Jump to content

Recommended Posts

3 godziny temu, dj sat napisał:

W ofertach prepaid ekstraklasa również odkodowana.

C+ Sport, C+ Sport 3 i C+ Sport 4 "świecą" od rana ;)

W TNK HD w Domowym HD również, szok! 😨

12 godzin temu, roratoga napisał:

Ktoś się orientuje do kiedy ta promocja trwa i czy odnawia się co miesiąc czy ponownie trzeba dzwonić?

Promocja trwa do końca marca i można z niej skorzystać tylko raz. Regulamin dostępny na stronie operatora.

Na infolinii TNK konsule twierdzą że to data która ustalona była wcześniej z dawnych lat startu oferty i termin zostanie wydłużony. O tym operator poinformuje abonentów ofert TNK w stosownych czasie w stosownym komunikacie na stronie swojej.

Edited by pablo21

W styczniu dwuletnia umowa (dekoder z kartą Conax - Mediabox) więc jeśli by rezygnowali z kart Conax to co wymiana dekoderów w abonamencie lub aktualizacja aby obsłużyły inne kodowanie ?

Sam mam mydelniczkę TNK HD i jednego jestem pewien nie odbierze naziemnie DVB-T 2 po przełączeniu naziemnych mux-ów na nowe parametry.

Ano zrezygnują, ale do tego momentu jeszcze trochę wody upłynie w Wiśle, a Chinczyki przed tym zdążą nas zarazić kolejnym wirusem. 😀

• Thanks 1
  • Haha 2

@SatExpert Czyli co 31.X.2020 to ostatni dzień zakupów pakietów płatnych i rok do 31.X.2021 pakiet bez opłat czy tylko zakupiony pakiet płatny na dany czasookres i pa pa.

Pytam gdyż mam opcje zakupu modułu CAM CI+ z ofertą TNK HD za poważne pieniądze i nie chcę utopić pieniędzy.

Edited by @[email protected]
dopiska treści posta

Dzwoniłem na infolinię TNK HD i pytałem o termin ważności TNK HD i konsultant powiedział do 31.X 2020 ważna ale najnowsza z pakietem start która jest systematycznie co rok przedłużana. A na TNK HD z pakietem domowym , premium i extra na te oferty nie ma okreslonej daty mówiącej o jej koncu.

• Upvote 1

@mauriTo co mówi w danej chwili konsultant nie ma żadnego znaczenia. Zadzwonisz drugi raz trafisz na innego i będzie mówił co innego. Kiedyś to już przerabiałem jak do nich dzwoniłem, bo wysłali dezaktywację na kartę która ma rok ważności po jednym doładowaniu, to wtedy też mówił, że oferta w tym roku skończy ważność i było to 2 lata temu, a jak wiadomo działa do dzisiaj. Dlatego póki nie pojawi się informacja na stronie operatora, to oni sobie mogą tam mówić co chcą, a jest to nic nie warte. Konsultant co najwyżej może wcisnąć guzik z ponowieniem uprawnień, a to co sobie tam przy okazji mówi mnie nie obchodzi. 

Edited by tail#

Trzeba wpisywać numer karty z tym myślnikiem przed ostatnią cyfrą?

Pytam, bo mi wyświetla "Nie udało się nawiązać połączenia z serwisem. Problemy techniczne. Prosimy spróbować za jakiś czas."

Tak z myślnikiem.

Pojawiło się więcej kanałów w ramach otwartego. Mam aktywny DOMOWY HD.

Doładowałem w ramach promocji  powyżej 50 zł, ale jak zadzwonię to najpierw niech mi dadzą zaległe z poprzedniej listopadowej (mimo obiecanek konsultanta,  do dzisiaj dycha nie wpadła) :/

Może wcale  nie trzeba  doładowywać do końca marca - świecą komuś w BEZ OPŁAT?

Edited by JanuszM
Status: Aktywna
Maksymalna data, do której można doładować kartę: 31.10.2020

Tak jest u mnie na TNK HD, ale myślę, że ten termin przedłużą.
Pewnie napiszą "W związku z wirusem przedłużamy do ......"
  • Haha 2