Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

No proszę - nawet tego nie zauważyłem :). Posługiwałem się materiałami które dostałem wraz z modułem, a tam jeszcze Orange Sport Info nie było :).

A co do TVN Warszawa to fakt -dawno już powinni to uaktualnić. A poza tym - zawsze to jakiś kanał więcej w ofercie :)

Może jeszcze po prostu nie wiedzą gdzie go umieścić - w pakiecie domowym, czy premium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się zgadza - tylko czemu oficjalna strona TNK HD tej zmiany nie zauważyła?

Chyba przeniesienie loga WŁASNEJ stacji z miejsca na miejsce nie przerasta możliwości ich programistów?

A przy okazji mogli by umieścić na liście FTA kanały które mają chociażby na tym samym transponderze co TVN Warszawa czyli TVR i Eska TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączonego do Sony Bravia 40" W5500 i mi tam jak narazie (mam nadzieję, że tak zostanie do końca) nie klatkuje(jedna reklama na Eurosport HD i jeszcze na jakimś tam kanale robi się jakby pikseloza), może masz uszkodzony, bo przy zmianach kanału nie mam takiego efektu. Co do głośności, to prawda jest cichy, ale pisanie, że echostar polsatu jest lepszy, to jakieś nieporozumienie. Rodzice mają i ja nie mogę wytrzymać tego buczenia i [beep]zenia, jakby ktoś podłączył stary gramofon na spinolu (czyt. spięciu), zresztą u teściów i siostry ten sam efekt, więc albo Ty miałeś super hiper egzemplarz Echostara, albo ze słuchem coś nie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego tunera, bo nie lubię sprzętu klasy popularnej oferowanego przez operatorów, wokół którego tworzy się jakieś mity o jego cudownych właściwościach.

Natomiast posiadam moduły CP i TNK HD i niestety moduł CP jest o niebo lepszy od modułu TNK HD. Przede wszystkim szybciej przełącza kanały i nie zdarza mu się jak w przypadku modułu TNK HD, że nie wiadomo dlaczego traci uprawnienia i trzeba go restartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie, to o ci się @fiodor rozchodzi w tym dłuuugim zdaniu...

Jeśli o mnie chodzi- jeśli nie zostanie uporządkowana lista kanałów na moim dekoderze TnKHD, a szczególnie pozycja numer 1- niedostępna, to... obiecuję, że po zakończeniu 3 wykupionych miesięcy grosza ode mnie już nie ujrzą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...