Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jak miałem TNK HD to pamiętam że uprawnienia były max w ciągu 48 godzina a czasami nawet tego samego dnia jak pisze roratoga.Zawsze moższe sprawdzić na stronie TNK HD czy przedłużyli czy ważność konta,jeśli tak to uprawnienia powinny się pojawić dość szybko.Możesz też napisać do konsultanta na forum nc+[dawnym forum n] oni mają możliwość załatwienia ponownego przesłania uprawnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie czy w pakiecie bez opłat w TNK HD jest dostępny kanał Polsat Biznes? Dotychczas miałem doładowany pakiet domowy HD ale ze względu na wakacje nie doładowywałem go w lipcu. Dlatego też pytam o pakiet bez opłat. Z tego co widzę to kanał Polsat Biznes jest oznaczony na stronie TNK HD jako FTA, zaś w pakiecie bez opłat go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety będę musiał ponowić sobie uprawnienia poprzez moderatora forum ncplus (bo tam nadają je najszybciej), gdyż aktualnie na mojej karcie TNK HD z modułem mam tylko kanały (z pakietu bez opłat): TVP1 HD, TVP2 HD, TVN HD, TVN 7 HD ( i ich odpowiedniki w wersji SD), Religię TV, TTV oraz Vivę Polską , zaś kanału Polsat Biznes nie mam. Na moim Opticumie HD x403p mam napis Zakodowane. Poczekam, aż mi karta pobierze ponownie uprawnienia na lipiec i dam tu znać czy mi Polsat Biznes świeci. Na chwilę obecną w/w kanał mi nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Biznes kiedyś był FTA i miał inną nazwę TV Biznes. Teraz już nie jest FTA i nie ma go w pakiecie bez opłat.

Pudło! Polsat Biznes dostępny jest w pakiecie bez opłat, - kanał dostępny jest na takiej samej zasadzie jak VIVA Polska, czyli w modelu FTV ;)

 

Dzięki @Satexpert za info, szkoda, że ma kto zaktualizować strony z ofertą TNK HD.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby w takim razie jedyny kanał ze "stajni" polsatu dostępny w pakiecie bezpłatnym... Ja nigdy nie korzystam z tego pakietu bez opłat bo brak podstawowych kanałów (polsat, tv4) jest dla mnie nie do zaakceptowania, nie to żebym jakoś często je oglądał, po prostu lubię mieć ten komfort że w razie co mam je pod ręką i mogę włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie dla porównania 4 karty TNK (tj wliczam w to kartę od sąsiada i karty znajomych).

I tak w ofercie TNK HD z modułem - mimo, iż konsultant z forum ncplus oraz przez telefon zapewniał mnie, że Polsat Biznes tam świeci bez opłat - program ten jednak nie świeci.

W TNK SD nieopłaconej-ważnej do 2016r. Polsat Biznes świeci bez problemu jak i reszta kanałów z pakietu bez opłat (tj. TVP 1, TVP 2, TVN, TVN 7, Religia , TTV, Viva Polska).

W Smart HD ( jak i Smart HD+) świeci przez 1 miesiąc w pakiecie bez opłat, tak jak reszta kanałów.

Mała ciekawostka: W TNK SD opłaconej do kwietnia przyszłego roku - operator TNK bez żadnej ingerencji z mojej strony ( bez dzwonienia do BOK) dołączył kanał Polsat SD oraz jednocześnie zmienił Caid karty TNK z 0B00 na 0B01 , także posiadacze starych ferdków AF (m.in. 6318, 7318 itp.), którzy mają softy dvbxtreme - mogą mieć problem z dekodowaniem karty z Caid 0B01 (pomaga jedynie zmiana oprogramowania na oryginalne producenta z systemem Conax).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam do was pytanie: Mam Cyfrowy Polsat,ale jak wiadomo na tej platformie prawie w ogóle nie ma Piłki Nożnej. Zastanawiam się nad modułem TNK HD ,bo są dostępne Canal+ Family 1,2 HD i NSport. W domu mam instalacje z jednym konwerterem więc moje pytanie brzmi: Jak użyję jakiegoś rozdzielacza sygnału to odbiorę z jednej anteny to i to? Oczywiście nie chodzi mi o oglądanie jednocześnie tylko np. albo Polsat,albo TNK .Do Polsatu mam dekoder a do TNK użyłbym Modułu Cam+ w telewizorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...