Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Na tą chwilę wiem tylko tyle co napisane jest w tym newsie: https://satkurier.pl/news/164709/mtv-music-usuniety-z-tnk-hd-i-nnk.html

 

Ja obecnie nie mam TNK HD ani NNK. 

 

Wieczorem zadzwonię do kumpla co ma TNK HD i się zapytam. Jak będę miał jego odpowiedź to tu napiszę albo wyślę do Ciebie PW.

 

PS. Będę dzwonił do niego około godziny 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy ale trafiłem tutaj bo mam problem z odbiorem kanałów.

 

Do tej pory(do piątku) wszystko śmigało bez problemu. od piątku poblokowali(albo mi się poblokowało) mi wszystkie programy.

 

Doładowałem konto na dwa miesiące i dostałem na dekoderze info o przedłużeniu konta do 29.12.2017.

Mam opticum x7

Widze że nie działąją strony TNKHD tylko od razu  przekierowuje na stronę nc+

 

Nie mam żadnych kanałów. tvp1 tvp2 polsat tvn.

 

Co zrobić aby to zadziałąło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyślij zwykłego smsa z numerem Twojej karty na ten nr telefonu 725 72 72 72 i ustaw dekoder/ moduł z kartą na kanał TVP1 HD. W przeciągu 10 minut karta powinna pobrać uprawnienia. U mnie ten sposób działa. Pablo82

Czy działa wam MTV Music? :/

Witam u mnie w pakiecie Domowym HD w ofercie TNK HD z modułem nCam HD od dziś jest zakodowany kanał MTV Music Polska. Jeszcze do wczoraj go oglądałem. Przy okazji sprawdziłem kanał Metro TV i też jest zakodowany w TNK HD. Może go kiedyś dodadzą do tej oferty, tak jak włączono WP i Zoom tv. Jeszcze przydała by się Eska tv, Nowa tv i ATM rozrywka i byłby komplet kanałów z DVB-T. Ale pewnie Cyfrowy Dom jak zwykle oleje klientów ofert prepaid i nie doda tych kanałów do oferty na kartę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyślij zwykłego smsa z numerem Twojej karty na ten nr telefonu 725 72 72 72 i ustaw dekoder/ moduł z kartą na kanał TVP1 HD. W przeciągu 10 minut karta powinna pobrać uprawnienia. U mnie ten sposób działa. Pablo82

Witam u mnie w pakiecie Domowym HD w ofercie TNK HD z modułem nCam HD od dziś jest zakodowany kanał MTV Music Polska. Jeszcze do wczoraj go oglądałem. Przy okazji sprawdziłem kanał Metro TV i też jest zakodowany w TNK HD. Może go kiedyś dodadzą do tej oferty, tak jak włączono WP i Zoom tv. Jeszcze przydała by się Eska tv, Nowa tv i ATM rozrywka i byłby komplet kanałów z DVB-T. Ale pewnie Cyfrowy Dom jak zwykle oleje klientów ofert prepaid i nie doda tych kanałów do oferty na kartę.

Dzięki. zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TNK HD, w pakiecie startowym właśnie zaświeciło Metro.

Używam u siebie w domu dwóch oryginalnych modułów TNK HD. Jeden mam tylko z aktywnym rocznym pakietem "Bez opłat" - tu kanał Metro Tv nie działa. Natomiast na drugim opłaconym module Ncam TNK HD z aktywnym pakietem "Domowym HD" Metro TV działa i tak, jak tu koledzy wspomnieli kanał jest parowany tak samo jak WP i Zoom TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam doładowałem właśnie moduł TNK HD żeby przedłużyć ważność pakietu Bez Opłat na kolejne 12 miesięcy. Muszę zaktualizować listę kanałów, rozumiem że w tej ofercie z ostatnich nowości nie działają:

 

1. Zoom TV,

2. MTV Music.

 

Jak już wspomniałem, karta jest sparowana z modułem, więc wątpię, aby to tak zadziałało... :roll:

@Barti jak się wyjmie kartę z modułu TNK HD i włoży się ją do czytnika to działają kanały "niepraowane" czyli z oferty Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Żeby sprawdzić stan ważności karty - wysyłasz sms na numer 725-72-72-72 otzymasz sms zwrotnego z informacją o ważności doładowania i numerze konta do wpłat.

 

Czy to jest jedyny sposób w tej chwili? Pytam, ponieważ dziś próbowałem sprawdzić przez stronę:

 

https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php

 

i po wpisaniu numeru karty i literek z obrazka pokazało mi się coś w stylu "niepoprawne dane".

 

Jak "niepoprawne" skoro dobrze wiem co mam napisane na karcie i module.

 

Więc jak to jest - da się sprawdzić przez tę stronę, czy już nie?

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A&G - czytaj ze zrozumieniem. Pod podanym przez Ciebie linkiem pisze jak wół: telewizja na kartę.

Na twoim module chyba też pisze jak wół: telewizja na kartę hd, a więc to nie jest to samo.

Bliźniacy są tylko prawie tacy sami.

Sprawdzenie stanu konta w TNK HD przez infolinię lub poprzez smsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - mój błąd. Zmyliło mnie, ponieważ wpisałem w wyszukiwarkę "tnk hd" i pokazało mi to, a ostatni raz jak sprawdzałem ważność konta, to były "lata świetlne wstecz", jeszcze jak miałem TnK w SD i przed przejęciem przez nc+. Ogólnie przepraszam  :oops:  i już wiem - tylko SMS lub telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...