Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, wszystko super, tylko co mają powiedzieć użytkownicy TNK SD którzy załadowali swoje karty na 24m-ce bo myśleli że będzie taniej, a tutaj taka oferta i teraz płacz i zgrzytanie siekaczami. Ciekawe czy o nich też ktoś pomyśli? Bo na razie są jak dobry abonent "związany na 24 miesiące".

 

Ja juz o sobie pomyslalem. Nie ma to zwiazku z wprowadzeniem przez ITI TNK HD. Poprostu TNK zaczela mi byc zbedna. Liczylem ze dojdzie Discovery Historia + nsport sd ktory jest. Ale po podwyzce ta oferta stracila sens w moim przypadku dla dwoch programow ja utrzymywac. Poniewaz jeszcze przed podwyzka doladowalem na rok wiec wystawilem karte ze 120 zl z przesylka w popularnym serwisie aukcyjnym. To dosc atrakcyjna oferta za starter wazny rok. Karty startowe na pol roku kosztuja okolo 100zl. Wiec moja oferta jest dosc kuszaca biorac pod uwage ze teraz za rok trzeba zaplacic 156zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy forumowicze :) Dużo krytycznych uwag dziś pojawiło się na temat sparowanego dekodera z kartą.

Uważam, że opinie te są wyjątkowo nie fair w stosunku do spółki TNK. Nie jest to dobro publiczne tylko prywatna firma i robią to co im się podoba i mają do tego pełne prawo.

Za tą sumę dostajemy naprawdę wypasiony dekoder mpeg4 - HD z DVB-T i Internetem wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym. Powinniśmy ten fakt docenić. Jeżeli nie podoba nam się ta oferta nikt nie zmusza nas do jej zakupu. Nikt nie mówi też o tym, że nie będzie można swobodnie zmieniać list kanałów - myślę, że ludzie z TNK wiedzą, że w tym tkwi też sukces wersji SD ich produktu. Wspomnę także tutaj o problemach z jakimi spotykali się użytkownicy podstawowej wersji TNK gdy nie zakupili dedykowanego dekodera - często mieli problemy z poprawną obsługą kanałów. Może być też tak, że atrakcyjna cena tego dekodera związana jest z umową z producentem. Ten wiedząc, że znajdzie na niego popyt obniżył koszta produkcji, gdyż ma gwarancję zarobku.

 

Oferta jak dla mnie jest bardzo atrakcyjna. TVP HD, MTVN HD, BBC HD - delicje.

Nie mówiąc już o tym, że będę mógł odbierać kanały naziemne a dokładnie pod koniec miesiąca wyłączają z nadajnika naziemnego czeską dwójkę.

 

Moim zdaniem TVN sprzeda "N" spółce "Cyfrowy Dom" a ta skonsoliduje się w platformę pre-paid'owo/abonamentową, co więcej - już teraz możemy dostrzec, że "n" bardzo stoi za tym projektem:

ee49dd05b2d7c95b.jpg - nie zdziwiłbym się gdyby "n" zjadła "tnk" a sama "tnk" zamieniła się w jakiś tani pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno bym chwalil pod niebiosa i slal listy dziekczynne jakby dali moduly cam z karta TNK HD . Napewno pierwszy polecialbym do sklepu kupic bo rezygnuje z N min. dlatego ze mam wlasny dekoder i drugi mi "przeszkadza". Tak niestety musze troszke pokrytykowac bo przyznam ze mialem nadzieje :)

 

Kamart - na modul cam nie licz bo nie dadza taka maja polityke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie oferta z modułem to biorę :D

A tak pozostaje zadane tu już pytanie "co z użytkownikami TNK SD?".

Proszę zauważyć, że za 20zł jest mniej niż w ofercie za 19.90 - problem polega jedynie na konieczności zakupu dekodera operatora.

TNK HD teraz poruszyło wahadło ofert w telewizji cyfrowej, teraz jest po stronie TNK ale nie trzeba będzie długo czekać, żeby oferty za 20zł które są u konkurencji wzbogaciły się o nowe programy a wtedy wahadło będzie po stornie C+ albo CP gdzie można mieć samą kartę albo moduł.

Więc lepiej się wstrzymać i poczekać :) ta inicjatywa przyniesie nam obniżkę cen w pozostałych sieciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluze sie przykladem sprzed roku. W czerwcu kupilem N z bialbym nboxem. Po miesiacu stwierdzilem ze popelnilem blad przy wyborze dekodera i dzwonilem zapytac jaka jest mozliwosc wymiany z doplata z mojej strony do dekodera nbox recorder. Oferta byla taka ze malo z krzesla nie spadlem. Cena dekodera poza promocja cos kolo 400 czy 500zl i przedluzenie umowy na dosc dlugi okres liczone dopiero od konca tej podpisanej na bialy nbox. Cale szczescie zmieniali regulamin wiec wypowiedzialem umowe jedna wzialem recordera na nowa umowe. Przez rok wyporzyczylem w vod srednio 2 filmy miesiecznie wiec teoretycznie jakby mi wymienili na ludzkich zasadach dekoder pewnie nie straciliby na mnie jako abonencie. A tak musialem wypowiadac umowe.

 

Wracajac do TNK SD => HD :) czy wy oddalibyscie komus tyle kasy ? ktos na 24 miesiace doladowal karte co oni mieliby za interes zeby robic jakas mozliwosc migracji. To jest kasa biznes tu nie ma sentymentow. Poprostu beda mieli osoby ktore doladowaly TNK SD w nosie albo w innych rownie ciemnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na początku (jak przeczytałem artykuł na stronie "Satkuriera"), to się BARDZO podnieciłem tą "TNK HD", bo W KOŃCU będę mógł odbierać "TVP HD" na moim "Globo HD S1" i to akurat na mistrzostwa, ale jak się zagłębiłem w lekturę forum to mina mi zrzedła :( ...

 

Po pierwsze PO CO wprowadzają "parowanie" karty i to z tunerem, który ONI dają "w zestawie", czyli w zasadzie DOKŁADNIE tak jak w "Nce", a według mnie jeśli już chcą/muszą "parować", to powinni pójść drogą "Cyfrowego Polsatu" i "parować" kartę z modułem "CI" !

 

Po drugie rozumiem, że w związku z powyższym nie będzie można odbierać oferty "hd" na dotychczasowych kartach "TNK", a to bezsens i oszukiwanie "starych" użytkowników !

 

Myślę, że redakcja "Satkuriera" powinna zrobić wywiad z kimś z "ITI" i między innymi o to dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie w sprzedaży samych kart TNK HD to termin "telewizja na kartę" traci na znaczeniu. Zatracona zostanie idea tego projektu. Poza tym dotychczasowi użytkownicy TNK w ramach środków zgromadzonych na koncie powinni mieć możliwość przejścia na ofertę w HD. Do tej pory w TNK podobało mi się wszystko a teraz zaczyna się kombinowanie ze strony ITI. Nie rozumiem dlaczego w ofercie HD trzeba mieć inną kartę i dlaczego TVP 1, TVP 2, TVN, TVN 7 i religia.tv nie są dostępne bez doładowania. Jest jeszcze jedno co jest według mnie wręcz kłamstwem. TVN w HD i TVN w SD potraktowano jako 2 oddzielne kanały a przecież to identycznie to samo, tylko jakość inna. Jak trzeba będzie mieć dekoder od TNK to po co TVN w SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotychczasowi użytkownicy TNK w ramach środków zgromadzonych na koncie powinni mieć możliwość przejścia na ofertę w HD.

W zasadzie TnK to mam tylko dla Ligi Mistrzów. Poza tym pozostałe inne kanały, w tym HD, czerpię z Cyfry+ i CP tak, że "w najmłodszym smarkaczu" to mi lotto i w ogóle to, co tam jeszcze będzie. A będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno tu sie kupy nie trzyma, jeśli rzekomo wprowadzą karty parowane z tunerami made in ITI :lol: to czemu podobno w sprzedaży mają być też SAME KARTY z 3 mc dostępem włącznie z premium HD za 99zł

 

TnK mam tylko dla LM (wtorkowej bo środową wole 10x oglądać na Polsat HD)

 

tnK HD miałbym tylko dla TVP HD i TVN HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ktoś tu się zagubił ja rozumiem, że to nie jest firma charytatywna i że musi zarabiać ale rzeczywiście to parowanie (z dekoderem) to lekka pomyłka.Wiadomo pojawią sie głosy że ten dekoder nie jest zły świetne wsparcie techniczne możliwość nagrywania ale ja się pytam co mają zrobić osoby posiadające już tunery HD co mają wydawać dodatkowo 400zł.Trochę brak moim zdaniem w tym logiki gdyż uważam że jak już chcą tak parować tą kartę to mogą przecież z modułem na pewno więcej osób by się skusiło. Ale co my możemy zrobić , jedynie czekać i mieć nadzieję że jednak coś zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez dla abonentów TNK SD z śmiesznymi tunerkami SD oraz po prostu z samymi kartami TNK SD nic się nie zmienia, nie będą zmuszani do przejścia na TNK HD które stanowi odrębną ofertę. Mogą dalej opłacać opcje SD.

A jednak się zmienia.

Co prawda TNK HD Premium jest mało atrakcyjną ofertą, do tych 40zł lepiej troszkę dołożyć i wziąć pełną enkę full wypas.

Ale TNK HD za 19,90zł jest dość ciekawa i warta zastanowienia. Za 7zł (10zł) więcej niż zwykła TNK SD otrzymuje się kilka dodatkowych programów, między innymi tak pożądane przez wielu użytkowników w wątku "sugestie i propozycje" AXN i Eurosport.

Jestem przekonany, że wielu użytkowników chętnie zamieniłoby TNK SD na TNK HD (19,90), tylko nie mają co zrobić z aktywną na 2 lata kartą TNK SD i odbiornikiem DVB-S (SD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...