Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Na infolinii TNK konsule twierdzą że to data która ustalona była wcześniej z dawnych lat startu oferty i termin zostanie wydłużony. O tym operator poinformuje abonentów ofert TNK w stosownych czasie w stosownym komunikacie na stronie swojej.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu dwuletnia umowa (dekoder z kartą Conax - Mediabox) więc jeśli by rezygnowali z kart Conax to co wymiana dekoderów w abonamencie lub aktualizacja aby obsłużyły inne kodowanie ?

Sam mam mydelniczkę TNK HD i jednego jestem pewien nie odbierze naziemnie DVB-T 2 po przełączeniu naziemnych mux-ów na nowe parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert Czyli co 31.X.2020 to ostatni dzień zakupów pakietów płatnych i rok do 31.X.2021 pakiet bez opłat czy tylko zakupiony pakiet płatny na dany czasookres i pa pa.

 

Pytam gdyż mam opcje zakupu modułu CAM CI+ z ofertą TNK HD za poważne pieniądze i nie chcę utopić pieniędzy.

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię TNK HD i pytałem o termin ważności TNK HD i konsultant powiedział do 31.X 2020 ważna ale najnowsza z pakietem start która jest systematycznie co rok przedłużana. A na TNK HD z pakietem domowym , premium i extra na te oferty nie ma okreslonej daty mówiącej o jej koncu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mauriTo co mówi w danej chwili konsultant nie ma żadnego znaczenia. Zadzwonisz drugi raz trafisz na innego i będzie mówił co innego. Kiedyś to już przerabiałem jak do nich dzwoniłem, bo wysłali dezaktywację na kartę która ma rok ważności po jednym doładowaniu, to wtedy też mówił, że oferta w tym roku skończy ważność i było to 2 lata temu, a jak wiadomo działa do dzisiaj. Dlatego póki nie pojawi się informacja na stronie operatora, to oni sobie mogą tam mówić co chcą, a jest to nic nie warte. Konsultant co najwyżej może wcisnąć guzik z ponowieniem uprawnień, a to co sobie tam przy okazji mówi mnie nie obchodzi. 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z myślnikiem.

Pojawiło się więcej kanałów w ramach otwartego. Mam aktywny DOMOWY HD.

Doładowałem w ramach promocji  powyżej 50 zł, ale jak zadzwonię to najpierw niech mi dadzą zaległe z poprzedniej listopadowej (mimo obiecanek konsultanta,  do dzisiaj dycha nie wpadła) :/

Może wcale  nie trzeba  doładowywać do końca marca - świecą komuś w BEZ OPŁAT?

Edytowane przez JanuszM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...