Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się dołączę z pytaniem o National Geo. People w TNK HD. W tym nowym pakiecie Komfort+ są 3x NG, w SMART HD+ z aktywnym Multi+ też jest, a czy NG People działa w TNK HD i jeśli tak to od którego pakietu?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.
Posiadam moduł TnK HD (zalega w szufladzie).
Czy istnieje możliwość odbioru niezależnego na dwóch telewizorach poprzez rozdzielenie sygnału jakimś spliterem, coś w stylu Clone+?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a wydawało mi się, że samą kartę wkładałem do innego dekodera, bo mam Opticuma X7 i miałem odbiór programów.

 

Masz rację, prawie wszystkie kanały z tej oferty działają na Opticum w wersji HD (chyba bez Eurosportu, jeśli jest w ofercie). A gdybyś dokupił drugi Opticum X7 lub np. 403p, 402p to łatwo podzielisz kartę na dwa dekodery połączone między sobą przewodem 3-żyłowym poprzez złącza RS 232 w układzie połączeń 2-3, 3-2, 5-5, w tzw. homesharingu (chyba do tego jest jednak potrzebny alternatywny soft w obu Opticumach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, w tym drugim nie potrzeba karty, ale aby działał, ten pierwszy musi być w stanie włączonym (był Opicum, który przekazywał uprawnienia w stanie "standby", ale był to dekoder w wersji SD, a nie HD, być może są nowsze, które też mają taką możliwość).
Jeśli chodzi o kabel, to ja miałem kiedyś takie rozwiązanie z wykorzystaniem kabla "null modem", który przeciąłem na dwie części i połączyłem odpowiednio tylko trzy wskazane końcówki z dowolnym przewodem 3-żyłowym (może być również wielożyłowy, ale wykorzystuje się tylko 3), który przeciągnąłem między pokojami przez otwór w ścianie i pod listwami przypodłogowymi. Taki kabel "null modem" można kupić na znanej aukcji internetowej a w wersji z przeplotem służy np. do wgrywania oprogramowania do takich dekoderów z wykorzystaniem komputera, który posiada wejście RS-232.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...