Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Może i poprawili system ale nadal nie ogarniają bałaganu z uprawnieniami - przynajmniej raz w roku zdarza się, że mimo iż karta ma ważność pakietu podstawowego w tym przypadku do sierpnia, to wysyłają dezaktywację i udają że nic nie wiedzą.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
13 minut temu, maciekmm napisał:

na kilku pojawia sie info "Przerwa w sygnale antenowym. Sprawdz ustawienie anteny"

Skąd wiesz, że to nie po twojej stronie jest problem z sygnałem?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilku kanalach mam napis "Przepraszamy za usterki" Wiele kanalow ktore nie powinno dzialac na pakiecie darmowym dziala (Canal Plusy, 2 HBO, Cinemax). Pasek sygnalu mam na 72% i 42% wiec to nie ustawienie anteny. Jednym z kanalow na ktorym pojawia sie info "Przerwa w sygnale antenowym" jest TV PULS HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, an10ka napisał:

W pakiecie bez opłat (12m-cy) zostało zakodowane TVP HISTORIA.

 

ps. czy Ktoś może to potwierdzić?

 

2 godziny temu, bartek67 napisał:

Mam Smart HD+ i TVP Historia zakodowane od kilku dni

Przeszukajcie częstotliwość 10796 - tam jest drugi przekaz TVP Historii i on może wam działać. :) Może na liście macie przekaz, który z tego co pamiętam miał komplet systemów kodowania, a teraz zostały tam tylko Nagra MA i Irdeto. :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatExpert napisał:

 

Przeszukajcie częstotliwość 10796 - tam jest drugi przekaz TVP Historii i on może wam działać. :) Może na liście macie przekaz, który z tego co pamiętam miał komplet systemów kodowania, a teraz zostały tam tylko Nagra MA i Irdeto. :)

 

Faktycznie jest drugi kanał TVP HISTORIA, który działa na TNK HD w pakiecie bez opłat.

Edytowane przez an10ka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytać dokładnie na stronie NC+ gdzie nie ma napisane że będzie tylko system Nagravision.

Zostanie także Conax. 

Jak zawsze "redaktor" satkuriera musiał dodać coś od siebie.

Musieli by wymienić sprzęt tym co mają prepaid i umowy na Conax a na to nie stać NC(+.

Nie każdy sprzęt w prepaid czy w umowie z Conax ma możliwość upgrade do czystej Nagravision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, dałem ITI NEOVISION S.A., bo Cyfrowy Dom jest już nieaktualny. :)

 

Po raz pierwszy od dwóch lat muszę puścić przelew przez Moje Rachunki, bo się popsuł system w punkcie nc+ z którego korzystam i na razie (tylko?) nie można tam doładowywać kart... :/ Coś mi się tu nie podoba... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 29.07.2019 o 17:25, SatExpert napisał:

Dobra, dałem ITI NEOVISION S.A., bo Cyfrowy Dom jest już nieaktualny. :)

 

Po raz pierwszy od dwóch lat muszę puścić przelew przez Moje Rachunki, bo się popsuł system w punkcie nc+ z którego korzystam i na razie (tylko?) nie można tam doładowywać kart... :/ Coś mi się tu nie podoba... :/

 

Może trzeba było po nowemu Canal+ :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Promocja "10 zł extra". Trwa od 18 do 30 listopada 2019. Dotyczy wszystkich parowanych ofert prepaid. Polega na tym, że za zasilenie karty kwotą co najmniej 15 zł, użytkownik otrzyma promocyjne doładowanie w kwocie 10 zł

 

Regulamin https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/telewizja-na-karte/regulamin-warunkow-promocji-10zl-extra-2019_11.pdf

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...