Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz zaopatrzyć się w kartę TNK HD (używkę, nowych od 2-3 lat nie ma już w sprzedaży)

Powiem tak: jeśli ktoś się dobrze doszuka na Alledrogo, to kupi nowy zestaw startowy z modułem nCam dla TNK HD (nie NNK, który z łatwością można znaleźć na w/w portalu aukcyjnym). Przy czym ceny TNK HD nówki z modułem kosztują powyżej 200zł + przesyłka, zaś nówkę NNK można mieć już za 155zl razem z kosztem przesyłki.

PS. Kto szuka ten znajdzie. Pozdrawiam wnikliwie szukających TNK HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zapomniałem o modułach. Widać zainteresowanie nimi było tak "duże", że przeleżały w sklepach ponad 2 lata.

 

No ale dla samej karty i pakietu bez opłat, wydawać ponad 200 zł na moduł TNK HD to chyba trzeba na głowę upaść. Mając kartę NNK i doładowując co 2 miesiące, za 2 lata takiej "zabawy" wyjdzie 240 zł, czyli cena modułu TNK HD. Samą kartę NNK można trafić za kilkanaście złotych. A kto wie co będzie za rok czy dwa... może przymusowo zmigrują użytkowników TNK HD / NNK do jakiejś nowej, ujednoliconej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Regionalna - Mam TnkHD (czy co to właściwie teraz jest, nc+ czy inny twór) i w ofercie jest TVP Regionalna, ok tylko ... dlaczego z góry jest włączona TVP Warszawa? Skoro np. ja mieszkam w wielkopolsce. Jak sama nazwa wskazuje jest to telewizja regionalna więc powinna być dostępna dla każdego regionu inna. Czy na innych częstotliwościach są inne regiony, czy istnieje możliwość zmiany? Po co mi lokalne wieści z Warszawy skoro powinienem mieć np. Poznań? Nie za bardzo rozumiem ten temat i działania dostawcy tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było 16 ośrodków regionalnych TVP musiałaby wykupić cały transporter a ona tego raczej nie zrobi.

Według prawa TVP Regionalna jest kanałem must-carry, ale wystarczy udostępnić TVP WARSZAWA i już nikt nie ma prawa się przyczepić operatora a, że Warszawa jest stolicą Polski to operatorzy twierdza, że kanał jest dla każdego regionu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito kanał Polsat Biznes NIGDY nie był dostępny w pakiecie BEZ OPŁAT w TNK HD. Owszem jako TV Biznes był niekodowany czyli FTA. Co do aktualizacji strony TNK HD to brakuje tam też w pakiecie BEZ OPŁAT kanału Viva Polska, TTV oraz Religia TV, które to kanały działają na nie doładowanej karcie TNK HD przez 12 miesięcy, od ostatniego doładowania karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Polsatu Biznes nie ma w pakiecie "Bez Opłat"? Zaktualizowali stronę TNK HD ale nadal tam widniej TV Biznes :) jako FTA.

Polsat Biznes w TNK HD/NNK jest w Domowym HD :)

Czy TVP1/TVP2/TVN/TVN7 w HD nie są już dostępne w pakiecie bez opłat? Wg strony TNK HD nie są :| Mnie obecnie nie działa żaden kanał, nie wiem czy to kwestia ponownego zejścia uprawnień...

Mi działają - proponuję ponowić uprawnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito kanał Polsat Biznes NIGDY nie był dostępny w pakiecie BEZ OPŁAT w TNK HD. Owszem jako TV Biznes był niekodowany czyli FTA. Co do aktualizacji strony TNK HD to brakuje tam też w pakiecie BEZ OPŁAT kanału Viva Polska, TTV oraz Religia TV, które to kanały działają na nie doładowanej karcie TNK HD przez 12 miesięcy, od ostatniego doładowania karty.

 

Zaktualizowali stronę TNK HD ale nadal są braki, TTV, Viva i Religia TV znalazły się w pakiecie bez opłat. Brak kanału Polsat Biznes w pakiecie Domowy HD.

 

4562707300_1379857207_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przestaję płacić. Przez trzy lata płaciłem 39,80, dostęp poprzez moduł CI. Nie podoba mi się jak traktują użytkowników TNK-HD. Zobaczymy co będzie dalej. Mam DVB-T, 20 programów po usunięciu dubli w SD i to narazie mi wystarczy.

 

U mnie np. w n na kartę Pakiet bez opłat jest aktywny każdorazowo przez 1 miesiąc od wygaśnięcia dostępu do płatnych pakietów. Jak na razie w/w kanały działają.

Tak, tyle że to jest forum TNK HD, a to jednak troszkę coś innego, pakiet bez opłat działa przez 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...