Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mnie udało się dodzwonić dzisiaj drugi raz. teraz już udało im się odpalić system i pani poinformowała, że skoro nie miałem 5hd to nie dostanę w promocji hdmixa.

trudno, obejrzę mś w normalnej telewizji, ale żal do cyfry pozostanie. umowy nowej nie podpiszę. żeby była jasność nie chciałem nic za darmo. chciałem, żeby była możliwość zakupu pakietu, lub pojedyńczego programu tvp hd. skoro firma nie ma takiej możliwości to jej sprawa.

swoja drogą ciężko zrozumieć ich zachowanie. nie starają się iść klientowi na rękę w trakcie trwania umowy, żeby go ze sobą związać, a potem na kilka dni przed końcem umowy sami wykonują żałosne telefony po to, by klient z nimi pozostał. np dzwonili do kolegi i oferowali mu to samo co posiadam ja za 44 zł, gdzie ja płacę 95,63. czyli jednak jakoś się opłaca im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie udało się dodzwonić dzisiaj drugi raz. teraz już udało im się odpalić system i pani poinformowała, że skoro nie miałem 5hd to nie dostanę w promocji hdmixa.

trudno, obejrzę mś w normalnej telewizji, ale żal do cyfry pozostanie. umowy nowej nie podpiszę. żeby była jasność nie chciałem nic za darmo. chciałem, żeby była możliwość zakupu pakietu, lub pojedyńczego programu tvp hd. skoro firma nie ma takiej możliwości to jej sprawa.

swoja drogą ciężko zrozumieć ich zachowanie. nie starają się iść klientowi na rękę w trakcie trwania umowy, żeby go ze sobą związać, a potem na kilka dni przed końcem umowy sami wykonują żałosne telefony po to, by klient z nimi pozostał. np dzwonili do kolegi i oferowali mu to samo co posiadam ja za 44 zł, gdzie ja płacę 95,63. czyli jednak jakoś się opłaca im.

 

to weź hd mixa z 50% rabatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wszystkiego dowiedziałem. Jeśli chcecie zniżkę na HD MIX to musicie mieć aktywną opcję 5xHD. Można włączyć teraz 5xHD, a od lipca wziąć HD Mix za 50% ceny. Oczywiście jeśli jeszcze będzie trwała ta promocja. Ja jeszcze się zastanawiam, ale raczej zdecyduję się na włączenie od razu HD Mix bo chodzi mi o mundial w jakości HD gdyż właśnie zakupiłem dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mundialu to myślę, że około 70% użytkowników cyfry go nie zakupi. zakończą się emocje, ekscytacja mundialem i do głosu dojdą wszyscy, którzy słusznie twierdzą, że jest to program z dużą ilością powtórek. powinni przed mundialem starać się go wyprzedać w każdy możliwy sposób, nawet pojedyńczo. potem sądzę, że będzie za późno. ale to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mundialu to myślę, że około 70% użytkowników cyfry go nie zakupi. zakończą się emocje, ekscytacja mundialem i do głosu dojdą wszyscy, którzy słusznie twierdzą, że jest to program z dużą ilością powtórek. powinni przed mundialem starać się go wyprzedać w każdy możliwy sposób, nawet pojedyńczo. potem sądzę, że będzie za późno. ale to czas pokaże.

 

Tu sie z Tobą w pełni zgadzam. Posiadam 5xHD gratis i zmiana na HD Mix z stałą dopłatą 8 zł. wogóle mnie nie interesuje. Natomiast na ten jeden miesiąc byłbym gotowy dokupić TVP HD nawet za 10 zł. Później mogą go sobie wsadzić w d... Pozostanie mi ARD HD i ZDF HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie z Tobą w pełni zgadzam. Posiadam 5xHD gratis i zmiana na HD Mix z stałą dopłatą 8 zł. wogóle mnie nie interesuje. Natomiast na ten jeden miesiąc byłbym gotowy dokupić TVP HD nawet za 10 zł. Później mogą go sobie wsadzić w d... Pozostanie mi ARD HD i ZDF HD.

 

Dla mnie alternatywą będzie włączenie w czerwcu opcji 5xHD i posiłkowanie się ARD HD oraz ZDF HD jeśli chodzi mundial. 2 lipca powinna jeszcze obowiązywać promocja 50% za HD MIX przez 10 miesięcy dla posiadaczy opcji 5xHD. Wtedy wyjdzie chyba najtaniej. A jeśli już nie będzie w/w promocji to zostanę przy opcji 5xHD ponieważ dla mnie priorytetem jest możliwość oglądania EuroSport 2 HD, Animal Planet HD (nie mam tego w wersji SD). Po MŚ oferta TVP HD nie będzie mnie już tak bardzo interesować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po przejściu z 5HD na HDMIXa nie ma mozliwosci powrotu do darmowego 5HD? Zeby jeszcze taka opcja była to by było warto a tak to po co mam dopłacać przez 16 miesięcy 8 zł jak kanał potrzebny mi tylko na miesiąc. No ale wielu tak zrobi i na to liczy cyfra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja nie będę w żaden sposób kombinował. obejrzę w sd. ważne jest, że wyciągnąłem z tego odpowiednie wnioski i w odpowiednim czasie zostaną ujawnione:) nie będę robił za wszelką cenę tego, na co liczy cyfra. tak dla przekory.

już nie zanudzam:) pozdrawiam wszystkich, którzy mś obejrzą zarówno w hd, jak i w sd. mam nadzieję, że każdy z nas piłkę na ekranie zobaczy, a co najwyżej nie policzy kropel potu, czy zmarszczek na twarzach piłkarzy!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei nie miałem żadnego HD gratis, spytałem czy jest jakaś promocja na HD MIX ,usłyszałem ,że niestety nie,Pani zaproponowała mi włączenie HD MIX i powiedziała , że do końca czerwca mam go gratis,za lipiec zapłacę normalną stawkę i jednocześnie mogę wyłączyć pakiet od sierpnia,nie tracąc żadnych zniżek , ponieważ na żaden pakiet czy kanał HD zniżki nie miałem,czyli oglądam 2 miesiące za 24 zł,kończą się mistrzostwa świata i wyłączam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zamówić TVP HD za 5zl. wiem wiem ze niema :wink: ale odpowiedz z ICA przychodzi w pare minut.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż kanał TVP HD może Pan odbierać w opcji dodatkowej HD Mix (standardowa opłata 24 zł 60 gr).

Korzystając z opcji dodatkowej 5xHD ze zniżką 100%, może Pan zamienić ją na opcję dodatkową HD Mix, za dopłatą 8 zł miesięcznie. Celem aktywacji oferty, proszę o kontakt zwrotny.

 

w takim razie niech się bujają po co mi ten kanał po mundialu 8) zobacze sobie jak poleci z astry w HD albo TVP SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić to sam za pomocą ICA. Jak preferujesz jednak kontakt mailowy, to wyślij wiadomość z formularza na stronie C+.

Czy można zamówić HD MIX od 11. za cząstkową opłatę miesięczną i przed końcem czerwca z niej zrezygnować? Wychodzi wtedy chyba 14.90 PLN za obejrzenie Mistrzostw Świata :lol:

Mistrzostwa nie kończą się w czerwcu. Wręcz przeciwnie - trwają prawie do końca lipca. Lepiej więc teraz włączyć, do końca czerwca oglądać na free, za lipiec zapłacić i zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...