Jump to content

Recommended Posts

Witam

Posiadam moduł TNK HD od 2 lat leżący w szafie.

Czy wystarczy go doładować żeby zaświeciły kanały czy muszę jeszcze coś aktywować na nowo ?

Dalej zostawia się dekoder na TVP1 w celu pobrania uprawnień ?

Jeśli dziś dokonałem wpłaty to raczej nie ma co liczyć że dziś kanały zaświecą ? najwcześniej raczej w poniedziałek ?

Jak przelewem to najwcześniej w poniedziałek.Trzeba było użyć strony doładowań, kanały zaswieciłyby po chwili.

24 godziny do max 48 powinien być odbiór kanałów, u mnie były 24 godziny od wpłaty.Także u Ciebie w południe w poniedziałek lub po powinieneś mieć odkodowany pakiet.

Niestety ale w pakiecie Bez Opłat TNK HD kanał Polo TV HD nie działa :(

• Sad 1

Czy jest dziś jakiś problem z transponderem 10892.00  H (mi.in Kino Polska HD) ? U mnie tylko na tym transponderze zerowa siła sygnału.

Niestety ale te kanały nie świecą w pakiecie bez opłat.

I tym sposobem będą mogli wycofać inne/kolejne kanały z pakietu bez opłat :(

Mam nadzieję, że szybko to nie nastąpi.

Ale kanały VOX MUSIC TV i ESKA ROCK nie wchodziły w skład pakietu bez opłat w TNK HD. Były przecież FTA....

p

mam takie pytanie. Mam dekoder Opticum X8 od 2012 roku i chodzi do nadal , jest on sparowany z kartą TNK HD.

Czy mogę zmienić  dekoder na  4K tzn , podpisać taka samą umowę - nie chce przechodzić do Smart HD.

Chodzi mi , abym miała TNK HD, może być nowa karta, gdyż tamta stara nie będzie chodzić.

Chodzi mi o dekoder z wyzszą rozdzielczością.Czy mógłby mi Pan  polecić dekoderTechnisat ? Tylko jaki?

A czy moduł TNK HD można jeszcze kupic- jeżeli tak to jaki dekoder Technisat?  na infolinię nie moge się dodzwonić - makarba.

Dekoder 4k można wynająć wyłącznie do umowy o abonament. Nie ma możliwości do N na Kartę (Opticum x8).

Jest jeszcze opcja kupno własnego niezależnego dekodera 4k, oraz do tego modułu CAM CI+ z nc+ tv na kartę.

14 godzin temu, sonja12 napisał:

p

mam takie pytanie. Mam dekoder Opticum X8 od 2012 roku i chodzi do nadal , jest on sparowany z kartą TNK HD.

Czy mogę zmienić  dekoder na  4K tzn , podpisać taka samą umowę - nie chce przechodzić do Smart HD.

Chodzi mi , abym miała TNK HD, może być nowa karta, gdyż tamta stara nie będzie chodzić.

Chodzi mi o dekoder z wyzszą rozdzielczością.Czy mógłby mi Pan  polecić dekoderTechnisat ? Tylko jaki?

A czy moduł TNK HD można jeszcze kupic- jeżeli tak to jaki dekoder Technisat?  na infolinię nie moge się dodzwonić - makarba.

Każdy dekoder z TechniSat-a jest OK.Nwm czy chcesz mieć 4K czy tylko samo HD.Ceny są różne od 599 zyla do 3000 tysi. Możesz jakoś się określić bardziej jaką ofertę chcesz  na tym dekoderze mieć czy pre-paid czy post-paid

Modul TNK HD ciezko bedzie Tobie dostac. Musisz tez byc pewien ze bedzie on poprawnie wspolpracowal z Twoim odbiornikiem. Na moim nowym telewizorze TCL niestety nie dziala (co kilka sekund autoryzacja z urzadzeniem przez co nie da sie nic ogladac)

Napisz na priv do mnie. Mam niepotrzebny moduł nnk z kartą i blokerem. U mnie działa bez problemu z Panasonic TX-P50GT30E, a później z TCL 65DP600. Nigdy nie było żadnych, nawet najmniejszych problemów ze współpracą z TV.

ja posiadam modul ncam hd z oferta tnk hd. Ostatnia aktualizacja oprogramowania z 2012r... 

Trochę to niepoważne podejście do użytkownika TNK HD, bo takie wyłączenie/wygaszenie oferty powinno być poprzedzone jakąś informacją ze strony PC+.