Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

To na pewno TNK HD wtedy jeszcze nie było N na kartę jak brałem to.... Dzięki wielkie za pomoc...

[beep]a dzwoniłem i jednak N na kartę nie TNK.. dekoder nie na sprzedaż bo co będę oglądał :)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy ktoś się orientuje jaka jest procedura doładowania TNK HD tak, aby były aktywne 3 pakiety: Domowy HD, Premium HD i Ekstra HD?
Czy najpierw trzeba wpłacić pieniądze na konto czy pakiety trzeba uaktywnić przed zrobieniem przelewu?
Chodzi o to aby rozliczyli to jako 3 pakiety na 1 miesiąc a nie doładowanie Domowego HD na 3 miesiące.

I czy wiecie czy moduł TNK HD CAM jest jednostrumieniowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy ktoś się orientuje jaka jest procedura doładowania TNK HD tak, aby były aktywne 3 pakiety: Domowy HD, Premium HD i Ekstra HD?

Czy najpierw trzeba wpłacić pieniądze na konto czy pakiety trzeba uaktywnić przed zrobieniem przelewu?

Chodzi o to aby rozliczyli to jako 3 pakiety na 1 miesiąc a nie doładowanie Domowego HD na 3 miesiące.

Najpierw doładowanie, potem aktywacja. :)

 

I czy wiecie czy moduł TNK HD CAM jest jednostrumieniowy?

Tak, jedno. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że mamy przechlapane. :(

 

Dzisiaj Dzial Przedluzen powiedzial ze w listopadzie wycinaja WSZYSTKIE Cameleony i Conaxy i daja nowe dekodery z Caymanem. Jest w dziale o przedluzeniach. Jezeli to sie sprawdzi a raczej tak bo infolinia nie zaprzecza a mowi ze nie ma informacji a juz pol roku temu bylo mowione ze rzarzad nc+ przygotowywuje zmiany na swieta, to nie dotrwa.

 

MA BYC OBOWIAZKOWA WYMIANA.

 

Dostanie sie wifiPremium z Caymanem

chodzi o to ze od nowego roku wylaczaja na kanalach ktore oferuja kodowanie dla Cameleonow i Conaxow zostawiajac tylko Cayman

obecnie na kanalach sa 3 kodowania, a docelowo ma byc jedno

 

wiec do konca roku wymiana mediaboxow, turbaczy, pacow i innych

 

Koniec Conax tuż, tuż... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie wymieniane.Za dużo sprzętu TNK HD /NNK HD oraz modułow które przeszły na abonament jest w obrocie.Conax nie został oficjalnie w pełni upubliczniony na lewo.Nasze oferty są nie zagrożone .Dalej z prepaid przejdziesz na abonament bez żadnego ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Chcę dokonać zakupu zestawu startowego karta + moduł oferty TNK HD (jak poniżej), mam 2 pytania:

1- czy moduł i karta będą sparowane ?

2- w jakim systemie kodowania jest moduł CAM, Nagra czy Conax ? bo inną z ofert jaką posiadam Smart HD+ jest w systemie Conax i karta z modułem nie są parowane.

 

https://www.euro.com.pl/tunery-telewizji-satelitarnej/nc-modul-ci-z-karta-1-m-c-na-start.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI-vGhmKH31QIVXmQZCh0gHA7QEAQYAiABEgIQZvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CMT3mp6h99UCFVdPGAodoYoGdw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest z tego co piszesz wymagany zakup kompletu.

Po miesiącu od aktywacji karty, mogę podjąć decyzję przejścia na abonament, czy wtedy:

- mogę to załatwić w punkcie sprzedaży ( czy wtedy przepiszą mi moduł i kartę pod ofertę, np. Extra+ ?

Piszę dlatego, że system Conax działa w moim tv bez zarzutów, ale skoro jest system Nagra (tutaj opinie na forum są różne, w związku z tym lepiej zakupić na własność, a później zadecydować co dalej..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie korzyścią jest po miesiącu możliwość podpisania umowy na 12 miesięcy, a nie na 24 jak w standardowej umowie z dzierżawą modułu i karty od nc+.

Czy pakiet Extra+ w ramach tych w/w ofert różni się ilością kanałów czy jest to ta sama oferta tylko 10 zł tańsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie korzyścią jest po miesiącu możliwość podpisania umowy na 12 miesięcy, a nie na 24 jak w standardowej umowie z dzierżawą modułu i karty od nc+.

Czy pakiet Extra+ w ramach tych w/w ofert różni się ilością kanałów czy jest to ta sama oferta tylko 10 zł tańsza ?

To jest ta sama oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna zaleta na +

W regulaminie dostrzegłem zapis, że po 12 miesiącach (w okresie nieoznaczonym umową) opłata wzrasta do 90 zł / m-c (trzeba pilnować, aby umowę przydłużyć l złożyć wypowiedzenie miesiąc przed końcem).

A jak to wygląda w przypadku umowy po 24 miesiącach, czy również opłata wzrasta czy umowa przekształca się na czas nieokreślony o tej samej kwocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie planuje, umowę podpisać na 12 miesięcy, a później czas pokaże..

Zastanawiam się jeszcze nad pakietyzacją kanałów, czy w trakcie tego roku nie dokonają zmian dla klientów, którzy biorą sprzęt od nich w dzierżawie względem osób, którzy posiadać będą sprzęty własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...