Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Gość nick_usuniety

Mogliby dołączyć do TNK HD kanały FTA czyli: Water Planet, Novela TV oraz ITV. Szczególnie zależy mi na tym pierwszym kanale. Jeśli dobrze pamiętam to Water Planet i ITV kiedyś były na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

O tym to ja wiem, tylko jeśli wyszukam sobie dodatkowe kanały satelitarne, to po kilku dniach dekoder tak jak gdyby sam przywracał się do ustawień fabrycznych i trzeba wszystko ustawiać od nowa.

 

Ale nic się nie dzieje, mam póki co te kanały na dekoderach Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na pewnym serwisie aukcyjnym na literke A można jeszcze kupić nowe, nieaktywowane zestawy Telewizja Na Kartę TNK HD 3 m-ce ADB-2850 COMBO i mam pytanie:

 

1. Czy nie ma problemu z aktywowaniem takiego zestawu, a później z doładowywaniem, oferta już chyba oficjalnie wycofana ze sprzedaży?

2. Czy Ci którzy posiadają TNK HD mogą się wypowiedzieć czy są tam dodatkowe kanały typu TVP ABC, Mini Mini, Planete itp. jak tak to w jakim pakiecie (Domowy czy Premium)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@butters:

1. Czy nie ma problemu z aktywowaniem takiego zestawu, a później z doładowywaniem, oferta już chyba oficjalnie wycofana ze sprzedaży?

Witam. Ja swój nowy zestaw startowy TNK HD z modułem nCam (również zakupiony nówka na znanym portalu aukcyjnym) aktywowałem w te wakacje (w czerwcu) bez problemu poprzez konsultanta TNK HD i bez problemu mi go aktywowano w ciągu 15minut od mojego telefonu do BOK TNK. Przy czym faktycznie zestaw, który aktywowałem był to TNK HD, gdyż pakiet bez opłat mam ważny do końca września 2015r. Natomiast wszystkie 3pakiety z zestawu startowego tj. pakiet Domowy HD, Premium HD oraz Canal+family 1i 2 HD działały przez równe 3 miesiące od aktywacji zestawu. Pozdrawiam pablo82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, za które pewnie po raz kolejny zostanę skrytykowany. Czy pakiet premium oraz pakiet Canal+ w tnk hd są aktywowane na takiej samej zasadzie jak pakiet multi+ w smart hd+ czyli po aktywowaniu pakietu np. premium muszę co miesiąc opłacać pakiet domowy + premium? Żeby w kolejnym miesiącu oglądać tylko pakiet domowy muszę dzwonić do BOK-u aby wyłączyć pakiet premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...