Jump to content

Recommended Posts

A plan jaki określa termin wyłączenia ? Dziwne, bo nadal wiele sklepów internetowych ma w swojej ofercie w sprzedaży produkty oparte o system Conax.

Przed kilkoma tygodniami zakupiłem właśnie kartę NC+MIX to aktywowania we własnym dekoderze.

Ciekawe, jak będą chcieli to załatwić.

Mogą zrobić tak, że nie będzie możliwości przejścia na abonament.

Mam ważne doładowanie do 5.10.2017 i co dalej ?

Myślę, że jest to tylko reklama, żeby pozbyć się się starych dekoderów z conaxem. Mogą tylko zachęcać do zmiany lub wygasić tak, jak to było z tnk sd.

Jest to oferta migracji na abonament z prepaid( TNK HD NNK HD) I niema związku z wymianą na caymany jak niektórzy tu sieją zamęt.Jest to chęc zarobienia dodatkowej kasy.O własnie admin mnie ubiegł. Tu chodzi o nakłonienie na abonament....Zgodzisz sie na wymianę masz umowe na 24miesiaće+ aktywacja nowego dekodera za 0zł ( podstawowy sagemcom z caymanem)

Edited by kaspian0007

Jest to zachęta.Dodatkowo powiem tak: nie da sie wymienić normalnie prepaida,TNK HD,NNK HD na inny dekoder ( blokada systemowa) To samo w MIX.Aby to obejsc można zachęcić klienta nową umową.Sprzet zostawią ale popiszesz nową umowe na byle co ( wtedy mozna i wymieniać wwobodnie nawet na premiumbox+)

Edited by Mr. Orbita
Nie wspominając o tym, że tą planszę dają też na Smart HD+ (lista operatora kanał 2) i później przychodzą ludzie np. z Fergusonami na wymianę ;)
  • 2 weeks later...

Oryginalna TNK HD była ze wspomnianym ITI-2850, potem wszedł moduł Ncam, a na koniec były jeszcze ITI-5800S - białe duże box-y po umowach. Z tych dwóch dekoderów ten pierwszy jest na pewno lepszy. Ten drugi ma potencjalnie inne zalety, ale to się raczej tyczy karty, a nie dekodera :).

Edited by tomkep
  • 4 weeks later...

Za 138 zł można zakupić nowy dekoder wraz z kartą. Otrzymuje się też 1 miesiąc za darmo wraz z C+. :cool:
Pytanie, co tracisz? Na jak długo z góry miałeś opłaconą kartę?
Trzeba zbilansować i podjąć wybór.

Za 138 zł można zakupić nowy dekoder wraz z kartą. Otrzymuje się też 1 miesiąc za darmo wraz z C+. :cool:

Pytanie, co tracisz? Na jak długo z góry miałeś opłaconą kartę?

Trzeba zbilansować i podjąć wybór.

Nie jestem wtajemniczony, ale czy przypadkiem nie pomyliłeś ofert i nie masz na myśli nc+ telewizji na kartę?

Jeśli nie, to proszę o więcej informacji.

Edited by Linz

Oferty TNK HD - N na Kartę to tylko tzw. leżaki magazynowe. Ciężko dostać nowe nieaktywowane karty tym bardziej z BSKA ;) w TNK HD / N na Kartę masz 3 pakiety na doładowanie Domowy HD - Premium HD - Extra HD

Jeśli już to nowe są NC+ Telewizja na kartę / NC+ Mix  a to inna oferta - pakiet na start 1 miesiąc pełna oferta - później prepaid tylko Domowy HD+ na doładowanie.