Jump to content

Recommended Posts

Wątpię, ale spodziewać się można widząc wyczyny Polsatu.

Ramówka będzie wyglądać tak: 
- Kabaret na żywo od pon do pt: 10:30 (powtórka:4:00)
Niania: od pon do pt: 20:00, 20:30 (powtórka: soboty i niedziele od 13:30)
Świat Według Kiepskich: od pon do pt: 8:00 (trzy odcinki), 12:30 (dwa odcinki) i 17:30 (trzy odcinki) i w weekendy od 16:00
I Kto tu rządzi: od pon do pt: 19:00, 19:30 (powtórka: soboty i niedziele od 12:00)
Spadkobiercy: weekendy o 18:30 (trzy odcinki)

Pół ramówki to Kiepskie...
Można źródło? Jezu Chryste dramat
  • Like 1
  • Upvote 1

Też prosił bym o źródło, chętnie zobaczę co Polsat wyprawia z ramówką.

• Like 1

Nie jest jeszcze aż tak źle, spodziewałem się gorszej ramówki. Nie chwalmy jednak dnia przed zachodem słońca. Liczba Polsatowskich hitów może wzrosnąć.

Niestety kiepscy nie od 1 odcinka.  

I po za tym wywalili z ramówki dobre animacje dla dorosłych 😥

Może i ramówka dzienna nie jest tragiczna, ale wywalili Brickleberry oraz Rick i Morty, a South Park leci jakoś o 1:00-4:00. Jednym słowem dramat. Mam nadzieję że powróci to na główną antenę, o ile Polsz.mat jej też nie kupi.. Nie dość że wcześniej było tylko w weekendy to teraz praktycznie w ogóle nie ma

Polsat nie kupił CCF

To pewnie za miesiąc w ramówce... Nasz Nowy Dom, Gliniarze, Malanowski i inne światowe hity od studia Polsat Powtórka. 

Edited by SatZnawca
  • Like 1
  • Haha 5
  • Confused 1

Ramówka tylko do 4:00? Plusem to że w nocy nie ma RodzinyZastępczej etc. Nie zmienia to faktu że to jest dramat. Czego innego spodziewać się po kanale z nazwą Polsat... 

• Upvote 1

Jak wsadzą swoje programy w ramówce głównego CC to będzie tragedia. Straciłbym dwa ulubione kanały, teraz tracę jeden z nich a przynajmniej połowę kanału. Teraz dokładniej obejrzałem nową ramówkę CCF i zauważyłem że wywalili "Moją Rodzinkę" i "Co ludzie powiedzą"  na rzecz Kiepskich. Nie ważne czy Solorz kupił CCF czy nie, jednak bardzo sprawnie go popsuł. Zrobił kolejny kanał do pokazywania swojej tandety. @SatZnawca Będzie tak jak piszesz, prędzej czy później. Co z tego że profil stacji jest inny, Polsatowi to nie przeszkadza. Brak słów.

Edited by Ozzy666
  • Upvote 1

Jak widać nadawcy Comedy Central Family nie przeszkadza współpraca z Solorzem i wprowadzenie do ramówki "hitów Polsatu" 

Wątpię by CCF obchodziło co jest w ramówce, ważne że kasa na koncie się zgadza.

11 godzin temu, SatZnawca napisał:

To pewnie za miesiąc w ramówce... Nasz Nowy Dom, Gliniarze, Malanowski i inne światowe. 

No i jeszcze Chłopaki do wzięcia. Tłuczenie tych samych kotletów do upadłego, co na pozostałych kanałach Polsatu. Ba, i jeszcze reklamy i git  :-)

Edited by ARTIPAPK

Żal ściska serce gdy się to ogląda. Początek końca CCF. Niech jeszcze przejmą główną antenę to będzie trzeba już dwa kanały omijać szerokim łukiem.
CCF dobrze rokował, wprowadzili Brytyjskie komedie, kreskówki dla dorosłych ba nawet przez jakiś czas emitowali filmy komediowe o 20.00. Można było przeczytać plotki o przekształceniu kanału w Comedy Central Extra a tu taki zonk. Brak mi słów.

• Confused 1

Ludzie to nie Polsat ich przejmuje tylko nadawca nawiązuje współpracę z Polsatem dla lepszej rozpoznawalnośći kanału masakra...... 

Tą współpracą to bardzo podnieśli sobie renomę nie ma co. Ale trzeba przyznać że będą rozpoznawalni ale jako kolejny denny kanał Polsatu, nie wiem czy im to podniesie oglądalność.

Edited by Ozzy666
  • Upvote 2

Gdyby nie człon Polsatu wielu by nawet nie zauważyło zmiany Familly na Extra , a tak ro przyciągnie uwagę Januszy że kanał z pod marki Polsatu kolejny już.:mrgreen::rofl:

Edited by Mati06
  • Like 3

Przy okazji "polsatyzacji" Comedy Central Family, przypomina się dawny twór zwanego wówczas Polsatu 2 Cyfrowego pod tytułem "Komedia". Mamy w dziale wspomnieniowym coś o tym kanale? 

P.S Fajnie jakby Polsat+Viacom pokusiły się o nowe "Dezinformacje" ;-)

A co do samego PCCE... CC Family zyskało nieco widowni ostatnio i podejrzewam, że to dzięki częstej emisji "Co ludzie powiedzą?" Ten klasyk można oglądać wielokrotnie i nigdy się nie nudzi. Licencja na serial chyba się kończy, więc CC próbuje różnymi chwytami przytrzymać widzów którzy chętnie włączali odległy, wręcz niszowy kanał by oglądać Hiacyntę. 

• Upvote 1

Dla wielu osób kanały CC mogły by przestać istnieć, ja jednak bardzo je cenię sobie i między innymi z ich powodu mam wyższy pakiet. Bardzo dobrym pomysłem było właśnie dodanie Brytyjskich seriali do CCF, szczególnie wspomnianej wyżej Hiacynty czy Mojej Rodzinki. Skoro licencja im się kończy to mogli zainwestować w coś innego, gama seriali komediowych jest spora. Mogli by emitować starsze seriale Amerykańskie np. ALF, my Polacy lubimy powtórki i może by tym zyskali lub chociaż utrzymali poziom oglądalności.  A tak poszli na łatwiznę, wypełnią luki w ramówce gniotami Polsatu.

• Like 1
  • Upvote 2

Godzinę temu, Ozzy666 napisał:

Skoro licencja im się kończy to mogli zainwestować w coś innego, gama seriali komediowych jest spora.

No i jakby nie patrzeć zainwestowali. W Kiepskich :) .

Czuję że ta inwestycja zbyt droga nie była. Dlatego pisałem że poszli na łatwiznę i po kosztach. Jestem ciekaw jakie będą wyniki oglądalności.