Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

dokładnie, bym nie kupił. Zastanawiałbym się teraz czy nie kupić nowego dekodera do TnK, ale z drugiej strony jak dla mnie to oszustwo, raz dają dekoder SD, a teraz żeby oglądać tv w HD kup sobie nowy HD. "Od razu powinne być dekoder HD, a to choćby aby móc oglądać ESKę TV! A nie w ciuciubabkę się bawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Ariva 200 i nie żałuję :) cenię sobie to, że mogę wybierać w ofertach kilku operatorów, co do TNK HD to nie spieszy mi się tak jak innym na tym forum, ja spokojnie poczekam na rozwój sytuacji, przypomnę ze wczoraj pojawiły się w ogóle pierwsze informacje na temat nowej oferty również wczoraj pojawiło się uzupełnienie dotyczące modułów więc spokojnie, w sierpniu TNK HD rusza komercyjnie i przekonamy się czy słuchają głosu potencjalnych klientów - z pewnością pojawią się równie ciekawe oferty w C+ i CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no w sumie ja również nie żałuję, że kupiełem Arivę. Masz kolego xxl_mercos rację trzeba poczekać na rozwój sytuacji. Mam nadzieje, że dadzą jakąś możliwość przejścia z SD do HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, ale nie zrozum mnie, źle. Jak kupowałeś np w CP to masz do wyboru i HD i SD, a tutaj oryginale dekoderki tylko były w SD.

Więc nie rozumiem o co te żale. Oryginalnie do TNK były dekodery SD, a ty kupiłeś sobie HD! Miałeś więc jakiś powód! Może, żeby oglądać TVP z Astry - nie wiem! Teraz wychodzi TNK HD i masz pretensje, że zostałeś oszukany. W którym momencie, bo ja nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

i nie zrozumiesz kolego! Cóż nie ma co narzekać i ja też przestaję, zobaczę co bedzie dalej. W sumie 19,9 x2 nie daje nam wcale za wiele za 12 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze jedno ciekawy i chciałbym żeby zapewnili ludzi że nie będzie podwyżki po roku TNK HD i ludzie znów wpakują kasę w dekoder i nie będzie im się opłacać płacić 49 zł albo zrobią za 1,5 roku TNK 3D i znow dekoder może za 800 zł paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dekoder kosztuje, to nie jest N gdzie dekoder masz za 49zł czy 1zł za dekoder musisz zapłacić 300zł, to sporo, gdyby nie parowali karty z dekoderem to zabiliby Nkę, kto płaciłby za telewizję N mają możliwość używania TnK gdzie tylko się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza to chodzi o to aby nie popełniać "byków", a abonent był "zadowolony" z tego za co płaci. Dlaczego a dlatego że pakiet Domowy HD i Premium HD kosztują tyle samo 19,90 zł czyli płacąc np. 39,80 zł niby za oba pakiety system może ci to zaliczyć jako 2 miesiące pakietu Domowego HD więc aby skorzystać za tą cenę z pakietu Premium HD trzeba go aktywować osobno SMS-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm! Niepokoi mnie ten dekoder!

 

9099.jpg

 

Może jest to moja „zwykła” kalkulacja. Może to najzwyklejsza zbieżność. Ale tak to dziś widzę. - Może to być, choć było to już wcześniej zapowiadane, początek końca całej telewizji TnK z "korzyścią" - Czyją?

Jest rok 2016 i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ma się zakończyć "pewna era"

Te podobieństwo nboxa do dekoderów z platformy n pozwala domniemywać, że abonentów posiadających właśnie ten z "obrazka" dekoder docelowo łyknie nie kto inny jak platforma n.

A posiadacze zwykłych dekoderów pozostaną na przysłowiowym lodzie. Pozostaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w 2012 roku ma zakończyć się sprzedaż zestawów TNK. Doładowania będą działać do 2016 roku - tak samo jak kanały "bez doładowania". Po tym czasie swoją działalność zakończy TNK. ITI wprowadza TNK HD wraz z dekoderem combo, bo chce m.in. zabezpieczyć ludzi na wypadek startu DVB-T. Stąd brak kanałów "bez doładowania" w TNK HD - będą to darmowe kanały z DVB-T. Podobieństwo do n-ki jest celowe - to taki "minipakiet HD dla ubogich", którzy nie chcą VOD czy YouTube. Może w przyszłości będzie możliwość migracji z TNK HD do n, bez zmiany dekodera. W końcu TNK HD i n korzystają z tego samego systemu kodowania, nie tak jak TNK. Pytanie, czy wypuszczenie na rynek dekoderów TNK HD na własność, nie doprowadzi w przyszłości do "rozpracowania" n-ki przez piratów. Obecnie ludzie bali się grzebać w nboxie, bo wiązało się to z zerwaniem plomb, a co za tym idzie - dotkliwą karą, rzędu bodajże 2000 zł. Jednak we własnym tunerze za 300 zł dużo więcej osób zacznie grzebać bez żadnych konsekwencji - najwyżej zepsują. Być może niedługo np. dowiemy się, w jakim systemie szyfruje swoje nagrania n-ka na dysku i będzie sposób na ich odszyfrowanie. To tylko spekulacje, ale TNK HD przyczynia się od ich urealnienia - przełamuje bowiem pewne bariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm! Niepokoi mnie ten dekoder!

 

Te podobieństwo nboxa do dekoderów z platformy n pozwala domniemywać, że abonentów posiadających właśnie ten z "obrazka" dekoder docelowo łyknie nie kto inny jak platforma n.

A posiadacze zwykłych dekoderów pozostaną na przysłowiowym lodzie. Pozostaną?

 

Ten dekoder ma być od września wykorzystywany do multiromu więc grafika n może po części wynikać z tego.

 

P.S. Dla b. zainteresowanych pod http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=17549&page=13 od postu #127 są zrzutu ekranu z tego dekodera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...