przeciąga... czy to może był październik :?:

 

Ciekawe czy dorzucą Polsat podstawowy... a może coś jeszcze z HD... oczywiście za dodatkową... akceptowalną opłatą. Widział bym AXN HD, Fox HD i History HD :D

 

 

A mnie się zdaje że TnK HD oficjalnie wystartowała.

Nie wydaje mi się za cicho jakoś . Poza tym w punkcie N sam słyszałem że jeszcze nie ruszyło wszystko z pełnej pary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale PVR już jest,.

no niby tak zresztą kto go wie co wg nich znaczy komercyjny start wg mnie to był takowy przed wakacjami przecież można było kupić normalnie w sklepach jest PVR i to moze dla nich był start trochę dziwny . Zero jakichś spotów reklamowych we wrześniu żadnego nie widziałem zero jakiegokolwiek informacji w jakim kierunku ma iść tnk hd czy będą rozbudowywane pakiety o nowe kanały lub rozbite na tematyczne bardziej nic kompletnie nie ma . Fajnie gdyby zrobili np TVN-y darmowe bez doładowań i pakiety jak w N tylko mniej rozbudowane i np za 12zł muzyczne za 10 zł itp itd wtedy jeszcze bardziej ciekawa oferta by była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłoby być tak jak w zwykłej TNK, gdzie jest darmowy TVN, TVP 1 i 2 dla posiadaczy karty.

2 pakiety wystarczą, to nie abonament. Muzycznych jest i tak dużo darmowych, nie ma za co dodatkowo płacić.

Co do spotów, to rzeczywiście nic nie wiadomo.

Poza tym, tak naprawdę to TNK HD powinna nazywać się N na kartę, bo wszędzie loga N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...