Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

nie mam zadnej opcji kilkau satelitow, mogę poskanowac tylko dvb-t. dekoder trzymalem właczony całą noc, i nic sie nie stało - ciagle to samo i nowego nie chce pobrac, bo twierdzi ze aktualizacji nie ma . dziwne ze wyswietla 0x21 jako wersję, bo to ostatnia a wyglada ze wcale jej nie ma. jestem załamany tym pudełkiem, nie wiem ile trzeba czekac zeby COS zadziałało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Działa Wam Filmbox HD i MTVNHD, bo u mnie niestety nie? Wyskakuje komunikat ,, Brak Audio/Video lub oczekiwanie na aktualizację karty". Pozostałe kanały SD i HD działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zadnej opcji kilkau satelitow, mogę poskanowac tylko dvb-t. dekoder trzymalem właczony całą noc, i nic sie nie stało - ciagle to samo i nowego nie chce pobrac, bo twierdzi ze aktualizacji nie ma . dziwne ze wyswietla 0x21 jako wersję, bo to ostatnia a wyglada ze wcale jej nie ma. jestem załamany tym pudełkiem, nie wiem ile trzeba czekac zeby COS zadziałało :(

 

Trzeba czekać na ustawienia, które powinny pojawić się od kilku do kilkunastu dni, ja czekałem ok 3 tygodnie na ustawienia ze skanowaniem satelity. Telewizora oczywiście nie trzymałem uruchomionego, tylko pewnego dnia uruchomiłem i pojawił się zielony monit o akceptowanie nowych ustawień, po tym już miałem skanowanie satelity.

 

Działa Wam Filmbox HD i MTVNHD, bo u mnie niestety nie? Wyskakuje komunikat ,, Brak Audio/Video lub oczekiwanie na aktualizację karty". Pozostałe kanały SD i HD działają.

 

 

U mnie działają normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników TNK HDktórzy nie doładuwują swoich kart . 28.05.2011r. kończy mi się doładowanie i nie zamierzam już doładowywać to będę miał ESKĘ TV czy nie bo na ulotkach i na stronie TNK jest informacja że ten kanał jest w pakiecie Domowym HD(płatny) ale w rzeczywistości jest to kanał FTA. To po tym terminie będę miał ten kanał czy będzie zablokowany. Prodzę o odpowiedź i z góry za nią dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na ustawienia, które powinny pojawić się od kilku do kilkunastu dni, ja czekałem ok 3 tygodnie na ustawienia ze skanowaniem satelity. Telewizora oczywiście nie trzymałem uruchomionego, tylko pewnego dnia uruchomiłem i pojawił się zielony monit o akceptowanie nowych ustawień, po tym już miałem skanowanie satelity.

chyba osiwieję zanim dostanę te ustawienia.. dzis tez mialem podlaczony do satki tuner, nic sie nie zmieniło. czy mozna jakos przyspieszyc ten proces? mam jeszcze tuner tnk, ale satelita jedna - poniewaz chcę troszkę ogladac tv, musialbym żonglowac tunerami - np. zostawiac 2850 właczonego na noc, a nuz cos pobierze, ale z tego co piszecie to nie wiadomo kiedy to nastapi. pewno takie podlaczanie i rozlaczanie tunera nic nie daje -musialby byc podlaczony do satki na tydzien? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonilem na infolinię 'n' -

 

powiedzieli ze problem wystepuje w najnowszym oprogramowaniu 0x21 - nie ma w nim opcji pomin aktywację

stwierdzili ,ze za tydzien mam sprawdzic bo będą musieli zmienic oprogramowanie i wyslac do dekoderów.

 

Powinni to naprawic, bo na pudelkach nie jest napisane, ze aktywacja jest niezbedna do oglądalnia fta i dvb-t, a teraz zostalo to uniemozliwione.

 

dziekuję wszystkim za odpowiedzi, dam znac jak Nka zmieni firmware (mam nadzieje jak najszybciej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nic sie nie zmienilo w kwestii aktywacji,zgloszenie na linie pomocy technicznej przepadło - raczej nic z tym nie zrobią, dzis jeszcze raz dzwonilem.

 

zastanawiam sie czy nie zwrocic pudelka jako towaru niezgodnego ze specyfikacją - bo nikt nie napisal ze zeby korzystac z ogolnodostepnych fta i dvb-t trzeba będzie aktywowac kartę z pakietami

 

jakby ktos znal sposob na obejrzenie fta na tym tunerze to proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak włożę aktywną kartę z TNK SD(Zwykła TNK) do tego tunera,to mogę oglądać kanały fta i DVB-T. Mój kolega jak tak zrobi to tak nie może oglądać. Wcześniej aktywowałem w tym tunerze kartę tnk HD.Ciekawe dlaczego to tak działa,skoro karty TNK HD są sparowane z tym tunerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników TNK HDktórzy nie doładuwują swoich kart . 28.05.2011r. kończy mi się doładowanie i nie zamierzam już doładowywać to będę miał ESKĘ TV czy nie bo na ulotkach i na stronie TNK jest informacja że ten kanał jest w pakiecie Domowym HD(płatny) ale w rzeczywistości jest to kanał FTA. To po tym terminie będę miał ten kanał czy będzie zablokowany. Prodzę o odpowiedź i z góry za nią dziękuję.

 

Ktoś mi napisał że będę miał do bo jest FTA.

 

Dzisiaj włączam dekoder i rzeczywiście zablokowali mi dwa pakiety TNK HD (Domowy HD i Domowy HD Premium). Ale mało tego zabrali mi także kanał Eska TV - FTA który powinien działać. Zadzwoniłem do nich i zapytałem sie ich w tej sprawie i mi na to odpowiedzieli że Eska TV jest nadawana 2 razy na Hot Bird - jedna FTA na 11508V oraz druga kodowana w Conax z tp 10834. Przecież jest to bzdura ponieważ Eska TV jest od 01.11.2010 r. nadawana tylko raz z tej pierwszej czstotliwości i dodatkowo FTA. Widać że nawet TNK HD ma swoich klientów w poważaniu że nawet blokują kanał FTA. Mam dekoder ITI 5800S HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak to w tych parowanych dekoderach jest, że nawet potrafią kanały FTA nie działać bez aktywnej karty co jest chore. Ponoć DVB-T też nie działa bez karty w tych tunerach tnk hd albo są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to w tych parowanych dekoderach jest, że nawet potrafią kanały FTA nie działać bez aktywnej karty co jest chore. Ponoć DVB-T też nie działa bez karty w tych tunerach tnk hd albo są problemy.

 

A właśnie mam pytanie do ciebie lub do innych użytkowników dekoder ITI 5800S HD w TNK HD : to prawda że nawet w tym dekoderze nawet jeśli podłączy się ten USB DVB-T STICK to nie działają kanały NTC? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...