Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Włączono go z dniem 1 października do pakietu Ekstra HD. Albo to pomyłka z uprawnieniami kanału albo pakiet Ekstra HD powiększono o Polsat Viasat Explore. Do kompletu mogliby dorzucić jeszcze Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature i było by wtedy Ekstra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam posiadam samą kartę TNKHD chciałbym aby odbierały by kananały parowane.

Czy wystarczy zwykły moduł?

Czy jednak musi być być dedykowany moduł?

A Czy powinna być inna karta sparowana z modułem?

Lecz moja karta do tego się nie nadaje ponieważ jest nieparowane z tunerem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, viva-91_91 napisał:

Witam posiadam samą kartę TNKHD chciałbym aby odbierały by kananały parowane.

Czy wystarczy zwykły moduł?

Czy jednak musi być być dedykowany moduł?

A Czy powinna być inna karta sparowana z modułem?

Lecz moja karta do tego się nie nadaje ponieważ jest nieparowane z tunerem.

 

 

Karta - kanały parowane będą działać tylko i wyłącznie w module / dekoderze który jest przypisany do tej karty.

W żadnych innym dekoderze - module dedykowanym działać parowane nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem że jak masz kartę TNK HD ( Conax ) to parowane będą działać tylko w dekoderze / module który był parą z kartą.

 

Żaden inny dekoder / moduł nawet dedykowany dla TNK HD nie pozwoli ci odbierać parowanych kanałów.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2020 o 13:54, tomkep napisał:

Polsat Viasat Explore świeci też w TNK HD z pełnym pakietem (Domowy + Premium + Ekstra).

Natomiast od 1 listopada zamiast Polsat Viasat Explore HD, działa Polsat Viasat History HD, również z pełnym pakietem TNK HD. 

Podejrzewam, iż włączono do promocyjnie na miesiąc listopad. A być może w grudniu zamiast niego będzie Polsat Viasat Nature HD. Miło by było, gdyby operator TNK HD tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Marko 345  Pakiet start jest w NC+ na kartę. Ale skoro usunięto parowanie z TVP Dokument to znaczy ze trafi prawdopodobnie do SMART HD a skoro tak to nie można wykluczyć że będzie w pozostałych ofertach na kartę też dostępny.

Ponieważ NC+ na kartę z założenia jest ofertą z dekoderem gdzie karta jest z nim sparowana. Więc kto ma możliwość sprawdzić niech sprawdzi.

 

A mam przy okazji pytanie:

Czy w TNK HD można przejść z pakietu premium na pakiet bez opłat lub pakiet domowy HD  ? Jak tego dokonać ?

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...