Jump to content

Recommended Posts

Może i poprawili system ale nadal nie ogarniają bałaganu z uprawnieniami - przynajmniej raz w roku zdarza się, że mimo iż karta ma ważność pakietu podstawowego w tym przypadku do sierpnia, to wysyłają dezaktywację i udają że nic nie wiedzą.

Edited by tail#
  • 2 months later...
13 minut temu, maciekmm napisał:

na kilku pojawia sie info "Przerwa w sygnale antenowym. Sprawdz ustawienie anteny"

Skąd wiesz, że to nie po twojej stronie jest problem z sygnałem?

Edited by tail#

Na kilku kanalach mam napis "Przepraszamy za usterki" Wiele kanalow ktore nie powinno dzialac na pakiecie darmowym dziala (Canal Plusy, 2 HBO, Cinemax). Pasek sygnalu mam na 72% i 42% wiec to nie ustawienie anteny. Jednym z kanalow na ktorym pojawia sie info "Przerwa w sygnale antenowym" jest TV PULS HD.

Przed chwila sprawdzane Kanał TVP Historia działa w TNK HD. Inna kwestia jest taka że na transponderze 10.796 V są dwie wersje i jedna działa w Smart HD+ a w drugiej nie i tu może być problemy z odbiorem tego kanału TVP Historia. Może coś zmienili w ustawieniach.

23 godziny temu, an10ka napisał:

W pakiecie bez opłat (12m-cy) zostało zakodowane TVP HISTORIA.

ps. czy Ktoś może to potwierdzić?

2 godziny temu, bartek67 napisał:

Mam Smart HD+ i TVP Historia zakodowane od kilku dni

Przeszukajcie częstotliwość 10796 - tam jest drugi przekaz TVP Historii i on może wam działać. :) Może na liście macie przekaz, który z tego co pamiętam miał komplet systemów kodowania, a teraz zostały tam tylko Nagra MA i Irdeto. :)

• Thanks 1
2 godziny temu, SatExpert napisał:

Przeszukajcie częstotliwość 10796 - tam jest drugi przekaz TVP Historii i on może wam działać. :) Może na liście macie przekaz, który z tego co pamiętam miał komplet systemów kodowania, a teraz zostały tam tylko Nagra MA i Irdeto. :)

Faktycznie jest drugi kanał TVP HISTORIA, który działa na TNK HD w pakiecie bez opłat.

Edited by an10ka
  • Like 1
  • 2 weeks later...

Czytać dokładnie na stronie NC+ gdzie nie ma napisane że będzie tylko system Nagravision.

Zostanie także Conax. 

Jak zawsze "redaktor" satkuriera musiał dodać coś od siebie.

Musieli by wymienić sprzęt tym co mają prepaid i umowy na Conax a na to nie stać NC(+.

Nie każdy sprzęt w prepaid czy w umowie z Conax ma możliwość upgrade do czystej Nagravision.

• 2 weeks later...

Dobra, dałem ITI NEOVISION S.A., bo Cyfrowy Dom jest już nieaktualny. :)

Po raz pierwszy od dwóch lat muszę puścić przelew przez Moje Rachunki, bo się popsuł system w punkcie nc+ z którego korzystam i na razie (tylko?) nie można tam doładowywać kart... :/ Coś mi się tu nie podoba... :/

U mnie w punkcie nigdy nie było możliwości wpłat na konto TNK HD, a pytałem co pewien czas. Wolą obsługiwać klientów abonamentowych. Robię przelew z szablonu od początku mam dane odbiorcy jakie były przy starcie oferty.

• Thanks 1
  • 2 months later...
W dniu 29.07.2019 o 17:25, SatExpert napisał:

Dobra, dałem ITI NEOVISION S.A., bo Cyfrowy Dom jest już nieaktualny. :)

Po raz pierwszy od dwóch lat muszę puścić przelew przez Moje Rachunki, bo się popsuł system w punkcie nc+ z którego korzystam i na razie (tylko?) nie można tam doładowywać kart... :/ Coś mi się tu nie podoba... :/

Może trzeba było po nowemu Canal+ :) ?

• 5 weeks later...

Promocja "10 zł extra". Trwa od 18 do 30 listopada 2019. Dotyczy wszystkich parowanych ofert prepaid. Polega na tym, że za zasilenie karty kwotą co najmniej 15 zł, użytkownik otrzyma promocyjne doładowanie w kwocie 10 zł

Regulamin https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/telewizja-na-karte/regulamin-warunkow-promocji-10zl-extra-2019_11.pdf

• Thanks 1

To chyba pierwszy raz się taka promocja pojawiła w prepaidzie odkąd pamiętam.W podstawowym pakiecie za 20 zł,przedłuży się ważność o pół miesiąca.Ale aktywując 3 pakiety to wyjdzie tylko 5 dni, dobrze liczę ?

Edited by wuzel
błąd