Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Powtórzę i uzupełnię moją wcześniejszą opinię:

1. Oferta cenowa TnK HD (pakiet domowy) byłaby atrakcyjna po dodaniu jeszcze TVP HD. Swoją drogą jest skandalem, że ten program nie jest dostępny w podstawowych (najtańszych) pakietach wszystkich polskich SAT. (O rozsyle DVB-T nie mówiąc).

2. TnK HD powinna być sprzedawana tak jak "zwykła" TnK- czyli jako karta dostępu niesparowana z żadnym tunerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. TVP będzie zawsze TVP... A KRRiT będzie KRRiT.

2. Dzięki parowaniu karty z tunerem platforma daje lepsze zabezpieczenie treści kanałów HD. W wyniku czego kanały są tańsze bo nadwaca nie jest narażany na koszty z tytułu piratcwa.

Może udostępniony będzie sam moduł, ale z tym radziłbym zaczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tnk hd, więc nie sprawdzę.

Ale jest kilka powodów :

1) Błędy discovery - prawdopodobne

3) Zła rozdzielczość ustawiona w telewizorze. - ?

Napisz czy już działa, może chwilowo tak było.

 

Inne kanały HD mi dobrze działają, rozdzielczość też jest poprawnie ustawiona, więc to musi być coś ze strony Discovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Was obrazac ale dla mnie ta TNK HD, to jest totalne posmiewisko. Mam TNK SD i oczekiwalem wiecej. Przedewszystkim, ze te karty beda kompatibilne!!! Oplacilem moja karte na krotko przed startem TNK HD za poltora roku i teraz nie moge zrobic upgrading ani nic. Moge sobie wziasc ta karte, do szuflady wlozyc i kupic nowa ta TNK HD za 477zl na caly rok! Po co bylo startowac z nowymi kartami??? Dlaczego nie dolaczyli nam juz klientom poprostu nowej paczki do tej starej karty, doplacilbym i tyle! W sumie za co tu tez doplacac? Za taki kanal jak Wojna i Pokoj? Czy tvn sobie zarty stroji??? Karte TNK SD kupilem tylko ze wzgledu na nSport i place za ten kanal 10zl miesiecznie, bo wszystkie inne kanaly mam na full CP i full C+! Smieszne jest to, ze sa teraz MS w RPA a na nSport, co pokazuja? Powtarzaja mecze z Champions League! Ha, ha, ha, ha!!! To juz wogole jest jakis dowcip? Czy oni maja w dzisiejszym dniu, choc jednego ogladajcego??? Pewnie nie maja praw do MS i rozumiem! Ale ludzi do RPA mogli przeciez wyslac, mogli zrobic tam studio i pokazywac wszystko na okolo MS i RPA! Zaloze sie, ze kazdy by wtedy ogladal nSport po za meczami na TVP HD! Ale nie to sa poprostu [beep]owe ciecie!!! Skandal tvn, skandal!!! Ale pewnie, zamiast w RPA studio zrobic, to lepiej Leppera i Giertycha do tvn24 zapraszac. Suuuuuper!!! Ha, ha, ha, ha!!!! Dziekuje i przepraszam wszystkich urazonych Forumowiczow! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nki w swoim zestawie też nie masz. Nie idzie dziadostwa rozdzielić co ;) Wielu ludzi oczekuje więcej za 10zł, ale niestety w tym kraju za darmo lub prawie darmo to można dostać tylko w ryja w niektórych częściach większych miast i mniejszych wsi. Skoro kupowałeś TnK SD tylko dla nSportu to masz już co chciałeś, ITI żadnego kanału nie zabrał a za 10zł oferta SD czy 20zł za ofertę podstawową (z premedytacją nie piszę tego HD) to ceny naprawdę dobre w porównaniu z konkurencję. To co boli większość to cena dekodera, jest ona niska jak na jego możliwości ale działa tylko z nką a przez parowanie nie można rozdzielić sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszne jest to, ze sa teraz MS w RPA a na nSport, co pokazuja? Powtarzaja mecze z Champions League! Ha, ha, ha, ha!!!

Ja puszczam ZDF HD, który mam darmo, następnie z innego tunera dźwięk z TVP i mam MŚ na full wypas i żadnego TnK HD nie potrzebuje. Polecam Ci właśnie takie rozwiązanie, jeśli chodzi o MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to niech oni lepiej zostawią to jak do tej pory . Czyli kto chce niech kupi dekoder i kartę zawsze można sprzedać tnk sd ja sprzedaje i kupuje tnk hd . Bo jak za 3miechy dadzą możliwość migracji do hd to ludzie którzy sprzedali sd lub kupili hd bedę psioczyć a czemu oni mają coś taniej . Mogli od razu coś dać a nie po kilku miesiącach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nki w swoim zestawie też nie masz. Nie idzie dziadostwa rozdzielić co ;) Wielu ludzi oczekuje więcej za 10zł, ale niestety w tym kraju za darmo lub prawie darmo to można dostać tylko w ryja w niektórych częściach większych miast i mniejszych wsi. Skoro kupowałeś TnK SD tylko dla nSportu to masz już co chciałeś, ITI żadnego kanału nie zabrał a za 10zł oferta SD czy 20zł za ofertę podstawową (z premedytacją nie piszę tego HD) to ceny naprawdę dobre w porównaniu z konkurencję. To co boli większość to cena dekodera, jest ona niska jak na jego możliwości ale działa tylko z nką a przez parowanie nie można rozdzielić sygnału.

 

Wlasnie! Chetnie bym wymienil TNK na pakiety tematyczne n - teraz w promocji za 54zl + nFilm 1 + 2 za 20zl. W dekoderze Technisat HD S2 sa 2 czytniki Conax wbudowane i karta n hulala by obok Multiroomu C+, CP i MTV bez problemu ale nka blokuje. Mial bym wtedy wszystko na jednym dekoderze. Moze ITI zmieni strategie, bo to bardzo glupie, co robia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI coś kombinuje z modułem CI+ ale mając takie długi raczej nie szybko go wypuszczą (a może się mylę) gdzieś tam przewija się data w okolicach września ale ta data to jest koniec doładowania i wtedy dopiero zobaczą kto kupuje Premium a kto zostaje na niższym pakiecie, a kto w ogóle olewa TnK (pełnie mało takich będzie, skoro już kupili to co mają rezygnować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszne jest to, ze sa teraz MS w RPA a na nSport, co pokazuja? Powtarzaja mecze z Champions League! Ha, ha, ha, ha!!!

Ja puszczam ZDF HD, który mam darmo, następnie z innego tunera dźwięk z TVP i mam MŚ na full wypas i żadnego TnK HD nie potrzebuje. Polecam Ci właśnie takie rozwiązanie, jeśli chodzi o MŚ.

 

Ja MS w RPA moge ogladac na HD Suisse, poniewaz mieszkam w Szwajcarii ale Cyferka z plusiem zrobila mi big prezento i wlaczyli NARESZCIE TVP HD i tu ogladam MS z polskim komentarzem. ;) nSport jestem zawiedzony. Myslalem, ze zrobia cos, jak tvn24 dla sportu a tu wystartowal teraz Orange Info i przejal ta role. Niektore programy sa dobre na nSport. Lubie tych dziennikarzy ale sama CL i te pare meczykow, ktore powtarzaja 50x w kolko, to stanowczo za malo. ITI powinna w ten kanal wiecej kasy wlozyc...

ITI coś kombinuje z modułem CI+ ale mając takie długi raczej nie szybko go wypuszczą (a może się mylę) gdzieś tam przewija się data w okolicach września ale ta data to jest koniec doładowania i wtedy dopiero zobaczą kto kupuje Premium a kto zostaje na niższym pakiecie, a kto w ogóle olewa TnK (pełnie mało takich będzie, skoro już kupili to co mają rezygnować)

 

A to ciekawe wiadomosci czytam! :) Jestem zainteresowany karta nki ale mam watpliwosci co do tego calego CI+. Najlepiej, zeby HD+ w Niemczech padl juz przed startem, to moze padnie ten caly glupi CI+. Jakis nawiedzony to wymyslil... Nie kupie nigdy zadnego dekodera z logo CI+ albo HD+! O ile dobrze ten sprytny wynalazek zrozumialem, to modul CI+ chodzi w normalnym CI ale modul CI nie chodzi w slocie CI+. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...