Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Superstacja jest kodowana (podobnie jak Orange sport), mimo że została uwzględniona jako FTA. Jeśli masz opłacony Świat HD/Komfort HD to powinna jednak działać.

 

Arte HD jest FTA, ale z 11.681 H, SR 27.500, FEC 3/4.

 

To po jakiego wała piszą że jest to FTA? Chyba mylą pojęcia i znaczenie FTA.

Ja mam to:

http://n.pl/oferta/n-na-karte z modułem i kartą n HD. :brawo::wink::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam ofertę TNK HD z modułem - opłacam 2 pakiety Domowy HD i Premium HD ale i tak z całej tej ich oferty interesuje mnie tylko Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD, BBC HD oraz od czasu do czasu zaglądam na TVN Turbo HD i Eurosport HD. Reszta kanałów z tej oferty WCALE mnie nie interesuje. W sumie płacę 40zl za 5 kanałów. Reszta to albo "gnioty" w ładnym opakowaniu albo kanały ogólnodostępne w DVB-T. Dalej nie będę opłacał tej oferty, gdyż i na w/w kanałach lecą same powtórki. Najchętniej pozostałe kanały z tej oferty zamieniłbym na jeden kanał Nat Geo (mógłby i być w wersji SD).

PS. Na początku ta oferta była OK, gdy nie było DVB-T. Były ciekawe programy dokumentalne: Da Vinci Learning oraz Discovery HD Showcase. Teraz je pozabierali- cena pozostała taka sama, a w zamian nie dali nic odpowiadającego zawartości tych kanałów. I niech tu nikt nie pisze, że dodano Discovery HD. Po prostu skopiowano Discovery SD naszpikowane reklamami co parę minut i dodano do niego znaczek HD. Ta taką tv to ja dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

również posiadam pakiet domowy (19,9 pln/m-c), ale jak nie poprawią oferty to się przeniosę na SD (10 pln/m-c) , bo po co płacić więcej, skoro można mniej ?

:brawo::brawo::brawo:

 

usunięcie Da Vinci to już zwykła bezczelność, bo to był NAJLEPSZY kanał w TNK HD

 

generalnie po roku korzystania z TNK HD (pakiet domowy) mam serdecznie dosyć tej chały, jaka leci na kanałach TVN-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy w ofercie TNK HD kanały z pakietu, które nadawane są w jakości HD mają również swój odpowiednik w SD, ponieważ mam telewizor bez HD. Zależy mi na paru kanałach których z tego co widzę nie ma w TNK SD. Na tej rozpisce: http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/pd ... rte-HD.pdf kanały są zarówno w SD jak i HD, ale jest to rozpiska 10.01.2013 więc chciałem się dowiedzieć czy w dalszym ciągu tak jest. Kolejne moje pytanie to czy tak jak w przypadku TNK SD po doładowaniu mogę oglądać jakieś podstawowe kanały przez pewien okres? I ostatnie pytanie jaki dekoder byłby odpowiedni do tego, nie potrzebuje jakiś bajerów wystarczy żeby sprawny był, kanały w miarę szybko zmieniało się i mało awaryjny. I czy jak kupię dekoder wystarczy, że wsadzę kartę do niego i będzie czytał czy muszę jeszcze moduł dokupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś się orientuje dlaczego na stronie Tnk HD nie można sprawdzić stanu konta? Po kliknięciu na odnośnik wyświetla się komunikat :

Network Error (gateway_error)

An error occurred attempting to communicate with an HTTP or SOCKS gateway.

The gateway may be temporarily unavailable, or there could be a network problem.

For assistance, contact your network support team.

 

Gdzie w takim razie można sprawdzić dane i status czy wyświetlić swój nr konta do wpłat (oprócz ew. menu dekodera)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował Comfort+ za 29,00 z umową na 12 miesięcy. Zastanawiam się czy w to wchodzić, bo raz, że muszę podpisać cyrograf, dwa, że nie ma możliwości powrotu do prepaida, a trzy że w zasadzie to z bonusowych programów interesuje mnie tylko National Geo.

Wchodzić czy też nie- oto jest pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sam musisz sobie odp. na to pytanie. Jeśli dużo oglądasz TV ( kanały które są w Comfort Ci odpowiadają) i systematycznie doładowujesz swoją kartę to chyba warto. Tylko, żeby mieć 29PLN/m-c musisz z góry zapłacić za 12 m-cy. Za taką kwotę nie znajdziesz lepszej oferty. Dla przykładu Rodzinny HD w Cyfrowym Polsacie za 25PLN - dno i metr mułu. Mam okazję "to coś" oglądać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował Comfort+ za 29,00 z umową na 12 miesięcy. Zastanawiam się czy w to wchodzić, bo raz, że muszę podpisać cyrograf, dwa, że nie ma możliwości powrotu do prepaida, a trzy że w zasadzie to z bonusowych programów interesuje mnie tylko National Geo.

Wchodzić czy też nie- oto jest pytanie?

Na twoim miejscu bym ustalił i nagrał rozmowę z konsultantem w kwestii tego ile będziesz płacił po zakończeniu umowy na 12 miesięcy, bo podejrzewam, że wtedy już tak słodko nie będzie.

Patrz dalekowzrocznie a nie krótkowzrocznie czyli tylko 12 miesięcy. Do mnie też dzwonili i to dwa razy tydzień po tygodniu. Doszedłem do wniosku, że to jest przemyślane działanie z tym że nie ma powrotu do TNK. Jak Cię złapią na umowę, niby promocyjną, to po jej zakończeniu masz wybór albo bulić znacznie większą kasę za coś czego, jak sam stwierdziłeś i tak nie oglądasz, albo zostajesz tylko TNC, a ta zapewne Cię nie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @piotreczekna bardzo ładnie to uargumentował i moje zdanie jest takie kupic nowy cam z NC+ MIX (wiem 199 zł wydatek) ale nie masz dylematu ażeby po 12 miesiacach zrezygnowac bo na nim od poczatku byl NC+ MIX a zestaw TNK HD ja bym zostawił bo zawsze przez rok masz kanały ''bez opłat'' za free za doładowanie raz na rok 20 zł

 

Mnie też ''bombardowali'' telefonami po 2 razy dziennie ale powiedziałem ze dekoder mi nie poprawnie działa z cam i odpuscili sobie dzwonienie.Szkoda mi oferty TNK HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a potem już nie 29/39 tylko 39/49 zł ;-) Niestety nie wiem z jakiej okazji marketingowcy z byłej ''n'' wpadli na pomysł ze za np. Ale Kino HD (przeciętnie nadawany z 4 Mb/s to jakiś żart jak na kanał w HD) i chcą aby 10 zł płacić za kanały HD nadawane w standardzie SD a jedyne co je wyróżnia to nadawanie z tp. DVB-S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz dalekowzrocznie a nie krótkowzrocznie czyli tylko 12 miesięcy.

Gdyby spojrzeć w ten sposób, to nie jest tak źle - wysyłasz wypowiedzenie miesiąc przed końcem umowy (przy 12 miesiącach) i normalnie dzwoni do Ciebie DUK. Równie dobrze może się okazać, że za 12 miesięcy będziesz w stanie wynegocjować wyższy pakiet (np. Universe+) w niższej cenie. Pamiętajcie, że oprócz tego, że zrobiliby Wam na złość zostawiając bezużyteczny sprzęt, to przede wszystkim sami strzeliliby sobie w kolano, bo straciliby pewny miesięczny przychód (gdyby wszystkich olali to dość solidnie dostaliby po kieszeni, mimo niskiego abonamentu). Więc po wysłaniu wypowiedzenia raczej spodziewałbym się lawiny telefonów z ich strony. Z ich punktu widzenia macie takie samo znaczenie jak abonenci zwykłej oferty, bo tak naprawdę obie są umową o abonament :roll:

 

Także twardy orzech do zgryzienia. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie tak bo w regulaminie TNK HD jest możliwość wydania [beep]likatu karty za 99 zł. Realnie to praktycznie niemożliwe. Dzwoń na infolinię pisz reklamację może uwzględnią. Jak masz tuner moduł sparowany z kartą to jedyna możliwość.

Czasami łatwiej i prościej jest kupić nową kartę TNK z tunerem co wcale nie znaczy że taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...