Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przetestowałem nowy system sprawdzania daty ważności konta i SMS zwrotny przyszedł w ciągu kilkunastu sekund. :shock:

 

Tak to wygląda (sorry za lekką cenzurę). :)

 

Karta aktywowana z dostepem do 2017-06-16. Konto do wplat dla karty 020******44-2 to 471240****************8712. Odswiezono sygnal

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam moduł kupiony dawno temu po przejściu do cp przestałem opłacać

Pamiętam ze płaciłem niecałe 60pln za pełną ofertę

Jaka jest teraz procedura ponownego korzystania z pełnej oferty?

Czy muszę jakoś na nowo aktywować kartę jeśli tak to jak

I jakie programy wchodzą w skład telewizji na kartę hd.

Pzdr

Edytowane przez roratoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie trzeba zostawiać na jakimś konkretnym kanale w celu aktywacji? Tak jak pisałem, moduł z kartą leżał w szufladzie dobrych parę lat.
Czy na stronie z wykazem kanałów nie ma błędu odnośnie ceny pakietów? Kiedyś każdy był po 19 PLN, a teraz widzę, że 2 są po 19, a 1 po 39 PLN.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W TNK HD - N na Kartę także kanał Universal Channel HD jest gwarantowany w pakiecie Extra HD. Pytanie, co dadzą w zamian? ;)

 

https://satkurier.pl/news/114175/tnk-hd-i-nnk-pakiet-ekstra-hd-i-zmiany-w-ofercie.html

 

http://www.hollex.pl/doladowania-tnk-hd

 

 

f2ff8d0c76184f85.png

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę parametry odbioru kanałów TNK? Bo nie wiem, czy tylko u mnie, ale zauważyłem, że na kanale Baby TV mam tylko fonię. Wizja raz jest, ale częściej nie ma.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy na Telewizji Na Kartę HD chodzi wam Eska TV?

od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o o byłą Eska TV która teraz jest Eska TV extra,

ale tą kodowaną.

Zawsze była w tym pakiecie, choć kodowana była zaraz na początku, lub może nawet nie, ale w ofercie była, więc dalej powinna być.

 

Ale u mnie nie ma... Na razie korzystam z kanałów dostępnych przez rok.

Czy jak zapłacę to Eska TV się pojawi?

Przed wpłatą chciałbym wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dziś skanowanie mydelniczki z TNK HD na pozycji powyżej. 2000 zapisał się kanał WP, przy wybieraniu tej pozycji z listy pokazuje się logo kanału. Może to oznacza że wkrótce kanał dołączy do oferty.

Jestem ponad rok od opłacenia pakietu, więc nie wiem czy Zoom TV świeci w Pakiecie Bez Opłat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parowany czyli działa tylko na tunerze z którym jest parowana karta Conax?

Działa również w oryginalnym module nCam HD i też można ten kanał oglądać na własnym tunerze z wejściem na moduł CI. Ja tak oglądam TNK HD z modułem nCam HD na moim poczciwym już dekoderze Opticum HD x403p.

To, co najważniejsze dla mnie, listę kanałów układam sobie sam i to mi się podoba.

Ps. Z racji tego, że posiadam u siebie dwa moduły TNK HD (jeden opłacony na wszystkie 3 pakiety, a drugi tylko z pakietem Bez opłat), to sprawdziłem i kanał Zoom TV tak samo jak kanał WP działa w TNK HD od pakietu Domowego HD wzwyż. Natomiast w pakiecie Bez opłat jest zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...