Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ma ktos mozliwosc sprawdzenia po numerze karty jaka aktualnie jest na niej oferta?

 

 

Pytam bo mam zestaw z nbox recorderem ktorego nie uzywalem od 2013roku gdzie karta ma logo z tv N i jestem ciekaw czy bedzie to moze ta opcja w ktorej pakiet bezplatny po doladowaniu jest wazny na 12 miesiecy czy tez nie.

 

 

Natomiast jak dzwonilem do BOK o ponowne przeslanie uprawnien konsultantka stwierdzila ze pakiet nosi nazwe Domowy HD wiec teoretycznie by sie zgadzalo ze to oferta TNK HD ale nie zgadza mi sie kwota za miesiac gdyz Pani stwierdzila iz oplata to 24.90 czyli tyle co za Domowy HD+ z oferty NC+ NA KARTE a nie 19.90 jak to ma miejsce w Domowym HD z ww oferty TNK HD.

 

 

z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to tak zrobie.

 

A powiedzcie mi uzywacie serwisow zewnetrznych do doladowan starszych ofert czy to nie ma znaczenia i jedynie dowiedziec sie o nr konta i wplacic kwote

Ja jadę w oparciu o numer konta. Robię przelew na 19,90 lub wielokrotność i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ma ktos mozliwosc sprawdzenia po numerze karty jaka aktualnie jest na niej oferta?

 

 

Pytam bo mam zestaw z nbox recorderem ktorego nie uzywalem od 2013roku gdzie karta ma logo z tv N i jestem ciekaw czy bedzie to moze ta opcja w ktorej pakiet bezplatny po doladowaniu jest wazny na 12 miesiecy czy tez nie.

 

 

Natomiast jak dzwonilem do BOK o ponowne przeslanie uprawnien konsultantka stwierdzila ze pakiet nosi nazwe Domowy HD wiec teoretycznie by sie zgadzalo ze to oferta TNK HD ale nie zgadza mi sie kwota za miesiac gdyz Pani stwierdzila iz oplata to 24.90 czyli tyle co za Domowy HD+ z oferty NC+ NA KARTE a nie 19.90 jak to ma miejsce w Domowym HD z ww oferty TNK HD.

 

 

z gory dziekuje za pomoc

 

Punkty APS NC+ mają system doładowań TNK (nie wiem czy wszystkie) i po wpisaniu nr karty jest info w jakiej ofercie jest karta. Natomiast co jest włączone na karcie, które pakiety tej oferty to dopiero po doładowaniu jest informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam doładowane wszystkie trzy pakiety i zauważyłem że działa też Epic Drama a jak jest u was ??

Oficjalnego info w sprawie tego kanału w TNK HD nie ma, przy czym dodam od siebie, iż kanał ten działa w pakiecie Extra HD tym za 59,70zł miesięcznie w zamian za zlikwidowany program Universal HD.

Ps. Na forum nc+ jeden z użytkowników też potwierdził działanie Epic Drama w zamian za Universal HD.

Kolega @tomkep był szybszy.

Edytowane przez pablo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z TNK HD miał problemy z brakiem uprawnień?

 

Ile miesięcy było za darmo od razu po aktywacji karty TNK HD? Pakiet kanałów darmowych włączał się od razu po zakończeniu płatnego pakietu po aktywacji, czy trzeba było jeszcze raz doładować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz:

 

TNK HD to masz pakiet bez opłat 12 miesięcy po ostatnim doładowaniu za darmo

N na Kartę to masz pakiet bez opłat 1 miesiąc po ostatnim doładowaniu.

 

Karty - zestaw TNK HD taki tani do kupienia nie jest. Ci co sprzedają się cenią.

 

Są problemu z pakietem bez opłat w TNK HD - uprawnienia znikają  :mrgreen:  trzeba dzwonić żeby ponowili.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktywacji TNK HD są trzy miesiące na start a potem - rok za darmo, od razu, bez żadnego płacenia. Wiem, bo aktywowałem moduł około wakacji i aktulanie ciagle mam pakiet Darmowy.

 

Wczoraj go włożyłem do TV, bo nie miał aktualnych uprawnień - złapał bez problemu w około 20-30 minut.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jest warty tyle, ile ktos za niego zapłaci. Na allegro jest jeden gość, który regularnie wypycha takie rzeczy, ale z tego co widzę, szału nie ma. Ma parę ofert (w tym chyba nieaktywowany zestaw TNK H za ok. 360 zeta), ale te oferty nie schodzą. Jak sprzeda raz na parę miesięcy, to jest nieźle.

 

Na moje oko cena za używany zestaw TNK HD (niezależnie - mydelniczka czy moduł) to około 200zł. Ale nie widzę chętnych do wyskoczenia z tej kasy za tą ofertę. To jest dobry zestaw na dodatkowy TV w domu, działkę, albo na wyjazd za granicę. Poza tym, jak ktoś chce płacić, to lepiej podpisać umowę lub wziąć aktualny pre-paid (w zależności od potrzeb i preferencji).

 

Ja za końcówki modułów TNK HD dałem swego czasu 279 zeta. Za to zaoszczędziłem na tunerze, bo wyhaczyłem resztki magazynowe sporo poniżej tego, co ITI za nie wołało. A najlepiej swego czasu wychodziło N na kartę, bo moduły z pakietem startowym bywały do kupienia sporo poniżej ceny paczki startowej (3 miesiące w cenie 2 szło znaleźć).

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Potrzebuje zestaw prepaid na działkę,dotąd wyciągałem karte w domu wkładałem na działce i wszystko hulało.

Ostatnio rozstałem się z NC+,ostał mi dekoder Sagemcom DSIW74, czyli ten wifi box,i teraz pytania.

1.Niby wifi box nie ma conax, a w euro rtv sprzedają go w ofercie TNK, będę mógł go wykorzystać do TNK?

2.Jest jakiś pakiet w tnk,który zawiera canal+ , canal + sport?

3.Jak to cenowo wychodzi?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...