Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jednego, ale tak się go niefajnie obsługuje, że żal... Że nie wspomnę braku konfiguracji disecq (jak nie masz HB na 1 porcie, to umarł w butach), muleniu na starcie (niby działa, a nie działa) i pewnie jeszcze z parę innych kwiatków. Sugerujesz, że będzie alternatywne oprogramowanie? Z tego całego sprzętu w prepaidach NC+ najbardziej mi pasowała mydelniczka na orginalnym sofcie.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie ogarniam, jak kupuje dekoder z kartą to dają na 1 miesiąc pełną ofertę c+.......i co później już nie można?

Można naszą ekstraklasę oglądać w prepaidzie?

Jaka oferta w takim razie prepaid jest najkorzystniejsza?

Jaki dekoder polecacie do 200pln?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta prepaid na naszym rynku jest tak nieczytelna dla klienta ze jakieś spece od marketingu zrobili by tu dobrą kasę.

Znalazłem dekoder adb 5800s z pakietem start + na 12msc za 220pln.Dobra jest ta oferta?

Gdzieś czytałem że świecą eurosporty w prepaidzie jak to ugryżć?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@norbert75 - wedle życzenia :mrgreen:

 

W starszej ofercie NC+ Mix / Świat HD była opcja że po wykorzystaniu darmowego promocyjnego miesiąca mogłeś:

 

1. Doładowywać pakiet Domowy HD+ nie mylić z pakietem Domowy HD.

2. W pakiecie Domowy HD+ były Eurosport HD i Eurosport 2 HD na doładowanie za 24,99 zł miesięcznie.

3. Zestawy karta sparowana z dekoderem - praktycznie używanych nie dostaniesz. Nowych tym bardziej.

4. Nawet jeśli kupisz samą kartę gdzie możesz doładować Domowy HD+ to i tak ci 2 x Eurosport HD w dekoderze np. Ariva 100 działać nie będą. Oba są parowane. Reszta oferty działa.

 

 

 

Jak masz zestaw TNK HD / N na Kartę ( używany dekoder i karta z kompletu ) to masz:

1. Domowy HD tu masz Eurosport 1 HD - doładowanie 19,99 zł

2. Premium HD - 19,99 zł

3. Extra HD - tu masz Eurosport 2 HD - 19,99 zł

4. Tu musisz wszystkie 3 pakiety doładować żeby mieć 2 x Eurosport HD.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jak masz zestaw TNK HD / N na Kartę ( używany dekoder i karta z kompletu ) to masz:

1. Domowy HD tu masz Eurosport 1 HD - doładowanie 19,99 zł

2. Premium HD - 19,99 zł

3. Extra HD - tu masz Eurosport 2 HD - 19,99 zł

4. Tu musisz wszystkie 3 pakiety doładować żeby mieć 2 x Eurosport HD.

 

Tweed77 dzieki za info,tym mixem nie zawracam sobie nawet głowy bo nie do zdobycia.

Natomiast do  TNK HD/N na karte,jaki dekoder najlepiej zakupic,tą mydelniczkę ITI 2850 plus karta 1652???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły w NC+MIXie są takie same jak w TNK HD/NNK, a więc Conax, ale parowany sprzętowo.

 

Ostatnio na zestawy NC+MIX i starsze Świat HD (po N-ce) nie przychodzi info o numerze konta, więc nie do końca jest jasne, czy promocja na prepaid z pakietem Domowy HD+ w tych zestawach nadal obowiązuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...