Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie doładowania, aktywowałem moduł 1 grudnia, jutro mijają mi 3 miesiące promocyjne, tak więc zrobiłem wczoraj przelew na nr konta jaki dostałem na telefon po aktywacji. I teraz chcę zwiększyć pakiet na hd premium, wpłaciłem za 1 miesiąc te 39 zł z groszami, w treści SMS wpisałem nr modułu tak jak pisali czyli 02........-6 A 101 i wysyłam to na nr 725727272 i dostaję odpowiedź że nie saldo twojego konta jest nie wystarczające... czy robię coś źle czy wpłata jeszcze nie doszła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie doładowania, aktywowałem moduł 1 grudnia, jutro mijają mi 3 miesiące promocyjne, tak więc zrobiłem wczoraj przelew na nr konta jaki dostałem na telefon po aktywacji. I teraz chcę zwiększyć pakiet na hd premium, wpłaciłem za 1 miesiąc te 39 zł z groszami, w treści SMS wpisałem nr modułu tak jak pisali czyli 02........-6 A 101 i wysyłam to na nr 725727272 i dostaję odpowiedź że nie saldo twojego konta jest nie wystarczające... czy robię coś źle czy wpłata jeszcze nie doszła??

Jeszcze nie doszła -wpłacaj parę dni przed upływem terminu. Swój stan doładowania możesz sprawdzić na stronie TNK HD podając nr karty i końcówkę nr dekodera. Gdy konto będzie doładowane - dopiero aktywuj premium smsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój stan doładowania możesz sprawdzić na stronie TNK HD podając nr karty i końcówkę nr dekodera

 

w przypadku modulu nCam sprawdzenie stanu konta jest niemozliwe. Albo kolejne niedopracowanie z ich strony, albo ja robie cos nie tak... poijam juz fakt ze nCam notorycznie mi sie gryzie z karta C+ w Ariva200 na najnowszym oprogramowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy stanu konta? Ważności doładowania? Jeśli o to chodzi to można jak najbardziej to sprawdzić (orientacyjnie) w menu modułu, w zakładce "Moja Karta" Pozycja ITI to pakiet Domowy HD a pozycja ITI2 to pakiet Premium - tam są daty początkowe i końcowe uprawnień. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój stan doładowania możesz sprawdzić na stronie TNK HD podając nr karty i końcówkę nr dekodera

 

w przypadku modulu nCam sprawdzenie stanu konta jest niemozliwe. Albo kolejne niedopracowanie z ich strony, albo ja robie cos nie tak...

 

Jak najbardziej można - sam sprawdzałem

Strona:

https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php

podaje się numer karty (co chyba oczywiste) i numer modułu (zamiast numeru dekodera jak to jest w opisie) i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam można sprawdzić ważność doładowania, chyba im jeszcze przelew nie doszedł.. nr konta się zgadza z tym na który wczoraj zrobiłem wpłatę, pakietu w górę dalej nie mogę zmienić.

 

Ważność pakietów: (stan na 01.03.2011r, godz.: 21:53)

Domowy HD 2011-03-04

Domowy HD Premium 2011-03-04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie ma tego kanału, zamierzam nabyć tnkhd ale jeszcze chwila i oferta będzie uboga

Gdzie nie ma?? U Mnie jest.

Co do usunięcia DaVinci, to chyba ITI nie wie co robi, albo za bardzo się rozpędzili w kasowaniu programów tv, a ciekawe jak to jest z tym miesięcznym powiadomieniu o zmianach w ofercie (podobno tak jest, przynajmniej gdzieś na forum ktoś pisał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tego da vinci nie ogladalem, dla mnie nic ciekawego nie był, mimo że interesuje sie nauką i techniką, co do powiadomienia wcześniej to powinni w koncu płacisz za jakąś oferte z góry a tu nagle brak jakiegoś kanału, z drugiej strony pewnie w regulaminie jest napisane że z powodów niezalerznych od tnk kanały moga znikać. Mogli by dać jakiś kanał z opcji premium nm mgs hd :P . I tak na marginesie nie spodziewalem sie tak słabej sprzedazy tnk hd tylko 30 tys, a zaskoczyla mnie pozycja tnk sd. W tnk hd mogli by dac jakis super kanał filmowy np hbo za 20-30 zł , od czasu do czasu mozna by było sobie go wykupic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy myślicie, że jest szansa na pozostawienie kanału Da Vinci Learning w TNK HD, pomimo zapowiedzi wycofania z N-ki? Jak dla mnie super kanał, który przekazuje podstawową wiedzę w przystępny dla widza sposób. Patrząc ostatnio na coraz większą rotację kanałów, może CP zainteresuje się powyższym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...