Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

@tnkhd nie wypowiadaj się już lepiej w tym temacie bo widać z twoich wypowiedzi że dekoder ADB jaki dostałeś do oferty TNK HD jest dla ciebie cudem techniki 30 wieku :lol2: .Moduł niech będzie w cenie tego śmiesznego tunera z trzy m-cznym abo i znajdzie na pewno więcej chętnych użytkowników - tylko musi się pojawić.Co do zainteresowań - jak najbardziej zmień je bo nie pasujesz do TV SAT.

i koniec tematu .

A zapomniałem dodać że wakacje się już skończyły - weź się za naukę a nie pisać na forum :lol2:

"NIE DZIECIOM NEOSTRADY"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duro Hombre : proponuje powiedzieć dla mamy żeby Cie do podstawówki zapisała i się naucz czytać ze zrozumieniem bo widzę kiepsko u Ciebie z tym niestety wróć jak opanujesz tą przydatną umiejętność bo ja nigdzie nie pisałem o cudownym sprzęcie a żebyście skączyli jęczeć o moduły bo to nudne się robi . I już nie odp na Twoj post więc nie musisz odpisywać mi bo mnie nie kręci kłócenie się z dziećmi na forach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj obaj szczególnie zachowujecie się tu, jak małe dzieci, które w piaskownicy kłócą się o jedną zabawkę :roll: Nie pasuje ci, że nie ma modułu, to idziesz i bierzesz ofertę tam, gdzie są - pasuje ci to, że jest tylko dekoder sparowany z kartą, to korzystasz na tym co jest - takie trudne to do zrozumienia :roll: Więc zamiast się wykłócać na forach, niech każdy robi to, co sam uważa za słuszne i nie będzie żadnych przepychanek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ktos ma się przestać wypowiadać na temat modułu skoro jest zainteresowanie tematem? tak samo kwestia parowania kart w TnK, TnK HD nie jest Telewizją na kartę ale kontrofertą telewizji N dla modułu CAM HD polsatu, gdzie też mamy 10 kanałów HD ale lepszy pakiet podstawowy za niecałe 50zł, z koleji za 25zł mamy minimaxa, który jest ofertą zbliżona do podstawowego TnK HD. Tylko Polsat nie każe nam kupować dekodera żeby sobie pooglądać telewizję, wystarczy cokolwiek z gniazdem CI

 

jeśli TnK ma być ofertą dla ludzi którzy oglądają sporadycznie telewizję to trzeba się dobrze zastanowić czy w takiej formie będzie to dobrze funkcjonować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)modułu CAM HD polsatu, gdzie też mamy 10 kanałów HD ale lepszy pakiet podstawowy za niecałe 50zł, (...)

 

Gdzie mogę znaleźć szczegóły opisanej przez Ciebie oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSA : No ja Ciebie nie rozumiem skoro CP nikogo nie zmusza do kupowania drogiego i tak nie zbyt dobrego tunera TNK HD ( Wg Ciebie ) to czemu nie zakupisz CP na kartę ?? . Przecież mają tak dobrą ofertę i moduły . Coś jednak chyba TNK HD bardziej Ciebie interesuje jednak ciekawe czemu . Ja kupiłem TNK HD i jestem puki co zadowolony latem sobie 20zł doładuje co MC a zimą 40zł i mi styka taka oferta . I doskonale wiedzieli że ludzie nie rzucą się na TNK HD jak na wersje SD ale klientów nałapią ogólnie tak czy siak w N, TNK SD , TNK HD potem zsumują i wyjdzie ładny wynik jak na tak krótką działalność N-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj zablokowali mi wszystkie kanały . Miałem starter na 3 miesiące, czas zleciał i miały zostać kanały FTA bez opłat, a nie mam NIC :evil:

O co do diabła chodzi, czy zostałem zrobiony w balona? Czy, żeby mieć FTA, też trzeba bulić za podstawowy pakiet?

 

Poza tym w ustawieniach anten na astrze nie łapie nic na pasku jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek,masz w ustawieniach diseqc włączony?No i przełącznik też musi być,żeby astrę odbierać.Na forum n niejaki tomasz b. Wypowiadał się,że po upływie opłat fta jest dostępne.Trzeba do nich zadzwonić.Co do astry mam od początku przez diseqc podłączone hotbird i astrę-działa wszystko dobrze.sygnał 90% jakość 100% czyli może antenę musisz poprawić.Nie mam żadnych problemów z dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diseqc włączony, przez 3 miesiące było OK. Zobaczymy jak będzie. Teraz po wyłączeniu nie pokazuje.

Co do telefonowania, to jak jutro nic nie będzie, to zadzwonię do nich i zobaczymy. Czy ich tuner stanie się tylko wątpliwej urody ozdobą, czy coś na nim będzie.

Miało byc we wrześniu PVR, miało być wyszukiwanie kanałów, a skończyło się tym, że mi wszystko odcięli, nawet darmowe FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TnkHd ... puknij się dobrze. 1 września obiecywano komercyjny start platformy, więc 1. powinny grać wszystkie funkcje... a po co kto kupuje tuner to chyba nie Twój przedmiot do zmartwień. Piszę o tym bo sam omal nie kupiłem tej oferty,ale dziś po dwóch miesiącach mi przeszło (brak możliwości zastosowania pena, blokowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tnkhd, Telewizję na kartę kupuje się przede wszystkim po to, żeby doładowywać konto wtedy kiedy to pasuje. W przeciwnym wypadku jest to całkowicie nieuzasadnione ekonomicznie.

Trzy miesięce temu doradzałem, a nawet sam dokonałem zakupu TNK HD sąsiadowi, który raz obok mieszka, raz nie. Po przeanalizowaniu ofert doradziłem mu własnie TNKHD. Odpowiadał mu system doładowań i oferta kanałów FTA przy braku doładowania. Zresztą nawet sam na tym forum zachwaliłem ten produkt. Wczoraj przyszedł do mnie żebym zobaczył co się stało (wszystkie kanały poblokowane)... Dla mnie straszny wstyd :(. Przestawiłem mu na Astrę satelitę, żeby cokolwiek było, bo na 2 dni oglądania w tygodniu doładowywać konta nie ma zamiaru.

 

Nigdy więcej żadnych produktów spod szyldu n/iti ludziom doradzać nie będę !

 

Edit: Doczytałem teraz na forum n-ki, że jednak da się odblokować FTA z HB, jak bedę miał możliwość to sprawdzę.

 

Po wgraniu oprogramowania z sierpnie (0xB), po wyczerpaniu ważności doładowania, na ekranie aktywacyjnym należy potwierdzić "Pomiń aktywację":

...

Zgodnie z komunikatem w niebieskiej ramce programy kodowane będą niedostępne, ale programy FTA można oglądać (nawet z kartą TNK SD). Mogę wyszukiwać programy telewizji naziemnej DVB-T, ale u mnie nie jest jeszcze dostępna. Przypuszczam że DVB-T również działa po wyczerpaniu okresu ważności doładowania.

Warunkiem jest przeprowadzenie upgrade oprogramowania do wersji 0xB (Do przeprowadzenia upgrade potrzebne jest podłączenie do sygnału antenowego z Hot Bird).

 

Oprogramowanie nowe już w tunerze było więc, nie sadziłem, że trzeba coś jeszcze kombinować. Nieobeznani pomyślą, że tak ma być i doładują konto żeby cokolwiek ogladać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Ciebie nie rozumiem po co kupiłeś ten dekoder żeby oglądać kanały FTA ?? może i za jakiś czas będzie w końcu można robić co wymieniłeś wrzesień jeszcze jest przez 24 dni więc mają czas . A jak wy sprawdzacie tą jakość poszczególnych kanałów ?

Gdzie wyczytałeś, że kupiłem ten tuner? Kupię CAM jeśli będzie lub samą kartę jeśli zniosą parowanie. Innej opcji nie przewiduję. Czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał ,przestawiłeś antenę na astrę i kanały fta można było oglądać bez pomiń aktywację?Ogólnie dobra informacja dla tych,co im się pakiet skończył-na ekranie aktywacyjnym wcisnąć POMIŃ AKTYWACJĘ.Poza tym nagrywanie na dysk jest od końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie poradziłem. W menu setup przywróć ustawienia fabryczne i od nowa skonfiguruj tuner pod 2 satelity. Tuner pobierze listę kanałów. Nawet nie zauważyłem jak dodali TVP Historia do listy.

 

A co do tego, dlaczego to kupiłem, bo najbardziej odpowiadało moim potrzebom. Nie mam rodziny i bardzo mało oglądam TV, więc nie będę cały czas potrzebował płacić za coś czego nie oglądam. Zechcę to doładuję, nie to nie. I tak najczęściej oglądanym kanałem jest u mnie Rebel TV, który nadaje FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...