Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwie karty TnK HD, 12 miesięczny teoretycznie powinien działać.

Wczoraj obie karty straciły uprawnienia.

Czy coś wczoraj się stało?

 

Fakt faktem, korzystam z nich jednak sporadycznie, ale żeby tak w jednym czasie w obu tunerach ciemność?

 

Gdzie mogę sprawdzić ważność doładowania?

bo tu 

https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/sprawdz_waznosc_doladowania.php

od dawna nie działa.

Edytowane przez NjuDżerzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co opisuje @njudzersi może być także efektem nieformalnego działania operatora.

NC+ po prostu bezczelnie wyłącza karty w okresie darmowym . Po co? chyba chodzi im o kontakt z użytkownikiem w celach marketingowych. Oczywiście oficjalnie udają greka i nawet nie składają winy na serwery.

Efekt mozna sprawdzić wkładając kartę do dekodera , który odczytuje kod uprawnień. Tam gdzie provider ITI są same zera mimo, ze karta jest jeszcze w okresie pakietu bez opłat.(kod z końcówką 0400)

Konieczny telefon do BOK 22 4307777 bo samo nie ruszy.

Ostatnio tak musiałem reaktywować 4  wyautowane karty ( a w ogóle to już kilkanaście razy mi to zrobili na 5 kartach) . W BOK nikt nic nie wie ale nie z nami takie numery. Po kliknięciu konsultanta  obraz pojawiał się w 2-3 minuty.

Koniecznie proszę sprawdzić kod uprawnień.

Jeśli tylko nie przeszły uprawnienia na listopad to przy prov. ITI zastaniemy daty październikowe  ale kod będzie się kończył 0400. Same zera to niestety wyłączenie karty.

 

Oczywiście może być wersja problemu light tzn. dekoder nieużytkowany i przez pierwsze 13 dni listopada nie złapała karta nowych kodów.  Tu czekanie pomoże ale też może trwać długo bo EMM częściej wysyłane są do karty na poczatku miesiąca.

Edytowane przez qmaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qmaster bardzo ładnie to opisałeś. Również kilkakrotnie wyłączyli mi kartę TNK HD chociaż powinna działać mi przez 12m-cy.

Oczywiście telefon do BOK, potem dziwne pytania czy wszystko z tunerem, anteną OK.Na koniec pada pytanie: a może przejdzie pan na abonament. Mamy specjalną ofertę. Dobrze, że teraz są te SMSy i reaktywacja w kilka chwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa , ze mam: Karty działające z ofertami:

Tnk HD

nnK Hd

nc+mix

nc+Start

Smart HD+

niestety i na forum SK wielokrotnie opisano, ze prepaidy w nc+ traktowane po macoszemu.  Zresztą nigdy nie było truskawkowo.Wiele kwestii nie jest jasnych, dowolnie i niechlujnie obsługiwanych przez operatora.Wiele spraw bez horyzontu i na zasadzie wyłącznego ryzyka użytkownika.

Wolnoamerykanka.

Przyzwoitość można wyegzekwować jedynie na BOK. Przejecie CD przez ITI nic nie zmieniło. I tak cud boski, ze przywrócono możność sprawdzenie statusu kart Smart HD+.

Jednak jak ktoś zna zasady to nie narzeka. Cool.

Edytowane przez qmaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie wysłania SMS'a od razu zgłaszany jest błąd.

Mam TnK HD z modułem, z tunerem Ariva 200, ale czasem wyciągam kartę w wrzucam do Phoenixa by oglądać na komputerze.

Przez Phoenix uprawnienia nie przechodzą i pewnie tu jest problem. Kiedy szły uprawnienia ja miałem kartę w kompie.

Nic... trzymam na TVP1 HD i czekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wrak pytanie, od lat jestem z N potem nc+. Kończy mi się umowa a z racji tego mam mało czasu na oglądanie chciałbym coś niedrogiego i tylko pakiet podstawowy . Spodobało mi się TNK, zacząłem szukać i znalazłem oferty na używane dekodery ITI 2850ST wraz z kartą TNK HD która wystarczy doładować raz w roku za 19,90zl i można oglądać pakiet podstawowy . Czy wg Was jest możliwe ? Dla mnie byłoby to zbawienie ale jeśli to prawda to tak się zastanawiam czy NC+ nie zlikwiduje tej usługi .

Edytowane przez dodo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zestawy z modułem CI - nCam. Karta jest parowana, ale kanały z pakietu bez opłat (wszystkie) i zdecydowana większość kanałów z pakietu Domowego działa w dowolnym czytniku Conax.

 

Czyli kupić taką kartę z CI lub sama kartę i do tego osobno Conax i powinno być Ok.

 

Po opłaceniu 19,90zł mam kanały "darmowe" przez 12 miesięcy a chcąc pakiet "domowy" należy płacić 20zl miesięcznie , dobrze rozumiem ?

 

Przy okazji, jestem tu nowy i nie widzę na forum giełdy, czy jest tu taki dział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta TNK HD jest skonstruowana tak - po doładowaniu za 19,9 zł przez pierwszy miesiąc masz dostęp do pakietu Domowego, potem przez kolejne 11 miesięcy dostęp do pakietu bez opłat. 

Miej też na uwadze, że jest bliźniacza oferta NNK HD, gdzie pakiety są identyczne, ale dostęp do pakietu bez opłat jest tylko przez 1 miesiąc po wygaśnięciu doładowania.

 

TNK HD jest dużo trudniej zdobyć i takie karty są zdecydowanie droższe. . 

 

Giełdy nie ma.

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest przypisana do dekodera lub modułu. Nie dotyczy to kart z dekoderów serii BSKA, które można przysposobić tal aby działały w całości.

Cena modułu z kartą to conajmniej 300 zł(praktycznie nieosiągalne), sama karta to ok. 200 zł.

Aktualnie na al...drogo jest dekoder z kartą za 150 zł(mydelniczka) oraz karta z BSKA z ceną 189 zł.

Inne oferty albo wprowadzają w błąd specjalnie albo nieświadomie pisząc o ofercie TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odróżnisz karty TNK HD od N na Kartę po wyglądzie.

 

Nawet niektórzy konsultancji na infolinii mają problem z odpowiedzią z jakiej jest oferty.

Mimo że po numerze karty mają pełne info o karcie.

 

Kiedyś była strona wpisywałeś nr karty i 4 ostatnie znaki numeru seryjnego dekodera i miałeś pelne info o ważności pakietow. Także o ważności pakietu bez oplat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...