Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Strony niezaktualizowali... Na jednej stronie jest 31-03-2021, na innej 31-10-2020, bajzel mają.

Jak dla mnie, nadal obowiązuje Przewodnik po ofercie obowiązujący od 20 września 2010, a w nim jest jasno napisane:

 

Cytat

Zmiany Przewodnika po Ofercie Telewizja na kartę HD
1. Cyfrowy Dom zastrzega sobie prawo do zmian Przewodnika po Ofercie Telewizja na kartę HD.
2. Zmiany Przewodnika po Ofercie Telewizja na kartę HD komunikowane będą Użytkownikom poprzez
podanie do publicznej wiadomości. Komunikaty o zakresie przedmiotowych zmian publikowane będą w
dzienniku ogólnopolskim i na stronie internetowej www.telewizjanakarte.pl, z co najmniej 30 dniowym
wyprzedzeniem.

Na w/w stronie żadnego komunikatu o zmianie przewodnika nie ma. Więc póki co - ma działać. Jak opłacisz (np. przelewem) na 10 lat, to masz prawo się domagać dostarczenia usługi - zrobiłeś wpłatę w dobrej wierze, kierując się informacjami z przewodnika, który nie specyfikuje daty zakończenia usługi. Tyle w temacie.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Burito napisał:
Trochę to niepoważne podejście do użytkownika TNK HD, bo takie wyłączenie/wygaszenie oferty powinno być poprzedzone jakąś informacją ze strony PC+.

Dlaczego niepoważne? Mają jeszcze 9 miesięcy na poinformowanie. Na stronie doładowań info już jest. Wrzucą jeszcze baner na stronę PC+, może wyślą jakieś info na dekodery i tyle. W "Faktach" TVN raczej nie będą tego ogłaszać. :)

Czy dobrze myślę? Doładowanie 31.10.2020 karty TNK HD na rok, da pakiet bez opłat ważny do 31.10.2022? :)

Btw... w NNK też ta sama data graniczna doładowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek357, ale ja nie muszę wchodzić na stronę, za pośrednictwem której są realizowane doładowania TNK HD, NNK HD i innych tego typu ofert. Zresztą, zawsze doładowuję na indywidualne konto. Była strona TNK HD, gdzie m.in. można było sprawdzić ważność doładowań, wchodzące w skład kanały itp. Niestety, ale "wyleciała w kosmos", bo kto by się przejmował jakimiś użytkownikami "nieabonamentowymi". Cały czas mieli nas w "4 literach". Tak jak @tomkep napisał nas obowiązuje "Przewodnik po Ofercie Telewizja na kartę HD".

Z drugiej strony, te dekodery i moduły CAM z oferta TNK HD nie kosztowały mało...

Edytowane przez Burito
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Burito napisał:

[...] te dekodery i moduły CAM z oferta TNK HD nie kosztowały mało...

 

Z tego, co pamiętam, moduły CAM ze sparowanymi z nimi kartami w ofercie TnK HD oraz nNK HD kosztowały chyba 199 zł, podobnie jak obecnie moduł CAM CI+ z kartą Cayman dla oferty "nc+ telewizja na kartę". :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Conax przechodzi powoli do historii? Bo nie ma innego wytłumaczenia.

 

Godzinę temu, maniek357 napisał:

 

Czy dobrze myślę? Doładowanie 31.10.2020 karty TNK HD na rok, da pakiet bez opłat ważny do 31.10.2022? :)

 

W zasadzie można to teraz sprawdzić doładowując kartę, czy pakiet bezpłatny przedłuży się do lutego.

Za moduł TNK HD cena 200zł, za dekoder nie pamiętam. Info może wywołać popłoch. Trzeba obserwować portale aukcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, którym się udało na dłużej doładować po prostu operator, czyli PC+ zwróci środki za okres różnicy pomiędzy czasem, na jaki doładowali konta, a datą zakończenia egzystencji usługi. :-(

Wiadomo było, że te starsze oferty prędzej, czy później operator wygasi. Pewnie będą oferty migracji na abonament ze sparowanym zestawem z TNK HD+/NNK HD+? :-)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conax zostaje i to nie ma nic wspólnego z wygaszaniem starszych ofert TNK na Conax. Jest jeszcze przecież z kartami Conax oferta TNK Smart HD+, NC+ TNK, TNK Mix, Świat HD+ :-)

No i zestawy abonamentowe PC+ na Conax i dekodery ADB, czy to wydawane przez operatora, czy też własnościowe, zmigrowane z ofert TNK na abonament PC+. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak dla TNK HD doładowanie na 1 miesiąc za 19.90 do 31.X.2020 daje nam opcje odbioru "Pakietu Bez Opłat"  do 30.X.2021 oczywiście teoretycznie 

 

Śmiano się z Camelów a tu Conax tez po woli jest wygaszany

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Barti napisał:

 

Z tego, co pamiętam, moduły CAM ze sparowanymi z nimi kartami w ofercie TnK HD oraz nNK HD kosztowały chyba 199 zł, podobnie jak obecnie moduł CAM CI+ z kartą Cayman dla oferty "nc+ telewizja na kartę". :roll:

 

Ja kupiłem moduł TNK HD z drugiej ręki, kupę lat temu i dałem wtedy z 300-350 zł. Faktycznie "mydelniczki" były tańsze.

 

12 godzin temu, czerstwy napisał:

Ile kosztowały te dekodery czy moduły? W tej ostatniej ofercie to jeszcze miesięczny abonament wcale nie małego pakietu. Dodatkowo moduł można sprzedać spokojnie za ponad 100zł. Faktycznie, na obecne ceny to majątek.

 Znajdź mi teraz moduł CAM CI+ TNK HD w cenie 100 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maniek357 napisał:

Są tak jakby 2 grupy ofert parowanych. Pierwsza to TNK HD i NNK (ważność do 31.10.2020). Druga grupa to nowsze oferty NC+ telewizja na kartę z pakietem Domowym+ lub Start+ (tu ważność do 31.03.2021).

Wyłącznie domniemania. Bawmy się zatem...

Nikt od operatora nie zajmuje stanowiska, a BOK tych prepaidów nic nie wie.

Na stronie PC+ jest informacja, że TNK HD ważna do wyczerpania zapasów w handlu... (cokolwiek to znaczy)

Po drugie...skoro zestaw 12 miesięczny Start+  można aktywować do 31.10. 20 to ten tzw. koniec wypadałby 31.10. 2021.

Sam operator w totalnym bałaganie nie wie jak zakończyć sprawę... jednak wycięcie prepaidów wydaje się być głupotą tym bardziej, że Conax pozostanie.

 

Znamy wolę tzw. unifikacji systemów kodowania. Jak wpłynie to na ofertę prepaid?  Niewykluczone, ze prepaidy zostaną (tak jak kodowanie Conax) a kanały bedą sparowane i dostępne tylko z zestawów.

Tu źle wróży sytuacja Eski i Voxa, które wycięte tym sposobem z oferty Smart HD. I sadząc po tym , że pozostałe na rynku startery tej oferty potaniały można przypuszczać, że nie wróży się im przyszłości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta od dawna nieatrakcyjna - chyba że dla importerów szrotu z Chin, w którym pracują karty nieparowane. Niedawno doładowałem z ciekawości kartę w pakiecie podstawowym i naprawdę nie było co oglądać. Nie wiem skąd to zdziwienie, że wyłączą temat pepaidów, skoro chętnych na to nie ma - bo kilku zapaleńców z Forum to nie jest atrakcyjna baza klientów.

Po prostu rządzi wolny rynek i kapitalizm.

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prepaid w takiej formie jak TnK i spółka jest generalnie dla operatora "bezobsługowy" i sensownych powodów, żeby go wyłączyć nie ma.

Przy obecnej sytuacji na rynku zdecydowanie lepiej mieć chyba nawet jakieś małe dodatkowe przychody z tej formy dystrybucji niż nie mieć ich w ogóle.

Jestem jednak w stanie sobie wyobrazić, że jakieś mądre głowy stwierdzą, że aby nagonić abonentów dla nachodzącej uslugi OTT pozbędą się prepaidu via sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam aktywowałem ok. setki kart (a w szufladzie jeszcze z 40) i chętni są. Na wyjazd do pracy, starsi z problemami DVBT czy miłośnicy np. żuzla . Ostatnio do Niemiec poszło 7.

Nie nadążam z organizacją takich "zużytych" na doładowania.A doładowanie z Polski czy Europy płynie do kasy ITI.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maniek357 napisał:

Są tak jakby 2 grupy ofert parowanych. Pierwsza to TNK HD i NNK (ważność do 31.10.2020). Druga grupa to nowsze oferty NC+ telewizja na kartę z pakietem Domowym+ lub Start+ (tu ważność do 31.03.2021).

Mała poprawka z mojej strony. Sprawdziłem NC+ telewizja na kartę z pakietem Domowy+ i tam data graniczna doładowania to 31.10.2020. Czyli wszystkie oferty z pakietem Domowym są do tej daty. A oferty z pakietem Start+ j.w. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń do cardspcośtam. Doładują ci na 2 lata. Pytałem.

 

Moglibyśmy prosić redaktorów SK o wyduszenie z ITI miarodajnej opinii na temat...

jednak z drugiej strony wiemy, że z ludzi ITI nic ( oprócz ble,ble, ble..) sensownego się nie wyciśnie bo to firma gdzie nikt nie ma wizji.

Zdanie ITI ws. ważności oferty może zmienić się w każdej chwili. W obie strony.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie każe dzwonić skoro nie potrzebujesz długiego doładowania..nie pisz tylko bzdurnych zestawień o zerowej wartości (że nie można)... a to, ze nie zrozumiałeś tekstu. Smutne.

Sposobów na doładowanie jest kilka i ten ze strony C+ nie jest jakimś wzorcem... bo Regulaminy ofert dopuszczają opłaty inne niż na tam określone. Ściśle określone.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...