Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Maksymalna data, do której można doładować kartę: 31.10.2020

 

Ja to rozumiem tak, że jeszcze 31.10.2020 będzie można zrobić doładowanie. Dlatego teraz bez problemu można doładowywać na 2 lata.

 

Spoko, wrócimy do tematu po 1 listopada i zobaczymy czy to były "bz[beep] zestawienia o zerowej wartości". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Burito napisał:

 

 

 

 Znajdź mi teraz moduł CAM CI+ TNK HD w cenie 100 zł....

Nie interesuje mnie jakaś szrotowa oferta więc i cen nie znam.Ja bym tego nawet za 100zł nie kupił.

 

2 godziny temu, zuzik1111 napisał:

To zadzwoń do cardspcośtam. Doładują ci na 2 lata. Pytałem.

 

Moglibyśmy prosić redaktorów SK o wyduszenie z ITI miarodajnej opinii na temat...

jednak z drugiej strony wiemy, że z ludzi ITI nic ( oprócz ble,ble, ble..) sensownego się nie wyciśnie bo to firma gdzie nikt nie ma wizji.

Zdanie ITI ws. ważności oferty może zmienić się w każdej chwili. W obie strony.

Ta podałes sklep o którym można wiele dobrego poczytać w internecie jak i o przygodach z nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie darmowe miesiące jeżeli po TNK SD to była pierwsza oferta w HD z dekoderami czy modułami i innej  wtedy nie było. Po drugie pełna oferta to odpowiednik chyba Ekstra w PC+ i Familijny Max HD w CP ,także czy ja wiem czy taka szrotowa. W nowszych wersjach typu Domowy tego nie ma.

5 godzin temu, maniek357 napisał:

Maksymalna data, do której można doładować kartę: 31.10.2020

 

Ja to rozumiem tak, że jeszcze 31.10.2020 będzie można zrobić doładowanie. Dlatego teraz bez problemu można doładowywać na 2 lata.

 

Spoko, wrócimy do tematu po 1 listopada i zobaczymy czy to były "bz[beep] zestawienia o zerowej wartości". 

 

Właśnie, na ile miesięcy będzie można doładować kartę w październiku, czy nawet we wrześniu? W TNK SD był podany chyba konkretny termin. Jeżeli takiego terminu nie ma, być może będzie tak, jak z nowszymi ofertami, czyli termin będzie przekładany o rok.

Edytowane przez Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na co oni liczą? Że wszyscy pre-paid-owcy z TNK HD, NNK i nc+ TNK - Domowy+ zgodnie przejdą na abonament? Chyba w marzeniach! :lol2: Jak nie chcą mojej kasy to nie - Pan Solorz ucieszy się z dodatkowych 20 zł ode mnie. :P

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @wuzel.

Ja też ubolewam, że niektórzy tu piszący biorą się za ocenę ale ich mentalność i brak wyobraźni nie pozwala na obiektywizm.

Nie dociera do takich, że pewne zjawiska czy fakty oceniać trzeba odnosząc się do czasu ich występowania , a nie na stan aktualny.

Jeśli przypomnimy wejście do sprzedaży dekodera HD  za 299   (gratka w tamtym czasie) z fajnym pakietem za 2 dychy, DVBT (nowe), które dawało wolność w dysponowaniu prepaidem bo nie było przymusu bieżących doładowań. Oczywiście, każda oferta nie pielęgnowana ulega zużyciu. Niemniej ludzie są na ogół inteligentni i wyciskają coś dla siebie.

Karty z tej oferty nadal są rarytasem i "chodzą" po 150 zł. I lepszego prepaidu w Polsce nie było. Jedynie TnK SD  do porównania...

Niektórzy sądzą , że gdyby Fiata 126p  ocenili jako kupkę toczącego się złomu to oglądając jakie auta dziś na ulicach  przypisywaliby sobie rację.A to tylko brak wyobraźni i przejaw głupoty...bo to autko wypadałoby oceniać w czasie kiedy było rewolucją na rynku dla wielu kierowców.   jego przydatność przymierzać do tamtych czasów.

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2020 o 22:11, czerstwy napisał:

Dodatkowo moduł można sprzedać spokojnie za ponad 100zł. 

 

Uwierz Kolego, że nie jest to takie proste. Mam nieaktywowany zestaw NNK z modułem nCAM z pakietem kanałów na 3 miesiące bez opłat (odpowiednik pakietu Extra+ z niewielkimi różnicami w ofercie programowej) i zainteresowanie prawie żadne. A sam pakiet w doładowaniu na taki okres to kwota 179,30 zł. Ciężko to sprzedać nawet za 250 zł. 

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, torre24 napisał:

Mam dwie karty TnK SD jak mniemam (te z małą kartą do wyłamania). Co mogę z nimi zrobić czyli jaka ofertę uruchomić, jeśli to oczywiście możliwe?

Zadzwonić na 22 430 77 77  i tam migrować kartę do Smart HD+. Ten kontakt konieczny bo niektóre karty SD mogą być wyłączone (pech).

Mnie taki się nie zdarzył i nawet najstarsze po takiej migracji na sucho (konsultant przenosi w systemie) mozna  opłacać już jako Smart HD+ na przypisane wcześniej do tej karty konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie 20-25 pln / mc, w klonach na kartę od ITI, naprawdę nie ma co oglądać. Na próbę doładowałem w grudniu i byłem mocno rozczarowany, oprócz Planete i Ale Kino - reszta to jakieś dziwadła tematyczne i propagandowa papka stajni TVN. Nie wiem czym tu się podniecać, że oferta powoli kończy działalność - widać ostało się paru klientów i biznes już się nie opłaca.

?

Może w pakiecie Komfort jest lepiej, ale - tak myślę - większość klientów ładuje jak najtańszy pakiet. Może gdyby zrobili doładowania liczone na dni-tygodnie a nie miesiące coś by drgęnło w ilości abonentów. 

Edytowane przez Max Taadjen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin_M napisał:

 

Uwierz Kolego, że nie jest to takie proste. Mam nieaktywowany zestaw NNK z modułem nCAM z pakietem kanałów na 3 miesiące bez opłat (odpowiednik pakietu Extra+ z niewielkimi różnicami w ofercie programowej) i zainteresowanie prawie żadne. A sam pakiet w doładowaniu na taki okres to kwota 179,30 zł. Ciężko to sprzedać nawet za 250 zł. 

zacytowałes tylko część  postu w którym pisze o modułe najnowszym z kartą Cayman.Tym modułem jest wieksze zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Max Taadjen napisał:

W cenie 20-25 pln / mc, w klonach na kartę od ITI, naprawdę nie ma co oglądać. Na próbę doładowałem w grudniu i byłem mocno rozczarowany

Ma Pan absolutnie rację. Cena 24,95 za Start+ HD to przejaw kompletnej arogancji operatora. Im nie zależy na funkcjonowaniu tej oferty tylko na pozbyciu się złomu poenkowego.

Jednakże jak ktoś ma odrobinę oleju w głowie kupuje Arivę za 50 zł i 5 kart po 10 i ma rok ogladania z okładem.

Wtedy cena do zawartości jest OK.

To taka zasada tak Kuba Bogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy nt. doładowań do TNK HD. Sorry, jak się wstrzeliłam w inny temat.

Na samym początku stycznia wpłaciłam przelewem na indywidualne konto TNK HD sumę za 6 m-cy pakietu Premium. Dziś jest 23 stycznia, a na telewizorze nadal stan z poprzedniego doładowania sprzed pół roku. I teraz konsternacja - czy zmieniły się zasady doładowań?  Bo ja po prostu na czuja (co 6 m-cy) wysyłam ze swojego konta kasę na zapisany w moich bankowych ustawieniach adres, czyli Bank Polska Kasa Opieki S.A. - Bank Pekao S.A., Warszawa, Grzybowska Street 53-57, SWIFT PKOPPLPWXXX i dane beneficjenta: Cyfrowy Dom Sp. z o.o. 02-758 Warszawa, Al. Gen. W. Sikorskiego 9 i indywidualny nr konta bankowego.

Pieniądze zostały przesłane na 100%. Niemałe. Niestety, od banku już nie należy dochodzić, co się dalej dzieje z kasą. Pieniądze dawno powinny zostać zaksięgowane, bo mój bank się nie opitala pod względem szybkości przesyłania.

Coś mnie ominęło? Jakaś pocieszająca lub jakakolwiek rada?

Edytowane przez zeda23
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze konta nic się nie pomyliłaś? Cały czas opłacasz ten sam pakiet? Jeżeli tak, to pozostaje Ci zadzwonić na infolinię w celu wyjaśnienia sprawy. Przelew bankowy powinien być zaksięgowany w ciągu 48 godzin. Nawet poczta obecnie w takim tempie realizuje przelewy. Sprawdzone osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wuzel, Burito.

Nie, nic nie pomyliłam w numerze, bo tak jak pisałam wcześniej, mam zapisanego tego adresata ze wszystkimi danymi jako ustawieniach w moim profilu bankowym. Tzw. "partner". Ostatnim razem zrobiłam przelew na te dane przed 6 miesiącami.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeda23

Powiadomienia o przedłużeniu ważności doładowania niestety nie dostaniesz. Chyba, że doładowanie takie opłacisz gotówką w APS-ie Platformy CANAL+ to wówczas dostaniesz tam jego papierowe potwierdzenie i na nim będzie też podana data ważności tego nowego doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...