Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne chodzi o dekoder ADB ITI 5800SX. W tym dekoderze wchodzi się w "Doładowania" i tam pisze, do kiedy masz opłacony pakiet. Kilka dni temu miałem podobny problem. Po wpłacie wszystkie programy z wykupionego pakietu świeciły, tyle tylko, że nie było to, jak dotychczas, potwierdzone na planszy w opcjach dekodera.

Edytowane przez Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barti napisał:

@zeda23

Powiadomienia o przedłużeniu ważności doładowania niestety nie dostaniesz. Chyba, że doładowanie takie opłacisz gotówką w APS-ie Platformy CANAL+ to wówczas dostaniesz tam jego papierowe potwierdzenie i na nim będzie też podana data ważności tego nowego doładowania.

 

W moim mieście nigdy nie było możliwości doładowania, ewentualnie tak mówili pracownicy jak pytałem o doładowanie TNK HD. Mówili, że tylko abonament można u nich wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artur912 napisał:

Tutaj można sprawdzić, który APS doładowuje: https://pl.canalplus.com/mapa-salonow

Sprawdziłem link. Jest tam APS, w którym pytałem o doładowanie i powinni przyjmować doładowania.

No cóż, skoro odmówili to robiłem przelewy w domu, nie tracąc czasu na dojazd.

Edytowane przez Barti
Poprawiono czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.01.2020 o 09:58, maniek357 napisał:

Są tak jakby 2 grupy ofert parowanych. Pierwsza to TNK HD i NNK (ważność do 31.10.2020). Druga grupa to nowsze oferty NC+ telewizja na kartę z pakietem Domowym+ lub Start+ (tu ważność do 31.03.2021).

Doładowałem dzisiaj kartę TNK HD kwotą 20zł a potem zadzwoniłem na infolinię w celu nadania uprawnień na kartę i zapytałem do kiedy mam pakiety  i Pan stwierdził że za 20zł mam pakiet Domowy na miesiąc a potem 12 miesięcy na pakiet bez opłat czyli 13.03.2021r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin ważności ofert TNK: TNK HD, NNK HD, NC+ Mix, n świat HD, NC+ TNK zostanie wkrótce wydłużony. Taką informacją podał mi wczoraj konsultant infolinii TNK PC+ w odp. na daty końcowe ważności 31.01.2020r. i 31.03.2021r. Są to daty graniczne tych ofert które były pierwotnie ustalone ale zostaną zmienione wkrótce. Operator nie planuje wygaszenia tych ofert na chwilę obecną. Będzie komunikat dot. przedłużenia ważności tych ofert na stronie operatora w zakładce TNK. Trzeba czekać na info oficjalne od PC+.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pablo21 napisał:

Termin ważności ofert TNK: TNK HD, NNK HD, NC+ Mix, n świat HD, NC+ TNK zostanie wkrótce wydłużony. Taką informacją podał mi wczoraj konsultant infolinii TNK PC+ w odp. na daty końcowe ważności 31.01.2020r. i 31.03.2021r. Są to daty graniczne tych ofert które były pierwotnie ustalone ale zostaną zmienione wkrótce. Operator nie planuje wygaszenia tych ofert na chwilę obecną. Będzie komunikat dot. przedłużenia ważności tych ofert na stronie operatora w zakładce TNK. Trzeba czekać na info oficjalne od PC+

Jak by to wydłużyli do 2022 roku to bym brał po skończeniu umowy (Umowa się kończy w czerwcu 2021 roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak! To dlatego będzie zmieniony termin ważności tych ofert. Bo co z tym zrobią? Tyle leżaków magazynowych jest. Platforma n-ka jak widać dużo tego nabrała i teraz PC+ musi to co odziedziczyła po fuzji Cyfr+ z n-ka upłynnić w rynek. :-)

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kilka dni temu doładowałem za 59,97, wczoraj zadzwoniłem. Odebrał miły pan który poprosił o numer karty, nie pamiętałem, poprosił o numer konta do wpłat, wklepał go w system i powiedział że przedłużą doładowanie.

Poprosił mnie tylko o zgody marketingowe i adres e-mail. Nie wspomniał ani słowem o abonamencie i do niczego nie zachęcał.

Dziś sprawdzam i ważność konta przedłużona jest dodatkowo o 24 dni co daje razem ważność mojej karty do 14.12.2020.

 

Ciekawe czy jak doładuję jeszcze raz i zadzwonię to dołożą drugi raz? :-) Teraz doładowałbym na 12 mcy. :-).

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...