Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad prezentem dla siostry. Przeprowadza się do nowego mieszkania, nie ma kasy na płatną telewizję i chciałem jej kupić 5800s z 12 miesiącami start. Ma to sens i czy ten dekoder jeszcze dziala? Chciałbym uniknąć podpisywania umowy na 24 miesiące, bo to mieszkanie przejściowe. Poza tym opłacenie telewizji na rok to i tak spoko prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad prezentem dla siostry. Przeprowadza się do nowego mieszkania, nie ma kasy na płatną telewizję i chciałem jej kupić 5800s z 12 miesiącami start. Ma to sens i czy ten dekoder jeszcze dziala? Chciałbym uniknąć podpisywania umowy na 24 miesiące, bo to mieszkanie przejściowe. Poza tym opłacenie telewizji na rok to i tak spoko prezent.

 

Karty TNK HD z 12 miesiącami pakietu bez opłat pod względem ekonomicznym nie opłaca się w dzisiejszych czasach kupować, ale takie karty oczywiście działają. Nowych raczej już nie znajdziesz, a za używaną zapłacisz pewnie nieznacznie mniej od tego, co proponuje shark.

 

Takie zestawy z naładowanym na 12 miesięcy pakietem Start+ (nie bez opłat!) w sklepie będącym liderem rynku RTV i AGD w Polsce można kupić za 199,99 zł. Skoro sprzedają, to musi działać. Swoją drogą, czy mieszkanie ma zainstalowaną antenę satelitarną? Profesjonalny montaż trochę kosztuje.

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dekoderami w prepaidzie bywa różnie. Ja osobiście reklamowałem 2 albo 3 BSLA. Jeden BSKA, który przerabiałem też się kwalifikował do naprawy od razu (fachowiec wymienił kondensatory na płycie głównej a ja ostatnio na głowicy). Ale jak ktoś dobrze trafi, to podziała.

 

Ja bym się poważnie zastanowił nad dekoderem ITI-2849/50. Są nowsze i mniej z nimi problemów. A jak trafisz na nowy z NNK, to w ogóle super (bo o TNK HD nie ma co marzyć). Niestety będzie drożej :(.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.Odkurzyłem mydelniczkę(2850st) nie używaną kilka lat.TNK HD.Dekoder się zaktualizował,kanały FTA śmigają,ale chciałem z ciekawości sprawdzic kartę.Wysłałem chyba 3 smsy z nr karty i zero odzewu.Ma,m pytanie.Czy mogę gdzieś indziej sprawdzic kartę i czy po tylu latach mogę opłac ic pakiet i ogladac dalej czy konieczny jest kontakt z BOK i odnowienie wszystkiego.Nawet  nie wiem na jaki nr konta wplacic pieniądze bo gdzieś sie zawieruszyła kartka z danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Odkurzyłem mydelniczkę(2850st) nie używaną kilka lat.TNK HD.Dekoder się zaktualizował,kanały FTA śmigają,ale chciałem z ciekawości sprawdzic kartę.Wysłałem chyba 3 smsy z nr karty i zero odzewu.Ma,m pytanie.Czy mogę gdzieś indziej sprawdzic kartę i czy po tylu latach mogę opłac ic pakiet i ogladac dalej czy konieczny jest kontakt z BOK i odnowienie wszystkiego.Nawet  nie wiem na jaki nr konta wplacic pieniądze bo gdzieś sie zawieruszyła kartka z danymi.

WITAM:)

Aby sprawdzić ważność doładowania i ponowić uprawnienia:

Wyślij SMSa z numerem karty

(na przykład: 02xyyyyxxxx-x)

na numer

(+48) 725 72 72 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dzisiaj smsa i dalej nic


Przez jaką aukcję najlepiej doladowac?


HEHEHEH takich cyrków jeszcze nie widziałem.Doładowałem kartę i otrzymałem info że karta nieaktywna.Więc zadzwoniłem na BOK i pan powiedział mi że mogę ją uaktywnić ale tylko na umowę,ponieważ kiedyś była na umowie.Co ciekawe nigdy nie była na umowę tylko na kartę czyli po doładowaniu.Jaja sobie robią.Firma przez którą doładowywałem mówi tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wysłałem dzisiaj smsa i dalej nic

Przez jaką aukcję najlepiej doladowac?

HEHEHEH takich cyrków jeszcze nie widziałem.Doładowałem kartę i otrzymałem info że karta nieaktywna.Więc zadzwoniłem na BOK i pan powiedział mi że mogę ją uaktywnić ale tylko na umowę,ponieważ kiedyś była na umowie.Co ciekawe nigdy nie była na umowę tylko na kartę czyli po doładowaniu.Jaja sobie robią.Firma przez którą doładowywałem mówi tak samo.

Niektóre firmy mówią, że dają pre-paid, ale tak naprawdę to biorą kasę za rok z góry, podpisują na zestaw na siebie (lub zaprzyjaźnionego słupa) umowę i tak to działa. A potem jest zdziwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...