Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie, na podanej stronie do sprawdzenia salda  https://ssl.telewizj...doladowania.php po wpisaniu numeru karty TNK HD pojawia się komunikat "dane niepoprawne". Muszę teraz doładować i chciałem to zrobić jak zawsze przez sprzedawcę na Allegro, ale teraz już sam nie wiem, czy to doładowanie wejdzie skoro, nie mogę sprawdzić stanu tej karty. :-|  Aktualnie mam pakiet bez opłat...

 

Schowek01_aaehenh.jpg

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym was poinformować, iż spółka "ITI Neovision S.A." przejmuje spółkę "Cyfrowy Dom Sp. z o.o."
Pod poniższym linkiem oficjalny komunikat platformy nc+, ze szczegółami połączenia spółek do pobrania w PDF-ie:

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/plan-polaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zmienia się właściciel spółki, rozumiemy. Tylko dlaczego jako użytkownicy prepaid TNK HD zostaliśmy pozbawieni wglądu w stan doładowania czy też innych informacji powiązanych z kontem użytkownika? Oferta Tnk HD nadal funkcjonuje więc jeśli następuje np. jakaś zmiana platformy online, rozliczeń itp. to chyba powinna pójść jakaś informacja. Na dobrą sprawę w zasadzie nie wiadomo do kogo zwrócić się np. z reklamacją  :-| Na chwilę obecną to taka oferta widmo, niby jest ale oficjalnie nigdzie nie znajdziesz jakiejkolwiek informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem nieprawidłowości dotyczącej odczytu stanu ważności karty. Migrowałem z TNK SD na TNK HD i na tej stronie sprawdzam swoją kartę nie angażując nikogo od kogo odkupiłem kiedyś tę kartę. To ta strona i działa na sto procent do dzisiaj: https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php

Edytowane przez librus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ jest niepoważna, tyle czasu już minęło a dalej strony jak nie było tak nie ma. Sprawdzić ważności też się nie da, dodzwonić też to ma być poważna firma? Nikt nic nie wie a co miesiąc dostają prawie 60zł! Ostatni raz doładowałem i spadam do Polsatu. Skoro swoich klientów mają gdzieś to jedyne co mi pozostaje to głosować portfelem. Nie godzę się na takie dziadostwo i lekceważenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie.

Padł mi dekoder 2850 (startuje pokazuje się plansza nc+ informacja, że musi pobrać aktualizację niby startuje, ale wywala błąd i restart i tak w kółko). Jeśli go dam do przerobienia na enigme to będę miał tylko te kanały co w smart hd+ tak? (Chyba, że ktoś zna sposób ożywienie tego dekodera to będę bardzo wdzięczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy sposób sprawdzania ważności pakietów w parowanych ofertach na kartę !

 

SMS - WYŚLIJ WIADOMOŚĆ SMS

NA NUMER (+48) 725 72 72 72 Z NUMEREM KARTY

 

W odpowiedzi dostajemy ważność doładowania, nr konta. Karta dostaje też odświeżenie uprawnień. Bardzo fajny pomysł, ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy :)

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy sposób sprawdzania ważności pakietów w parowanych ofertach na kartę !

 

 

W odpowiedzi dostajemy ważność doładowania, nr konta. Karta dostaje też odświeżenie uprawnień. Bardzo fajny pomysł, ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy :)

Czy ten SMS jest płatny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest też nowa strona... ⬇

http://ncplus.pl/telewizja-na-karte#na-karte-hd

... a na niej w pakiecie Domowym HD kanały tematyczne od ITI/C+. :brawo:

 

Oczywiście nie mogło się obejść bez wpadki. TVP 1 HD jest w pakiecie.... Premium HD :). Chyba chodziło o TVP HD?

W pakiecie bez opłat jest Polsat News, co chyba jednak też nie jest prawdą (był w nim Polsat News 2).

Po co w TNK HD umieszczono odnośniki do

Jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałe...

Nie ma opisu aktywacji pakietów SMS-em...

Dla mnie brak możliwości sprawdzenia ważności pakietu przez internet to krok w tył.

Ale ogólnie rzecz ujmując - wreszcie doprowadzili to do jako takiego porządku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości sprawdzenia pakietu przez internet to jedno, dwa to brak dostępu do numeru rachunku na który wpłacałem doładowania. Nie mam już tego numeru na koncie bankowym i skazany jestem na doładowania przez Allegro. Mogliby chociaż w tym sms-ie podać nr do wpłat. W menu dekodera też nie za bardzo mogę te dane odnaleźć. Skoro jest już strona to powinna być możliwość całościowego wglądu w konto prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...