Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuje, to jeżeli zmienisz sobie na HDmix to zostanie Ci zniżka kwotowa od tych 30% na 5xHD. Nie wiem czy możesz skorzystać z promo na 8zł za HDmix, ale wątpię, prędzęj będziesz mógł skorzystać z 50% na mixa. To nie mój dział, więc się nie orientuję za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was pytał w Centrum Obsługi za ile mozna dołączyć HD mix jeżeli obecnie nie mam 5x HD. Mam podstawowy+ C+ i C+HD

ponawiam pytanie, nie mam 5xhd, a gdybym chciał hd mixa to za ile? mam komfortowy+,C+, C+hd gratis... będe wdzięczny za info gdyby weszło tvphd to byłbym zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda sytuacja według ICA

		naliczenie  rabat      do zapłaty
lipiec 2010 	128,70 	48,85 	79,85
sierpień 2010 	128,70 	48,85 	79,85
wrzesień 2010 	128,70 	16,90 	111,80
paździ. 2010     128,70 	16,90 	111,80
listopad 2010 	128,70 	16,90 	111,80
grudzień 2010 	128,70 	16,90 	111,80
styczeń 2011 	128,70 	16,90 	111,80
luty 2011 	    128,70 	16,90 	111,80
marzec 2011 	128,70 	0,00  	128,70
kwiecień 2011 	128,70 	0,00  	128,70
maj 2011 	    128,70 	0,00  	128,70
czerwiec 2011 	128,70 	0,00  	128,70

 

Witam,

 

Gdzie na stronie ICA mozna to sprawdzic? Nigdzie nie znajdzie cos takiego.

Dziekuje.

Víctor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA wchodzisz do modyfikacji pakietu i nie zmieniając nic klikasz na "Symulacja" :smile:

 

Dzieki za odpowiedz ale ...

 

Uwaga

Przyczytaj uważnie zanim będziesz kontynuował:

 

* Nie dokonano zmiany żadnej opcji

 

I zadna simulacja nie dostaje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - ta symulacja na ICA po dołączeniu HD Mix (teraz mam 5 x HD) pokazuje,że rachunek wzrośnie o 5 zł, a nie o 8, tak jak tu wszyscy piszą. Mozna zamienić 5 x HD na HD Mix za 5 zł, czy to kolejny "błąd systemu" jak to eufemistycznie określają obecni na forum konsultanci?

 

Edit

 

Jest jeszcze lepiej ta symulacja po dołączeniu Orange Sport pokazuje, że rachunek spadnie o 10 zł w stosunku do tego co mam teraz. Świetnie - nic tylko brać!!! Wstyd droga Cyfro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz już było pisane na forum, że opcję HDMix za 8zł można zamówić tylko i wyłącznie telefonicznie! Konsultant musi wpisać do systemu rabat. Modyfikacja w ICA służy do uruchamiania opcji w standardowych cenach, a to, że pokazuję dziwne kwoty jest spowodowany różnymi rabatami jakie posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja tego nie kwestionuję, ale nie każdy abonent Cyfry czyta to forum - jeśli zaloguje się do ICA, zrobi sobie symulację i cena bedzie mu odpowiadała, to zamówi - i ma prawo spodziewać się, że po takiej cenie jakiej zamówi, po takiej dostanie. W końcu ICA ma byc ułatwienim zarówno dla Cyfry jak i dla abonentów.

Edit

Czyli co moge zamówić sobie Orange sport i obniżyc rachunek 10 zł w stosunku do tego co mam teraz? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty dobrze przeczytałeś co napisałem wyżej? Modyfikacja w ICA nigdy nie będzie idealna , ze względu na wiele rabatów , które powstało na opcje dodatkowe przez ostatnie lata. Jak Ci się to nie podoba to zacznij płacić za wszystko po standardowych cenach to system będzie Ci poprawnie naliczał stawkę i nie zadawaj głupich pytań retorycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie czy ktoś już przerabiał zmianę z 5xhd darmowego na hdmix z dopłatą 8 zł? robią z tym problemy/czyli zależy na kogo się trafi i uda się lub nie/ oraz czy ta dopłata 8 zł jest do końca umowy/w moim przypadku 18m-cy/ czy np. jest ograniczona do np 5m-cy a później trzeba płacić pełną stawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...