Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie spróbowałem aktywować SMS-em kartę TNK HD z numeru z którego już aktywację robiłem i ku mojemu zdziwieniu NC+ kartę z modułem aktywowało... Wreszcie!!!

 

Wszystko, łącznie z zaświeceniem kanałów zajęło poniżej 3 minut.

 

Kiedyś, o ile pamiętam przychodził SMS zwrotny, że aktywacji nie można dokonać, co mogło świadczyć, że karta jest nowa. Lepiej już tak nie sprawdzać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam.
Posiadam dwa zestawy TNK HD z pakietem DOMOWYM HD na dekoderach 2850ST.  Wiem, że "otwarte okno" z 3 grudnia tego roku  nie działa na TNK HD,  ale nadal  oglądam (mając aktywny pakiet DOMOWY HD) "kanały promocyjne", takie jak:  Ale Kino+ HD,  Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD...  z "otwartego okna" z marca 2016 roku.
Zastanawia mnie, czy  promocja została włączona na stałe, czy też można spodziewać się jej wyłączenia  np. 3 stycznia 2019 roku?
Obecnie doładowałem trzeci zestaw ( nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+) i korzystam z promocji "otwarte okno na ponad 90 kanałów" : )
Czy zdanie: " ITI Neovision S.A. informuje, że Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.10.2020 r." , odnosi się także do oferty 
TNK HD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JanuszM napisał:
Posiadam dwa zestawy TNK HD z pakietem DOMOWYM HD na dekoderach 2850ST.  Wiem, że "otwarte okno" z 3 grudnia tego roku  nie działa na TNK HD,  ale nadal  oglądam (mając aktywny pakiet DOMOWY HD) "kanały promocyjne", takie jak:  Ale Kino+ HD,  Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD...  z "otwartego okna" z marca 2016 roku. 
Zastanawia mnie, czy  promocja została włączona na stałe, czy też można spodziewać się jej wyłączenia  np. 3 stycznia 2019 roku?

 

Ta promocja została przedłużona "do odwołania', czyli możnaby rzec, że na czas nieokreślony. :D  Oczywiście nie jest powiedziane, że ta promocja pozostanie już na zawsze. W każdej chwili może się skończyć.

Ja przypuszczam jednak, że ta promocja będzie funkcjonować aż do samego końca istnienia ofert TnK HD, nnK HD, Smart HD+ itp. Aż do ich całkowitego wygaśnięcia. Byłoby naprawdę bardzo fajnie. ;)

 

 

7 godzin temu, JanuszM napisał:
Czy zdanie: " ITI Neovision S.A. informuje, że Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.10.2020 r." , odnosi się także do oferty 
TNK HD?

 

Nie. Oferta "nc+ telewizja na kartę" to jest już zupełnie inna oferta, z innymi dekoderami i też innym modułem CAM i kartą. Tutaj stosowany jest też inny system kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.12.2018 o 08:39, Barti napisał:

Nie. Oferta "nc+ telewizja na kartę" to jest już zupełnie inna oferta, z innymi dekoderami i też innym modułem CAM i kartą. Tutaj stosowany jest też inny system kodowania. 

 

nc+ telewizja na kartę to także stare, ale jare mydelniczki 2850/2849 i te same dekodery nbox 5800 z Conax, co w TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale chyba już w niej nie było BSKA/BSLA. co dla niektórych jest szczególnie interesujące. Może na początku w NC+ na kartę (tu o ile pamiętam dostawało się pakiet Domowy HD+ w prepaidzie) , ale już nie w NC+ na kartę z pakietem Start+, gdzie pojawiły się właśnie również moduły CI+ Nagra i dekodery PACE z Caymanami (też Nagra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prepaid na doładowanie to:

 

TNK HD - NNK - Domowy HD - Premium HD - Extra HD

 

Świat HD / NC+ Telewizja na kartę z dostępem do pakietu Domowy HD+ tu są Eurosport 1 HD i Eurosport  2 HD  w doładowaniu za w zaokrągleniu 25 zł

albo

pakiet Start+ doładowanie w zaokrągleniu 25 zł - tu nie ma Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD

 

były dostępne z dekoderami BSKA / BSLA

 

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 29.01.2019 o 21:47, roberttosat napisał:

Z 12 miesięcznym pakietem to tylko nc+ na kartę. W TNK HD nie było (chyba) ofert 12 m-cy zapłaconych z góry.

 

W dniu 29.01.2019 o 21:48, tomkep napisał:

Z tego co kojarzę, to nie. Były zestawy TNK HD z białym BSKA (w tym seria z tunerem USB do DVB-T).

Jeśli się nie mylę, BSLA (i w ogóle nRecordery) pojawiły się po raz pierwszy w ofercie Świat HD.

 

 

Zestaw TNK HD był sprzedawany z dekoderem ADB 5800 ( BSKA ) w ofercie 3 miesiące z dostępem do pakietów:

 

Domowy HD

Premium HD

Extra HD.

 

Po 3 miesiącach był dostęp przez 12 miesięcy do darmowego Pakietu Bez Opłat. Podstawowe kanały za darmo.

 

Wczoraj aktywowałem taką kartę właśnie :)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem doładowanie wczoraj rano aby odnowić pakiet 12 miesięcy bez opłat i  coś długo trwa księgowanie wpłaty. Przelew internetowy, a sprawdzone  przez sms i jeszcze nie doszło. Poprzednio przelew robiłem rano, po południu już był komunikat na dekoderze i kanały świeciły. Tym razem zaksięgujją chyba po świętach.

Na szczęście to tylko rezerwowy odbiornik.

 

Edit:

1000 post :-)

Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego Dyngusa :,-)

Edytowane przez maks27
Uzupełnienie posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w punkcie nie przyjmują doładowań, poza tym nie spieszy mi się, napisałem że teraz to trwa dłużej niż ostatnio. W tym samym czasie zrobiłem przelew za CP i już jest zaksięgowany i widoczny w ICOK od wczoraj. Skoro przelew do CP dotarł, to ten za TNK HD również.

Poprzednie doładowanie TNK HD zrobiłem 9 rano ok. 16 zaświeciły kanały. Teraz i ostatnio dekoder już po wygaśnięciu "pakietu bez opłat" więc łatwo zauważyć że uprawnienia dotarły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...