Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co podpisywać umowę na Extra+8C+ na sprzęcie własnościowym za 89.99 zł?Jak w zwykłym abonamencie jest Extra+6C+ za 79.99 zł+ 3 pierwsze miesiace za 21 zł.I nie trzeba się martwić o sprzęt gdy się zepsuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@czerstwy mógłbyś podlinkować tą ofertę bo sprawdzam na stronie nc+ i nie widzę jej. Będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad prezentem dla siostry. Przeprowadza się do nowego mieszkania, nie ma kasy na płatną telewizję i chciałem jej kupić 5800s z 12 miesiącami start. Ma to sens i czy ten dekoder jeszcze dziala? Chciałbym uniknąć podpisywania umowy na 24 miesiące, bo to mieszkanie przejściowe. Poza tym opłacenie telewizji na rok to i tak spoko prezent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie, czy ten sprzęt jeszcze działa? Chodzi o podstawowy pakiet kanałów i możliwość ukrycia zakodowanych kanałów, jak w listach ulubionych na innych dekoderach nc+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad prezentem dla siostry. Przeprowadza się do nowego mieszkania, nie ma kasy na płatną telewizję i chciałem jej kupić 5800s z 12 miesiącami start. Ma to sens i czy ten dekoder jeszcze dziala? Chciałbym uniknąć podpisywania umowy na 24 miesiące, bo to mieszkanie przejściowe. Poza tym opłacenie telewizji na rok to i tak spoko prezent.

Karty TNK HD z 12 miesiącami pakietu bez opłat pod względem ekonomicznym nie opłaca się w dzisiejszych czasach kupować, ale takie karty oczywiście działają. Nowych raczej już nie znajdziesz, a za używaną zapłacisz pewnie nieznacznie mniej od tego, co proponuje shark.

Takie zestawy z naładowanym na 12 miesięcy pakietem Start+ (nie bez opłat!) w sklepie będącym liderem rynku RTV i AGD w Polsce można kupić za 199,99 zł. Skoro sprzedają, to musi działać. Swoją drogą, czy mieszkanie ma zainstalowaną antenę satelitarną? Profesjonalny montaż trochę kosztuje.

Edytowane przez Linz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antenę zamontować potrafię. Może nie profesjonalnie ale będzie działać prawidłowo nawet przy niekorzystnych warunkach. Chodziło po prostu o to, czy 10 letni sprzęt ma rację bytu w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dekoderami w prepaidzie bywa różnie. Ja osobiście reklamowałem 2 albo 3 BSLA. Jeden BSKA, który przerabiałem też się kwalifikował do naprawy od razu (fachowiec wymienił kondensatory na płycie głównej a ja ostatnio na głowicy). Ale jak ktoś dobrze trafi, to podziała.

Ja bym się poważnie zastanowił nad dekoderem ITI-2849/50. Są nowsze i mniej z nimi problemów. A jak trafisz na nowy z NNK, to w ogóle super (bo o TNK HD nie ma co marzyć). Niestety będzie drożej :(.

Edytowane przez tomkep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy jest to możliwe, aby zmigrować z TNK SD do TNK HD? Bo nie wydaje mi się. Na allegro jeden gość pisał, że sprzedaje kartę TNK HD, a na zdjęciu była TNK SD. Odpisał mi, że ją zmigrował. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie można. :) To może być karta TNK SD zmigrowana do Smart HD+.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Odkurzyłem mydelniczkę(2850st) nie używaną kilka lat.TNK HD.Dekoder się zaktualizował,kanały FTA śmigają,ale chciałem z ciekawości sprawdzic kartę.Wysłałem chyba 3 smsy z nr karty i zero odzewu.Ma,m pytanie.Czy mogę gdzieś indziej sprawdzic kartę i czy po tylu latach mogę opłac ic pakiet i ogladac dalej czy konieczny jest kontakt z BOK i odnowienie wszystkiego.Nawet  nie wiem na jaki nr konta wplacic pieniądze bo gdzieś sie zawieruszyła kartka z danymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doładuj 20zł przez aukcje. Tam sprzedawcy są podpięci do systemu i karta jest doładowana w kilka minut. Nie musisz znać nr konta tylko podajesz nr karty. Zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Odkurzyłem mydelniczkę(2850st) nie używaną kilka lat.TNK HD.Dekoder się zaktualizował,kanały FTA śmigają,ale chciałem z ciekawości sprawdzic kartę.Wysłałem chyba 3 smsy z nr karty i zero odzewu.Ma,m pytanie.Czy mogę gdzieś indziej sprawdzic kartę i czy po tylu latach mogę opłac ic pakiet i ogladac dalej czy konieczny jest kontakt z BOK i odnowienie wszystkiego.Nawet  nie wiem na jaki nr konta wplacic pieniądze bo gdzieś sie zawieruszyła kartka z danymi.

WITAM:)

Aby sprawdzić ważność doładowania i ponowić uprawnienia:

Wyślij SMSa z numerem karty

(na przykład: 02xyyyyxxxx-x)

na numer

(+48) 725 72 72 72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Waterloo własnie tak zrobiłem.Wysłałem już 3 smsy i cisza.

Ja  w tamtym tygodniu sprawdzałem uprawnienia  przez sms starszego modułu cam z kartą n.-odkupionego i przyszło potwierdzenie  z nr.konta do wpłat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałem dzisiaj smsa i dalej nic

Przez jaką aukcję najlepiej doladowac?

HEHEHEH takich cyrków jeszcze nie widziałem.Doładowałem kartę i otrzymałem info że karta nieaktywna.Więc zadzwoniłem na BOK i pan powiedział mi że mogę ją uaktywnić ale tylko na umowę,ponieważ kiedyś była na umowie.Co ciekawe nigdy nie była na umowę tylko na kartę czyli po doładowaniu.Jaja sobie robią.Firma przez którą doładowywałem mówi tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno kanał 4k ma być darmowy,to i nam z modułem bez plusa mogliby go udostępnić !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W prepaidzie? Bez Caymana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałem dzisiaj smsa i dalej nic

Przez jaką aukcję najlepiej doladowac?

HEHEHEH takich cyrków jeszcze nie widziałem.Doładowałem kartę i otrzymałem info że karta nieaktywna.Więc zadzwoniłem na BOK i pan powiedział mi że mogę ją uaktywnić ale tylko na umowę,ponieważ kiedyś była na umowie.Co ciekawe nigdy nie była na umowę tylko na kartę czyli po doładowaniu.Jaja sobie robią.Firma przez którą doładowywałem mówi tak samo.

Niektóre firmy mówią, że dają pre-paid, ale tak naprawdę to biorą kasę za rok z góry, podpisują na zestaw na siebie (lub zaprzyjaźnionego słupa) umowę i tak to działa. A potem jest zdziwienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na OLX można jeszcze kupić same karty do TNK HD. Już nie pamiętam, one były parowane? Interesuje mnie użytkowanie w swoim dekoderze, niekonieczenie linuxowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każda karta TNK HD była jest parowana z dekoderem. Karta zadziała w niezależnym dekoderze ale zdekoduje tylko kanały te co w ofercie Smart HD.

Karta TNK HD z BSKA i dekoder na linux - E2 to już inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłbym prosić o link do aukcji w wiadomości prywatnej? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to na pewno jest oryginalne TNK HD, a nie jakieś NC+ Telewizja na Kartę, czy inne wynalazki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kilka lat temu kupiłem na aukcji kartę niebieską z tyłu napisane markerem Świat HD i BSKA oraz jakiś numer 13 cyfrowy. Ciekaw jestem czy można to jakoś opłacić i uruchomić. Całkowicie o tej karcie zapomniałem i tak leżała w szufladzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi