Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Czy te kanały znajdę w wyższych pakietach (domowy, premium, extra)?

 

Food Network HD

Nowa TV

8 TV

Fokus TV

 

Polsat News HD

Super Stacja

TV Republika

Polsat Cafe HD

Polsat Play HD

Polsat Film HD

Polsat Romans

Polsat Jim Jam

ATM Rozrywka

CI Polsat

Disco Polo Music

Polsat Viasat Explore

Polsat Viasat History

Polsat Viasat Nature

 

NatGeo People

Active Family

Wellbeing

Motowizja TV

Fightklub HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie oglądam kanał WP w TNK HD na module nCam HD z opłaconym pakietem Domowym HD. Nie wiem, kto tu pisze, że ten kanał mu nie działa, ale na pewno nie ma TNK HD albo ma tylko, że pakiet bez opłat, w którym kanał WP nie działa.

Ps. Info własne.

@maniek357 na oficjalnym forum ncplus też podałem taką informację. Gdyby była nie prawdziwa, to bym takich postów nie pisał. Pablo82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam >Mam pytanie do użytkowników najwyższego Pakietu Extra HD w TNK HD 3X19,90

Czy macie dostęp do któregoś z tych 21 Kanałów

Polsat film/romans/Play/JimJam/Food/Cafe/DiscoPoloMusic/crime/History/Naturar/Exploer/News  Superstacja.tv Republika.tv Weiding NatGeopepol FithKlub MotoWizja DTX Activ Family TNT

Przepraszam za błędy. Poproszę o odpowiedz   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Reszta stacji Polsatu w tym Disco Polo Music to w opcji na kartę odbierzesz tylko na sprzęcie Cyfrowego Polsatu, Moduł lub też ich dekoder trzeba tylko poszukać na portalach aukcyjnych, ale w CP możesz sobie wykupić praktycznie wszystko nawet HBO są dwa podstawowe pakiety Mini HD i Familijny HD i do tego drugiego się dobiera http://www.cyfrowypolsat.pl/strefa-abonenta/telewizja-bez-umow.cp :) mi również zależało na dostępie do Disco Polo Music a w TNK HD go nie ma, więc szukałem w necie  i znalazłem Moduł CP Pree paid jedyny minus to taki że nie działają kanały podstawowe po okresie który się wykupiło, jedynie te Reklamowe i stacje Radiowe grają :)

Edytowane przez michalzgierz1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Liczę ze to jednak przebudowa grubsza serwisów www operatora.TNK HD i NNK HD są najlepszym prepaidem jaki zrobiono= cena w stosunku do ilości kanałow. Za 60zł mam wszystko to co mnie interesuje bez zobowiązania.PS jakoś tydzien niecały temu miałem dostep dziś patrzę problem.Wychodzi ze w ciągu kilku ostatnich dni zrobili coś

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że NNK i TNK HD nie ma w ofercie Operatora nc+, są to archiwalne oferty utrzymywane dla tych co je wykupili, nie będzie ich na stronach www.

 

Również obecna oferta "nc+ telewizja na kartę" kończy swoją ważność z dniem 31.10.2019 i wszystkie zakupione moduły CI/CI+ oraz dekodery Pace, mydelniczki i 5800s/sx z tą ofertą przestaną być aktywne chyba, że migruje się na abo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem nie ma zadnej daty wyłącvzenia tych ofert TNK HD i NNK a wiec dostep do oferty i sprawdzania stanu działania usługi musi być>Nie dostałem zmiany regulaminu że nie bede mogł sprawdzić czy opłacac.

 

Usługi: TNK HD i NNK HD nie zostały wycofane są cały czas dostepne : ba idzie znaleźć nowe dziewicze zestawy/Brak podglądu na www = brak spełnienia warunków świadczenia usługi.(nijak ma się to do rzeczywistości.) Apeluję do Satkuriera by sprawdzil co jest

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały wycofane przez Operatora, a że ktoś kupił wcześniej i teraz sprzedaje to nic nie zmienia, oczywiście działają bo Operator nie zastrzegł daty zakończenia usługi, więc ma obowiązek ją świadczyć, chyba, że wyda nowy Przewodnik-Regulamin i tam poda datę zakończenia usługi.

 

Sam mam N na Kartę i tam jest tylko odnośnik do strony www.n.pl której już dawno nie ma...ogólnie pozostałość po n-ce, którą nikt się nie zajmuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna( zeszłego tyg ) działala strona TNK HD i NNK HD.Dla obu ofert było aktualizowane, co działą, nawet dopisane było TTV HD.Dało się sprawdzić status i ok. A od wczoraj widzę że juz niema.Dobrze będzie jak media  oficjalnie  zapytają co jest grane.Satkurier zapytacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...