Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic teraz jakas opcje tv cyfrowej by odbierac kanaly w HD. Im wiecej czytam waszych postow tym mam wiekszy metlik.

Mam tv z dvb-s/s2. Moge kupic albo podstawowy jakis polsat cyfrowy czy nc+ i placis abonament albo wybrac cos z nc+ na karte.

Nie kumam ostatecznie czy kupujac karte z modulem cam np ze sklepu dla idiotow http://www.mediamarkt.pl/wroclaw-pl-dom ... ,id-142457

moge na niej odbierac pakiet smart hd+ czy nie?

moge tez gdzies wykombinowacs tnk sd ze starym dekoderem, przejsc do smart hd+ ale zeby odbierac w hd programy musze miec nowy dekoder?

 

Prosze o rade co jest najlepiej kupic poza abonamentem, zeby odbierac jak najwiecej programow HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@indi

Masz TV z tunerem SAT i wejściem na moduł CI, więc możesz:

1. Podpisać umowę na dowolny pakiet polsatu i zamiast brać dekoder możesz wziąć moduł CI za 1 zł.

2. Możesz kupić N na kartę z modułem CI.

3. Możesz kupić kartę Smart HD+ i dowolny moduł CI obsługujący nieparowane karty Conax.

 

W każdym przypadku uzyskasz dostęp do całej oferty bezpośrednio z poziomu TV i jednego pilota.

Jeśli zaś chcesz ofertę nc+ czy Funpacka z Orange, to musisz wziąć od nich dekoder, który podłączysz kablem HDMI.

 

moge tez gdzies wykombinowacs tnk sd ze starym dekoderem, przejsc do smart hd+ ale zeby odbierac w hd programy musze miec nowy dekoder?

 

Nie. Tak jak w punkcie 3. kupujesz moduł CI na nieparowane karty Conax, wkładasz do niego kartę, a moduł do TV i oglądasz ofertę TNK SD/SmartHD+ bezpośrednio w TV.

 

Nie kumam ostatecznie czy kupujac karte z modulem cam np ze sklepu dla idiotow http://www.mediamarkt.pl/wroclaw-pl-dom ... ,id-142457

moge na niej odbierac pakiet smart hd+ czy nie?

 

To jest oferta parowana karta+moduł i tylko tak będą działać. Karta SmartHD+ będzie działać w dowolnym, ale nieparowanym module CI. Moim zdaniem oferta NNK jest lepsza od Smart HD. Masz Eurosporty, Animal Planet, inne dobre kanały HD, oraz pakiet premium z Canal+. W Smart HD+ masz zaledwie pakiet multi+, który moim zdaniem jest słabiutki i kompletnie nie warty swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajniak+, dzieki za odpowiedz. rozumiem, ze najlepiej dorwac cos na allegro z modulem i karta albo pozbierac osobno. zaczne szukac nnk chociaz wydawalo mi sie ze smart jest tanszy o 5'taka:)

jednak na jednej z aukcji uzasadnieniem sprzedazy jest cos o co ja sie obawiam :moduł conax do TNK SD i TNK smart HD na kartę. Działają w 100% wszystkie kanały SD w tunerze sat. Ferguson niestety w tv LG lm765 nie działa mi kilka programów takich jak TVP2HD, TVN HD, Kino Polska SD Disney Chanel SD,reszta działa nie wiem dlaczego wiec sprzedaje"

wina tv czy brak cierpliwosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uzyskać informację czy w TNK SD/Smart HD+/TNK HD dostępny jest kanał Polsat Biznes, VIVA, Orange Sport oraz w jakim pakiecie znajduje się. W internecie znajduję sprzeczne informacje. Jakby na to spojrzeć to te kanały były kiedyś FTA.

Witam zacytuję tu własny post z forum ncplus:

W TNK HD w pakiecie bez opłat działa tylko:

TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVN HD, TVN 7 HD, TVP 1 SD, TVP 2 SD, TVN SD, TVN 7 SD, VIVA Polska, TTV, Religia TV.

Polsat Biznes NIE DZIAŁA w TNK HD. Działa on na zwykłej starej karcie TNK SD ważnej do 2016r.

Sprawdzone wielokrotnie u siebie w 100% na module nCam sparowanym z kartą TNK HD.

Link do oferty kanałów TNK HD:

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanaly.html

PS. @haker44 mnie uprzedził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstępie zaznaczam że nie śledzę szczegółowo poczynań dostawcy TNK HD i stąd moje pytania:

1. Co właściwie znaczy data ważności pakietu bez opłat, czy po terminie (miesięcznym) który mam w danych od ostatniego doładowania pakietu domowego znikną wszystkie kanały które są darmowe (tvp1,tvp2,tvn,polsat itd.) dekoder będzie "martwy" ???

2. Kiedyś doładowanie zrobione np. 8 dnia miesiąca było ważne do 8 dnia następnego miesiąca, teraz doładowanie ważne jest do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego (np. doładowanie 8-go ważność konta do 31-go) od kiedy tak jest i dlaczego?

3. Co to właściwie teraz jest TNK HD, N na kartę, czy NC+ na kartę bo już się pogubiłem, dodam że nie migrowałem do żadnej nowej oferty chyba że zrobiono to bez mojej wiedzy.

4. Gdzie właściwie jest jakiś obowiązujący regulamin i pełny cennik usługi TNK HD?

5. Od kiedy programy Polsat, TV4, TVP info zostały włączone do oferty bez opłat?

Z góry dziękuję jeśli ktoś zechce odpowiedzieć na moje pytania. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Kiedyś doładowanie zrobione np. 8 dnia miesiąca było ważne do 8 dnia następnego miesiąca, teraz doładowanie ważne jest do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego (np. doładowanie 8-go ważność konta do 31-go) od kiedy tak jest i dlaczego?

 

Po czym wnosisz ? Jeśli po datach widocznych na dekoderze to są one bez związku z faktyczną ważnością konta. Trzeba sprawdzać na www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstępie zaznaczam że nie śledzę szczegółowo poczynań dostawcy TNK HD i stąd moje pytania:

1. Co właściwie znaczy data ważności pakietu bez opłat, czy po terminie (miesięcznym) który mam w danych od ostatniego doładowania pakietu domowego znikną wszystkie kanały które są darmowe (tvp1,tvp2,tvn,polsat itd.) dekoder będzie "martwy" ???

2. Kiedyś doładowanie zrobione np. 8 dnia miesiąca było ważne do 8 dnia następnego miesiąca, teraz doładowanie ważne jest do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego (np. doładowanie 8-go ważność konta do 31-go) od kiedy tak jest i dlaczego?

3. Co to właściwie teraz jest TNK HD, N na kartę, czy NC+ na kartę bo już się pogubiłem, dodam że nie migrowałem do żadnej nowej oferty chyba że zrobiono to bez mojej wiedzy.

4. Gdzie właściwie jest jakiś obowiązujący regulamin i pełny cennik usługi TNK HD?

5. Od kiedy programy Polsat, TV4, TVP info zostały włączone do oferty bez opłat?

Z góry dziękuję jeśli ktoś zechce odpowiedzieć na moje pytania. :]

 

ad.1 i ad. 2 Jak doładujesz np. 8 września ważność pakietu jest do 9 lub 10 października włącznie masz dostęp do tego pakietu - po tym okresie masz dostęp do pakietu bez opłat przez mięsiąc . Te dodatkowe dwa dni doładowania są na zaksięgowanie następnej wpłaty. Po tym czasie dekoder odbiera tylko kanały FTA.

ad.3 Są dwie różne oferty : NC+ na kartę i N na kartę. TNK HD już nie istnieje od 2 lat.

ad.4 Nie wiem.

ad.5 Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji o dołączeniu Polsatu, TV4, TVP Info do Pakietu bez opłat . Jak będzie oficjalne info na SK , to będzie coś więcej wiadomo na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.5 Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji o dołączeniu Polsatu, TV4, TVP Info do Pakietu bez opłat . Jak będzie oficjalne info na SK , to będzie coś więcej wiadomo na ten temat.

Jak nie ma? W moim artykule jest o tym wzmianka ;) TVP INFO, Polsat i TV4 również są dostępne w PBO w TNK HD i NNK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł n na kartę. Lista kanałów trochę wymieszana (satelita + naziemna). Na jakim kanale pobierane są uprawnienia n na kartę? Dodam że moduł odkupiony z drugiej ręki. Czy uprawnienia pobierane są na MGM HD, TVN HD?

 

Tak z innej beczki. Mam moduł TNK HD i będę szukał TV pod niego. Jaki masz TV, że na liście masz wymieszane jednocześnie kanały naziemne i satelitarne? Pytam bo nie mam możliwości przetestowania różnych TV a znajomy ma jakiegoś LG i twierdzi, że nie może na jednej liście ustawić jak chce kanałów z DVB-T i satelity.

Może i takie modele są lub on nie potrafi tego zrobić.

 

Może inni by polecili jakiś TV z DVB-S/S2 abym mógł korzystać z modułu TNK HD i na jednej liście wymieszać kanały naziemne z satelitarnymi. Myślałem o LG i SAMSUNGU ale otwarty jestem na innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...