Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, telewizor bez modułu normalnie odbiera TVP Info z Hot Birda. Jak masz dekoder z oferty na kartę, to możliwe, że dekoder coś blokuje. Albo po prostu masz coś uszkodzone w instalacji antenowej. Inne kanały z Hot Birda działają ? Sygnał dobry ?

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2020 o 15:56, maniek357 napisał:

Najszybciej i bez prowizji na stronie doładowań -> https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/doladowanie. Działa od razu.

Witam , czy z tej strony > https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/doladowanie  doładowanie TNK HD na przykład w sobotę , niedzielę albo święta jest tak samo szybkie jak w tygodniu pn-pt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

 

Niech mi ktoś powie jak było z ofertą TNK HD.

 

Dekodery mydelniczki i oferta, która po 1 miesiącu opłacenia umożliwiała odbiór podstawowych kanałów przez 1 rok za darmo, a potem były, że po 1 miesiącu opłacenia można było oglądać 1 miesiąc za darmo. Były jakieś oznaczenia na nie wiem dekoderach, kartach, czy jest możliwość np. po karcie sprawdzenie tego?

 

Dzięki za informację.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną kartę z dekodera udało mi się sprawdzić, ale nie wiem dlaczego z drugiego dekodera ITI 2850 po wpisaniu nr karty (poprawnie) wylatuje, że nie połączył się z serwerem, a z tego, co wiem, bo jest jakby błąd numeru karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałem wysłać sms o przypomnienie nr konta do wpłat i przyszło mi jak kolega mówi - Karta przypisana do oferty z umową. Nie wiem czasem, czy to nie była jakaś oferta typu ŚwiatHD, bo coś mi świta, że taką ofertę z dekoderem swego czasu kupowałem. Tak to jest jak po paru latach człowiek wyszukuje starych sprzętów i nie wie, co i jak :)

Zawrócę jeszcze głowę.

Nie wiem, bo załadowałem sobie dzisiaj dekoder TNK HD na miesiąc. Otrzymałem pod wieczór wiadomość o promocji, ale niestety nie jestem wstanie odczytać. Klikam zgodnie z wiadomością na OK i nagle dekoder przełącza się na program 1 TVP HD i tyle. Musze dać back i wraca do planszy - Wiadomość.

 

Jest jakaś opcja do odczytania ew. wy[beep]a wiadomości, skoro nie da się odczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, amiga77 napisał:

 

Zawrócę jeszcze głowę.

Nie wiem, bo załadowałem sobie dzisiaj dekoder TNK HD na miesiąc. Otrzymałem pod wieczór wiadomość o promocji, ale niestety nie jestem wstanie odczytać. Klikam zgodnie z wiadomością na OK i nagle dekoder przełącza się na program 1 TVP HD i tyle. Musze dać back i wraca do planszy - Wiadomość.

 

Jest jakaś opcja do odczytania ew. wy[beep]a wiadomości, skoro nie da się odczytać.

Też tak miałem na ADB 2850. Promocja dotyczyła chyba zakupu dekodera 5800. Latem w czasie burzy,  po wyłączeniu zasilania raz ładowała się do końca, a czasem dekoder się wieszał.

Dekoder pobiera dane na kanale 1TVP HD,  prawdopodobnie w zależności od wagi planszy, może to potrwać dłuższą chwilę. Przyciśnięcie przycisku na pilocie N,  czasem pomagało.

ps. przedłużyli otwarte okno na kwiecień,  jak posiada się DOMOWY HD jest trochę dodatkowych kanałów, ale nie tak  bogato jak przy START+ w nc+telewizji na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2020 o 13:56, amiga77 napisał:

Nie wiem, bo załadowałem sobie dzisiaj dekoder TNK HD na miesiąc. Otrzymałem pod wieczór wiadomość o promocji, ale niestety nie jestem wstanie odczytać. Klikam zgodnie z wiadomością na OK i nagle dekoder przełącza się na program 1 TVP HD i tyle. Musze dać back i wraca do planszy - Wiadomość.

 

Jest jakaś opcja do odczytania ew. wy[beep]a wiadomości, skoro nie da się odczytać.

Też tak miałem, musisz poczekać dłużej, ok. 1,5-3 min. i wiadomość się wczyta. Ale z tego co pamiętam to nic porywającego w zakresie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gonzales napisał:

Też tak miałem, musisz poczekać dłużej, ok. 1,5-3 min. i wiadomość się wczyta. Ale z tego co pamiętam to nic porywającego w zakresie oferty.

Domyślam się :)

 

Bardziej mi chodzi, aby "przeczytać", bo teraz za każdym razem po włączeniu dekodera mam informację o wiadomości, a dekoder jest w pokoju dziecka i szczerze stało się to dość uciążliwe :)

 

Bardzo dziękuję. Jutro sprawdzę i dam znać, czy pomogło czekanie :)

Udało się dotrwać, aby wiadomość się wyświetliła, ale też nie ma to jak pokazanie oferty, gdzie promocja obowiązywała do listopada 2019r :)

 

Rozumiem, że o takiej opcji jak kasowanie w/w wiadomości nie wchodzi w grę i na dekoderze to zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nawet w full opcji w abonamencie tam kompletnie nic nie ma wartościowego, a zwłaszcza teraz, bo nie ma żadnych wydarzeń sportowych więc nie wiem na co oni liczą - że ludzie będą im płacić za reklamy. Szkoda tych co mają pakiety canal+, eleven wykupione ze względu na transmisje sportowe chociażby naszej ligi kopaczy i innych lig. Aktualnie wszystkie kanały, to nie dość że powtórki, to jeszcze są przerywane reklamami. Najbardziej dziwi postawa operatora który nie zaproponował swoim abonentom żadnych obniżek w abonamencie za pakiety sportowe - tylko żeby kasa się zgadzała, ludzie się nie liczą.

Według mnie tylko oferty prepaid aktualnie mają sens, bo nikt nikogo nie zmusza do płacenia, a to że sobie wyłączyli jakaś śmieszną promocje #zostań w domu, to na nikim nie robi wrażenia.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.05.2020 o 10:31, tail# napisał:

... nie ma żadnych wydarzeń sportowych więc nie wiem na co oni liczą - że ludzie będą im płacić za reklamy. Szkoda tych co mają pakiety canal+, eleven wykupione ze względu na transmisje sportowe chociażby naszej ligi kopaczy i innych lig. Aktualnie wszystkie kanały, to nie dość że powtórki, to jeszcze są przerywane reklamami. Najbardziej dziwi postawa operatora który nie zaproponował swoim abonentom żadnych obniżek w abonamencie za pakiety sportowe - tylko żeby kasa się zgadzała, ludzie się nie liczą.

 

Nie wszyscy oglądają kanały sportowe - ja ich nawet nie dodaję do bukietów, podobnie jak i kanałów dla dzieci. A że mieszkam poza Polską, to interesujące dla mnie są polskie podstawowe kanały informacyjne (inne niż TVP-INFO) które wy macie na miejscu. Z kolei oferta "filmowa" interesuje mnie mniej, bo są Netflix, Amazon czy szara strefa internetu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy oglądają ale tak jak napisałem wcześniej - cześć ludzi kupiła dodatkowe pakiety tylko i wyłącznie aby oglądać transmisje "na żywo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...