Jump to content

Recommended Posts

Platforma Canal+ dla użytkowników oferty TNK HD posiadających minimum aktywny pakiet Domowy HD, aktywowała kanały z pakietu Komfort+ do dnia 31marca 2020r.

Ma to związek z akcją #zostanwdomu spowodowaną pandemią Coronawirusa.

3 godziny temu, @[email protected] napisał:

@an10ka a czy np. dładowujac dziś wydłuza sie tez okres roczny np. do 20 marca 2021 czy nie

Następne doładowanie dopiero zrobię we wrześniu, więc teraz niestety nie odpowiem na to pytanie.

3 godziny temu, @[email protected] napisał:

A jak doładowywałeś ostatnio to pakiet na rok bez opłat został wydłużony czy do 31.X.2020 przedłuzony

Mam dwie karty:

Pierwszą (TNK HD) ładuję za 20zł mam na rok podstawowe kanały (następne załadowanie wrzesień 2020).

Druga to SMART HD załadowana za 180zł(czyli rok) do końca września 2020.

Dlatego we wrześniu zobaczę jak to będzie wyglądało.

7 godzin temu, klakier7 napisał:

Karta aktywowana wczoraj - pakiet bez opłat do 2021.04.20.

W jaki sposób sprawdziłeś, że PBO masz do 20.04.2021 r. ?

Posted (edited)

SMS - zwrotny: karta aktywowana z dostępem do 2020 -04 -20, plus regulamin świadczenia usługi daje taką datę. Operator nie zmienił regulaminu i puki co obowiązuje on obie strony. Gdyby go zmienił w trakcie świadczenia usługi i  nie dotrzymał umowy, domagał się będę zwrotu pieniędzy. Gdyż w chwili aktywacji karty zostałem wprowadzony w błąd co do długości pakietu bez opłat - wiedząc że będzie krótszy niż rok, nie aktywował bym usługi. Żeby, coś w kwestii  świadczenia usługi: TNK na kartę uległo zmianie, potrzebne jest jasne stanowisko operatora, a takiego nie ma.

Edited by klakier7

Do [beep]y, co ma call center do mojej umowy, niepisanej ale jednak umowy, to nie z nim ją zawarłem. Pomijając kompetencje niektórych osób tam pracujących, udzielających odpowiedzi z których można wysuwać różne teorie spiskowe - korporacyjny bełkot. Za długo pracowałem w takim [beep]ie, gdzie jechało się na niedomówieniach, by klientowi nie powiedzieć prawdy, jednocześnie go nie okłamując. Wierz mi, da się to zrobić - jednocześnie wywołując u niego niepokój co do jego starej umowy, by przedstawić mu tą najlepszą - tylko, że dla operatora.  Ja wpłaciłem pieniądze - operator zobowiązał się z chwilom ich pobrania, do świadczenia usługi zgodnie z regulaminem. Jeśli nie będzie świadczył tejże, musi zwrócić kasę. Bez zmiany regulaminu usługa działa tak jak działała, a jego zmiana w trakcie, musi skutkować zwrotem pieniędzy. Reszta, to teorie spiskowe.

• Confused 1

Nie ma co się wściekać. Po prostu podałeś datę ważności pakietu bez opłat w taki sposób, jakbyś dostał takie info od operatora. Wystarczyło dodać "wg moich wyliczeń pbo będzie ważny do ..." i nie byłoby tej całej dyskusji. Jeszcze taka mała dygresja - w ofertach na kartę miesiąc jest liczony jako 31 dni, więc do daty, którą wyliczyłeś, musisz jeszcze dodać jakieś 7 dni. 

Z tego co kojarzę to w smsach zwrotnych nie ma informacji o ważności pakietu bez opłat. Podają termin ale pakietu płatnego np. Domowy HD.

Dokładnie tak jest jak piszesz, ale w TNK HD po Domowym włączony zostaje automatycznie dwunastomiesięczny pakiet bez opłat. Żeby to zmienić operator musiał by zmienić regulamin, a o tej zmianie poinformować miesiąc wcześniej.

@maniek357

Masz całkowitą rację, co do tego, że trzeba dodać te dni, jak i do tego; że mnie poniosło. Mam ciężki dzień. Nie lubię  jak operatorów tv, czy innych, traktuje się jak bogów, a  nas jako tych co zawsze stoimy na przegranej pozycji. Operatorzy mogą się zdziwić jakie znaczenie zyskają oferty na kartę, gdy ze względu na sytuację gospodarczą zacznie się do nich odpływ abonentów . Nie powstrzymają ich pakiety sportowe, które muszą zostać przecenione - bańka praw sportowych pęknie. Ja od czasów Fryzjera i Wita Żelazko , postawiłem sobie za punk honoru, niepłacenie operatorom za pakiety premium sport, czego do dzisiaj się trzymam.

Jak aktywować kanały na dekoderze TNK HD , który juz od kilku lat jest nie używany, teraz podłączyłem i działa tylko TVP INFO i Polonia

Doładować, włączyć na TVP 1 HD i czekać na pojawienie się obrazu. 

Posted (edited)

@madridista555

Numer karty masz ?

Opłać dany pakiet i po sprawie.

Jeśli rzeczywiście jest to zestaw - dekoder i karta z oferty TNK HD / N na Kartę.

Najprościej będzie pewnie Domowy HD - 19,99 zł. Wpłać na konto bankowe przypisane do karty.

Najszybciej ale drożej przez alledrogo.

https://allegro.pl/oferta/doladowanie-tnk-smart-nnk-telewizja-na-karte-5-min-6430345688

W wiadomości dla sprzedającego podajesz cały numer karty.

W ciągu godziny dwóch masz kartę opłaconą - doładowaną.

Ustawić na TVP 1 HD.

Edited by tweed77

maniek dzięki, zadziałało po kilku sekundach , Pzdr

Jeszcze tylko jedno pytanie, czy za miesiąc znowu znikną wszystkie kanały poza TVP info i Polonia ??

Po wygaśnięciu doładowania będziesz miał dostęp do pakietu bez opłat (TVP 1, TVP 2, TVN, TVN 7, Polsat i kilka innych podstawowych). Pakiet bez opłat w zależności od oferty - w TNK HD podziała 12 miesięcy, w innych ofertach przez 1 miesiąc.

Przed chwila dostalem sms . "W zwiazku z zaistniala sytuacja kanaly z pakietu komfort zostaly odkodowane do 31/03/2020" 

WOW 5 dni ogladania TVN Fabula, BBC Brit i Active Family ...

• Haha 2

Dostałem takiego samego smsa. Co ciekawe od nc+. Polsat rzucił promocje na 40 dni w tym samym czasie dla abonentów.

Pytanko - Czy dziala Wam TVP Info HD w pakiecie Darmowym ? U mnie przestalo swiecic...

Nie jest kodowane. Właśnie sprawdziłem i leci FTA.